Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sıralı Oymalar ve Diğerleri

Status
    dardanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    41

Cevap: işaretler

[QUOTE=İsimbulamadım;573390]Selamınaleyküm ustam gittiğim zaman panaromik fotoğraf çekerim inşallah. Ve çevreyi de panaromik olarak çekip sizlerle paylaşırım.
    Ek olarak açılmış ve alınmış Kaya mezarı fotoğraf ziyafetide yapmak isterim çok güzel yerler var hem doğa olarak hemde tarih olarak bir gezinti yaptırmış olurum sizlere.
    Üstadım inanın paradan ziyade bir Kaya mezarı bulursam eğer içinden birşey çıkmasa bile o heyecanı yaşamak isterim, tabkii içinden değerli birşey çıktığı vakit heyecan daha keyifli hale dönüşür ki bunu kim istemez

Saygılar sevgilr
    Sevgili@İsimbulamadım. kardeş . Şu yazmış oldukların çok hoşuma gitti .Fazla hırs insanı yanlış yönlere ***ürür anladığım kadarı ile sen Çok hırs sahibi bir insan değilsin man tığınla hareket etmeyi iyi biliyorsun. Aferin iyi yoldasın .Böyle davranan kişiler başarılı olurlar inşallah sende hayırlısı ile başaracaksın. Çünki fazla hırs insanın bakar gözünü bakmaz kılar . Burnunun ucundakini göremezsin.Hayırlısı ile buradan güzel şeyler bekliyoruz senden... Hem bizler içinde iyi bir konu olur üzerinde çeşitli yorumlar yaparız inşallah selametle kal kardeşim sevgiler

Status
    İsimbulamadım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

[QUOTE=dardanos;573391]
    Alıntı İsimbulamadım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamınaleyküm ustam gittiğim zaman panaromik fotoğraf çekerim inşallah. Ve çevreyi de panaromik olarak çekip sizlerle paylaşırım.
    Ek olarak açılmış ve alınmış Kaya mezarı fotoğraf ziyafetide yapmak isterim çok güzel yerler var hem doğa olarak hemde tarih olarak bir gezinti yaptırmış olurum sizlere.
    Üstadım inanın paradan ziyade bir Kaya mezarı bulursam eğer içinden birşey çıkmasa bile o heyecanı yaşamak isterim, tabkii içinden değerli birşey çıktığı vakit heyecan daha keyifli hale dönüşür ki bunu kim istemez

Saygılar sevgilr
    Sevgili@İsimbulamadım. kardeş . Şu yazmış oldukların çok hoşuma gitti .Fazla hırs insanı yanlış yönlere ***ürür anladığım kadarı ile sen Çok hırs sahibi bir insan değilsin man tığınla hareket etmeyi iyi biliyorsun. Aferin iyi yoldasın .Böyle davranan kişiler başarılı olurlar inşallah sende hayırlısı ile başaracaksın. Çünki fazla hırs insanın bakar gözünü bakmaz kılar . Burnunun ucundakini göremezsin.Hayırlısı ile buradan güzel şeyler bekliyoruz senden... Hem bizler içinde iyi bir konu olur üzerinde çeşitli yorumlar yaparız inşallah selametle kal kardeşim sevgiler
    Yazdığınız güzel sözlerden dolayı çok teşekkür ederim, gerçekten Allah’ın izni ile doğru düşündüğümü bir kez daha hatırlattınız.
    Macerayı çok seven biriyim, çocukluğumdan beri kamp ve doğa sevgim vardır ve o kadar gezmeme rağmen kendi köyümde daha görmediğim birçok yer var, devamlı keşfederim bana heyecan verir, definecilikten çok anlamam öğrenme hevesimde çok olmadı, ben daha çok bizim acemiler olarak mağara dediğimiz, üstadların Kaya mezarı dediği yerlerdeki yaşanmışlıkları hayal ederim.
    Düşünsenize benim o anlamadığım işaretleri acaba kimler kaç asır önce özenle işlediler, öyle işlemeler var ki insanın aklı duruyor.
    Doğrusunu söylemek gerekirse bunları düşünürken ben dersem ki, yaaa altın bulup ne yapıcam? o halde ben ya aptalım ya da palavracı! Üstadım hayırlısı ile keşke bir küp bulsam, ama hayırlı ise!
    Şunu önemle belirtmek istiyorum, forumdaki davranış biçimi ve yaklaşım beni ziyadesiyle memnun etti, önceki mesajlarımda da belirttiğim üzere, sizin gibi saygı hakeden kişilere hem güzel bir doğa hemde elimden geldiğince define ile alakalı görsel şölen sergilemeyi çok istiyorum.

Sevgiler saygılar...

Status
    dardanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    41

[QUOTE=İsimbulamadım;573427]
    Alıntı dardanos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yazdığınız güzel sözlerden dolayı çok teşekkür ederim, gerçekten Allah’ın izni ile doğru düşündüğümü bir kez daha hatırlattınız.
    Macerayı çok seven biriyim, çocukluğumdan beri kamp ve doğa sevgim vardır ve o kadar gezmeme rağmen kendi köyümde daha görmediğim birçok yer var, devamlı keşfederim bana heyecan verir, definecilikten çok anlamam öğrenme hevesimde çok olmadı, ben daha çok bizim acemiler olarak mağara dediğimiz, üstadların Kaya mezarı dediği yerlerdeki yaşanmışlıkları hayal ederim.
    Düşünsenize benim o anlamadığım işaretleri acaba kimler kaç asır önce özenle işlediler, öyle işlemeler var ki insanın aklı duruyor.
    Doğrusunu söylemek gerekirse bunları düşünürken ben dersem ki, yaaa altın bulup ne yapıcam? o halde ben ya aptalım ya da palavracı! Üstadım hayırlısı ile keşke bir küp bulsam, ama hayırlı ise!
    Şunu önemle belirtmek istiyorum, forumdaki davranış biçimi ve yaklaşım beni ziyadesiyle memnun etti, önceki mesajlarımda da belirttiğim üzere, sizin gibi saygı hakeden kişilere hem güzel bir doğa hemde elimden geldiğince define ile alakalı görsel şölen sergilemeyi çok istiyorum.

Sevgiler saygılar...
    Çok teşekkür ederim sevgili kardeşim sitemiz adına böyle güzel şeyler duymak tabiki bizleride fazlası ile memnun ediyor . Bizler her zaman elimizden geldiğince tüm site mensubu arkadaşlara yardıma her zaman hazırız .Yeterki Yüce allah bize nasip eylesin size bu güzel duygularınızdan dolayı define yolu ailesi adına bir kez daha teşekkürlerimi sunarım sevgiler

Status
    sondurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    77
    Beğenilmiş
    3

,,R'' Kıymetlidir..!! Detaylı incelemenizde Fayda Var..!! Hayırlı işler..!!
    ,,DÜNYA FANİ ÖLÜM ANİ BİRŞEY GÖTÜREMEZSİN YANİ,,

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı sondurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ,,R'' Kıymetlidir..!! Detaylı incelemenizde Fayda Var..!! Hayırlı işler..!!
    R kıymetlidir derken çok anlayamadım üstadım acemiyim daha açıklıyıcı anlatabilir misin ? Saygılar

Status
    deli_ormanli77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    124
    Beğenilmiş
    64

ok yönlerini araştır derim.mezar yada mahsen girişi olabilir

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    828
    Beğenilmiş
    955

Cevap: Sıralı Oymalar ve Diğerleri

Merhaba, hoş geldiniz.

Ben de şunları sorayım müsadenizle...

- mağara dediğiniz odanın açık ağzına bakarken yönleriniz tam olarak nasıl ?
    - sırtınızı kapısına (girişine/açık ağzına) verince rampa aşağı sallanmaya başlamadan önce tam karşınızda biraz ileride dikkatinizi çeken bir şeyler yok mu ! ? O tarafı biraz anlatabilir misiniz size zahmet ?
    - ayrıca bu mağara dediğiniz yerin daha yukarı arka tarafına çıktınız mı hiç ?
    - koordinatları kapalı bir uydu görseli paylaşıp odanın olduğu yeri işaretleyebilir misiniz ?

Selamlar
    Görünene göre karar verenler ne kadar az şey gördüğünü bilmeyenlerdir...

Status
    ArGoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    21
    Beğenilmiş
    29

Ayni bolgede sirtini verdiginde kaya ya dogu ile guneydoguya akan kaya dibinden yada icinden su cikan sizan yer varmi gezer iken belki denk gelmissindir
    İyi bir sunum için burayı okuyunuz : http://www.defineyolu.com/definecili...e-sonrasi.html

Nasip İse Gelir Hint 'ten Yemen 'den , Nasip Değil İse Ne Gelir Elden . . .

Tırtılın Yolun Sonu Dedigi Yere USTA Kelebek Der. . .

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı DOIDYE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, hoş geldiniz.

Ben de şunları sorayım müsadenizle...

- mağara dediğiniz odanın açık ağzına bakarken yönleriniz tam olarak nasıl ?
    - sırtınızı kapısına (girişine/açık ağzına) verince rampa aşağı sallanmaya başlamadan önce tam karşınızda biraz ileride dikkatinizi çeken bir şeyler yok mu ! ? O tarafı biraz anlatabilir misiniz size zahmet ?
    - ayrıca bu mağara dediğiniz yerin daha yukarı arka tarafına çıktınız mı hiç ?
    - koordinatları kapalı bir uydu görseli paylaşıp odanın olduğu yeri işaretleyebilir misiniz ?

Selamlar
    Alıntı ArGoS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayni bolgede sirtini verdiginde kaya ya dogu ile guneydoguya akan kaya dibinden yada icinden su cikan sizan yer varmi gezer iken belki denk gelmissindir

Status
    ArGoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    21
    Beğenilmiş
    29

O arkin basina cik resimle ne goruyorisen bizde gorelim
    İyi bir sunum için burayı okuyunuz : http://www.defineyolu.com/definecili...e-sonrasi.html

Nasip İse Gelir Hint 'ten Yemen 'den , Nasip Değil İse Ne Gelir Elden . . .

Tırtılın Yolun Sonu Dedigi Yere USTA Kelebek Der. . .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler