Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Baykuş

Status
    Sharpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Baykuş

Herkese merhaba ustalar. Resmini paylaştığım taşın yüzeyinde bir adet baykuş figürü, oyma ve kanallar var. Değerli yorumlarınızı beklerim, saygılar.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: Baykuş

@ArGoS @LAZURAYY @dardanos @Ladix55 ustalar bi bakar mısınız lütfen.

Status
    Yücetepe28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    GÖNÜL DAĞI
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    26

@Sharpa usta davetsiz geldim,geçerken bir uğrayayım dedim...!Burada yaşlı ağaç olacak ve altında işaretli bir kaya varmıdır...?
    "HER NASİP VAKTİNE ESİRDİR"

Status
    MaSTeR™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    1,002
    Beğenilmiş
    216

Bu işareti yorumlayabilirmisiniz Baykuş gibi sanki?

Sanki benim eski konudaki baykuş daha çok benziyor
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı Yücetepe28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sharpa usta davetsiz geldim,geçerken bir uğrayayım dedim...!Buradaki yaşlı ağaç olacak ve altında işaretli bir kaya varmıdır...?
    estafurllah ustam, baktım online görebildiğim ustaların isimlerini belirttim, belirtemediğim ustalar hoş görsün. ustam burası bi tepelik. ağaç olarak bu işarete 50 metre mesafede kurumuş bir yaban armutu var. tepenin tek ağacı diyebilirim. ustam ayrıca, bu taştaki baykuş figürüne 30 adım mesafede bi küçük kayalık var, o kayalıkta baykuş putu varmış kırmışlar. gözünün biri körmüş. bu taşın olduğu yönündeki gözü kör olan. sanırım ikisi arasında doğrudan bi bağlantı var diye düşünüyorum.

Status
    ArGoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    18
    Beğenilmiş
    16

Orada oymanin solunda V var farkindasin demi o kesme bike istene mi yapilmis yoksa tas tesadufi kopmusmu onu mevkine gidince iyi bir elin ile elleyerek gozun ile iyi ce inceleyerek bir incele eger bile isteye tasa V yapildi ise v nin iki bacaginin olcusu ve o V yi ucgen yapacak sekilde olculerini al sonra V nin sivri ucundan yuvarlak oymanin merkezi kac cm geliyor bakalim V nin acik azinda hayali hat cekip olctugun mesafe ile ayni mi sonra bana V nin keskin ucu hangi yone bakiyor pusula derecesi ile soyle birde oymaya vakar iken pusula derecen kac dereceyi gosteriyo bunlar temel olcumlerin bir kontrol edelim ne nedir diye sonra genel olarak yakinda catal var mi ve bu tasin yakin uzak ana yonler resimlemesi ve cevresinin bol resimlerini de cekmeyi unutma
    Birde senden nacizane bir isteğim var konu actigin zaman beni etiketleme ben mumkun mertebe tum konulara goz atmaya calisiyorum lakin soyle bir izlenim yaratiyor diger arkadaslarim yorum yapsada yapmasada gibi pek hos durmuyor yani anlatmak istedigimi anlatabilmisimdir umarim kolay gelsin sana
    İyi bir sunum için burayı okuyunuz : http://www.defineyolu.com/definecili...e-sonrasi.html

Nasip İse Gelir Hint 'ten Yemen 'den , Nasip Değil İse Ne Gelir Elden . . .

Tırtılın Yolun Sonu Dedigi Yere USTA Kelebek Der. . .

Status
    deli_ormanli77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    108
    Beğenilmiş
    41

Çok net değil baykuş dediğin oyma. sunak var.yakınlarda mezar var.
    baktığı yön istikametinde olmalı

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı ArGoS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orada oymanin solunda V var farkindasin demi o kesme bike istene mi yapilmis yoksa tas tesadufi kopmusmu onu mevkine gidince iyi bir elin ile elleyerek gozun ile iyi ce inceleyerek bir incele eger bile isteye tasa V yapildi ise v nin iki bacaginin olcusu ve o V yi ucgen yapacak sekilde olculerini al sonra V nin sivri ucundan yuvarlak oymanin merkezi kac cm geliyor bakalim V nin acik azinda hayali hat cekip olctugun mesafe ile ayni mi sonra bana V nin keskin ucu hangi yone bakiyor pusula derecesi ile soyle birde oymaya vakar iken pusula derecen kac dereceyi gosteriyo bunlar temel olcumlerin bir kontrol edelim ne nedir diye sonra genel olarak yakinda catal var mi ve bu tasin yakin uzak ana yonler resimlemesi ve cevresinin bol resimlerini de cekmeyi unutma
    Birde senden nacizane bir isteğim var konu actigin zaman beni etiketleme ben mumkun mertebe tum konulara goz atmaya calisiyorum lakin soyle bir izlenim yaratiyor diger arkadaslarim yorum yapsada yapmasada gibi pek hos durmuyor yani anlatmak istedigimi anlatabilmisimdir umarim kolay gelsin sana
    eyvallah usta. o v değil taşın diğer taştan koptuğu yer.

Status
    Yücetepe28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    GÖNÜL DAĞI
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    26

Alıntı Sharpa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    estafurllah ustam, baktım online görebildiğim ustaların isimlerini belirttim, belirtemediğim ustalar hoş görsün. ustam burası bi tepelik. ağaç olarak bu işarete 50 metre mesafede kurumuş bir yaban armutu var. tepenin tek ağacı diyebilirim. ustam ayrıca, bu taştaki baykuş figürüne 30 adım mesafede bi küçük kayalık var, o kayalıkta baykuş putu varmış kırmışlar. gözünün biri körmüş. bu taşın olduğu yönündeki gözü kör olan. sanırım ikisi arasında doğrudan bi bağlantı var diye düşünüyorum.
    O ikinci baykuş dediğin son noktan olabilir.Ayrıca o ağaçın altında ki kayayıda araştır derim...!
    "HER NASİP VAKTİNE ESİRDİR"

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı deli_ormanli77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok net değil baykuş dediğin oyma. sunak var.yakınlarda mezar var.
    baktığı yön istikametinde olmalı
    baykuş oymanın hemen altında akıntı yönünde usta.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler