Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Duvardaki İstavrozlar

Status
    ~KAPTAN JACK~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    WAN
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    23

Duvardaki İstavrozlar

"Göz gördü gönül sevdi ey yüzü mâhım! Kurban olayım söyle var mı bunda günâhım? "

Status
    MaSTeR™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    1,002
    Beğenilmiş
    216

Cevap: Duvarda ki İstavrozlar...

Kardeşim muhtemelen mezarlıklardan taşınarak yada bir yapıdan burada ev için kullanılmış taşlar.
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Status
    Yücetepe28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    GÖNÜL DAĞI
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    26

Cevap: Duvardaki İstavrozlar

Değerli @~KAPTAN JACK~ ustam müze gibi bir duvar.Bu duvarın bulunduğu yapı nedir...?
    "HER NASİP VAKTİNE ESİRDİR"

Status
    Nereden
    WAN
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    23

Cevap: Duvarda ki İstavrozlar...

Alıntı MaSTeR™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim muhtemelen mezarlıklardan taşınarak yada bir yapıdan burada ev için kullanılmış taşlar.
    Adminim yorum icin tskler.cok eski bir kilise duvarı bu. artik çizilmiş mi sonradan mi getirilmiş bende bilmiyorum.
    "Göz gördü gönül sevdi ey yüzü mâhım! Kurban olayım söyle var mı bunda günâhım? "

Status
    Nereden
    WAN
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    23

Alıntı Yücetepe28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli @~KAPTAN JACK~ ustam müze gibi bir duvar.Bu duvarın bulunduğu yapı nedir...?
    Cok Degerli cok kiymetli @Yücetepe28 ustam. bu yapi eski bir kilise ama manastir olduguda söyleniyor.

Status
    Nereden
    GÖNÜL DAĞI
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    26

Alıntı ~KAPTAN JACK~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok Degerli cok kiymetli @Yücetepe28 ustam. bu yapi eski bir kilise ama manastir olduguda söyleniyor.
    Güzel yürekli insan,ben buradaki işaretlerin oraya çizildiği yönünde değerlendiriyorum.Değerli @MaSTeR™ ustamın dediği de olabilir.Ancak bu duvar yapılırken neden bu haç işaretleri görüken kısma gelsin bu bir tesadüfmü?Ben bu işaretlerin oraya yapıldığını düşünüyorum.Güzel insan buranın detaylı fotolarını çek bakalım neler çıkacak...!

Status
    Nereden
    WAN
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    23

Kalbi guzel, Ilmi berrak ve yüreği temiz saygıdeğer @Yücetepe28 ustam, Bu kilise sivri bit yepenin ve iki koy arasindaki yolun guney yamacina yapilmis yuruyerek bile insan zor çıkıyor, Burasi hunharca tahrip edilmis, yapinin %80 i ayakta ama ici ve tam orta kismi kazilmis, Yakinin da guney dogusunda kaynak su var. ama fotograf yok elimde detayli sekilde.isaretler aceba isin devamini getirecek duzeyde mi yoksa ugrasma degmez mi.?saygilarimla.

Status
    Nereden
    GÖNÜL DAĞI
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    26

Alıntı ~KAPTAN JACK~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalbi guzel, Ilmi berrak ve yüreği temiz saygıdeğer @Yücetepe28 ustam, Bu kilise sivri bit yepenin ve iki koy arasindaki yolun guney yamacina yapilmis yuruyerek bile insan zor çıkıyor, Burasi hunharca tahrip edilmis, yapinin %80 i ayakta ama ici ve tam orta kismi kazilmis, Yakinin da guney dogusunda kaynak su var. ama fotograf yok elimde detayli sekilde.isaretler aceba isin devamini getirecek duzeyde mi yoksa ugrasma degmez mi.?saygilarimla.
    Güzel yürekli insan oranın bir kaç fotusu ayrıca kaynak ve çevresini bir görelim.Bazen bitmiş dediğimiz şeyler yeni başlar bizler fark edemeyiz.Ben olsam sonuna kadar giderim...!Eğer nasip seninse vaktini bekliyor demek.Ya nasip güzel insan...!

Status
    Nereden
    WAN
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    23

Aynen Katiliyorum Ustam. Ama bolgede degilim çok onceleri cekmistim bunları ama bi sekilde dediginiz yerlerin detayli fotolarini bi sekilde bulurum...Insallah agostos ta mevkiye gidiyorum Omega üstadın ve diger kiymetli ustarin bana tarif ettigi bir lac yer var oralara bakip, burayida kontrol ederim inşallah.hersey nasip kalbi temiz @Yücetepe28 ustam saygilarimla

Status
    Nereden
    GÖNÜL DAĞI
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    26

@~KAPTAN JACK~ güzel yürekli insan,burayla ilgili iki ayrıntı yazayım gidersen o ayrıntılarıda araştır.Buranın doğusunda yaşlı bir ağaç olacak,ayrıca kaynak suyunun baş tarafında bir kaya olacak bunları dikkatlice incele.Sonramı ustam,bunları bir bulalım sonrasını yazarım güzel insan...!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler