Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu 3 Pencere Ne Anlama Geliyor ?

Status
    Knox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Bu 3 Pencere Ne Anlama Geliyor ?

Status
    Knox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: Yardım bu 3 pencere ne anlama geliyor

[video=youtube_sh

Status
    ArGoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    21
    Beğenilmiş
    29

Donem yemis fazlasi ile kurcalanmis bir oda yada oda mezarinin ici burasi lakin egerki acik agzi sirtini verdiginde 110 derecelere bakiyor ve kayanin blok halindd kuzeydogu kuzey kuzeye yakin guneybati guney guneye yakin halinde uzaniyor ise ve bu hat uzunca devam ediyor ise ve uzeri yumarta gibi bir tepe ise ettafda baska varmk diye arastirma yap sirayla vardir bunlar yakin mesafeler icinde birde unutma bunlara yakin su vardir ve bu su olan yerde buyukcene bir agac vardir varsa eger oralarida bir gez incele derim
    DOIDYE (27.Kasım.2019) Bunu beğendi.
    İyi bir sunum için burayı okuyunuz : http://www.defineyolu.com/definecili...e-sonrasi.html

Nasip İse Gelir Hint 'ten Yemen 'den , Nasip Değil İse Ne Gelir Elden . . .

Tırtılın Yolun Sonu Dedigi Yere USTA Kelebek Der. . .

Status
    sefacefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    55
    Beğenilmiş
    56

Dönem soygunu yediğini düşünmüyorum. Güzel bir bölge, matkap izleri kayanın üst kısım kendinde bir şey olmadığını gösterir zaten. Mevzu derin...
    Kanaat tükenmez bir hazinedir. Mevcuda iktifa dûn-himmetliktir (Varolanla yetinmek himmetsizliktir).

Status
    feylezof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    79

Resimde görünen ağaç tarafına doğru boşluk bak,o tepe oda yapmaya uygun gibi

Status
    Yücetepe28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    GÖNÜL DAĞI
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    43

Buranın geniş açılı manzara fotolarını görebilsek çok iyi olur. İşaretlediğim yerlerde giriş olma olasılığı yüksek.Ayrıca buranın üst tarafında kalan kayalıkda detaylıca inceleme yapılmalı diyorum...!Eklenti 1713
    "HER NASİP VAKTİNE ESİRDİR"

Status
    mortal kombat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    24
    Beğenilmiş
    218

Güzel yer , eksik resimleme.
    Son resimde kaya nin üstünde kanal görünüyor. Kanalın altı hedef tir ama net görmek lazım.
    Buranin odası vardır. Veya odaları.
    KESİNLİKLE KAÇAK KAZIDAN UZAK DURALIM. YASALARA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM.

Status
    Beğenmiş
    21
    Beğenilmiş
    29

Alıntı MaSTeR™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle, ne dönem soygunu yemiş, ne derece enlem boylam işi.
    Direkt olarak mezar, sunak bunlar, muhtemelen altından yada yanından giriş var. Yan duvarı iyi kontrol etmek lazım, sonradan yapıştırılmış mı oynanmışmı belli olmalı. Bunun gibi açılmış onlarcasını paylaştım ben.
    Değerli arkadasım ,
    Benim ile ayni fikirde olmayabilirsin lakin hep dile getirilen bir husus var ki bunu Sizde iyi bilirsiniz acilan konu icerisinde yorum yapan bir kisinin yorumuna gore yorum yapmak aksini tezatini yapilan yorum icindeki kullanilan kelimeri alip aksini tezatini soyleyerek yorum yapmanin yakisi kalmadigini

Diger bir husus bu isde cografya bilmek en temelinde en eski uygarliklarin birak mezar mahsen i sehirlerini dahi cografi etkenlere gore duzenlemislerdir ornek piramitler nil havzasinda nil nehrinin mevsimlere gore tasdigi vakitlere gore su yollari yapilar bir diger ornek roma pers vb.. mezarlari inanclarina gore tekrar dirilecekleri gun sabah gunesin dogusu vaktinde gunesin dogusu ile uyanim mezarlarindan dirilerek kalkacaklari bir diger ornek hipodamus izgara plan sehir planlamasi buda kurulacak olan sehrin icerisinde bulunan tum yapilarin gunes alma kaldiki biz gunumuzde de buna benzer bir uygulama yapariz evlerimizin oda ve pencerelerini gunese donuk yapmaya gayret ederiz ... elbette bu konuda bir cok ornek verebilirim ... bir cogumuzda biliyor bunu
    Simdi Sizin mesajinizdan bir kac kelime secip soruyorum yazdiginiz yorum icinden
    Yapi guzel bir yapi oldugu suphe goturur yani yok bunda hem fikiriz peki bu kadar guzel bir yapinin giriside nettir degil mi yandan veya altindan demek bilgide net olmadigimizi gosterir
    Diger konu odanin ici guzelce oyulmus ve traslanmis yapistirma olan bir yer ki yok orada
    Kanallari var yagmur su kanali cati pervazi baska bir degisle ... onlarda yerli yerince

Burayı daha once acan kisi zaten isi bilen bir kisi imis sedirin dahi nerede oldugunu acmadan bilen biriymis ki dogru yerden acmis

Bunun gibi acilan yerler ille mezar odasi olacak diye bir kaidede yok buda akillda kalmasi gereken bir konu bunun ile ilgilide ayetle sabit olunan Semud kavminin yapıları

Aslinda benim icin onemli olan noktada su konu sahibi arkadas emek verecek zaman harcayacak maddi menevi bir cok sey belki ben yaniliyor olabilirim bu yazdiklarimdan da kesinlikle altini cizerek belirtmek istiyorum ben daha iyi bilirim ben daha iyi ustayim gibi bir algilama sonucu satasma veya konuyu dallandirip budaklatma niyetim yok

Konu burada acilmis konu sahibide burada siz de buradasiniz acilmis onlarcasini paylasmissiniz gormussunuz bu arkadasimiza net bir sekilde yardimci olursunuz hal boyle iken yon enlem boylam derece yede gerek yok zaten bekliyorum konu ile alakali net bilgi iceren analiz ve yorumlarinizi
    DOIDYE (27.Kasım.2019), metalboy (27.Kasım.2019) Bunu beğendi.
    İyi bir sunum için burayı okuyunuz : http://www.defineyolu.com/definecili...e-sonrasi.html

Status
    BermudA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    22
    Beğenilmiş
    48

Alıntı ArGoS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadasım ,
    Benim ile ayni fikirde olmayabilirsin lakin hep dile getirilen bir husus var ki bunu Sizde iyi bilirsiniz acilan konu icerisinde yorum yapan bir kisinin yorumuna gore yorum yapmak aksini tezatini yapilan yorum icindeki kullanilan kelimeri alip aksini tezatini soyleyerek yorum yapmanin yakisi kalmadigini

Diger bir husus bu isde cografya bilmek en temelinde en eski uygarliklarin birak mezar mahsen i sehirlerini dahi cografi etkenlere gore duzenlemislerdir ornek piramitler nil havzasinda nil nehrinin mevsimlere gore tasdigi vakitlere gore su yollari yapilar bir diger ornek roma pers vb.. mezarlari inanclarina gore tekrar dirilecekleri gun sabah gunesin dogusu vaktinde gunesin dogusu ile uyanim mezarlarindan dirilerek kalkacaklari bir diger ornek hipodamus izgara plan sehir planlamasi buda kurulacak olan sehrin icerisinde bulunan tum yapilarin gunes alma kaldiki biz gunumuzde de buna benzer bir uygulama yapariz evlerimizin oda ve pencerelerini gunese donuk yapmaya gayret ederiz ... elbette bu konuda bir cok ornek verebilirim ... bir cogumuzda biliyor bunu
    Simdi Sizin mesajinizdan bir kac kelime secip soruyorum yazdiginiz yorum icinden
    Yapi guzel bir yapi oldugu suphe goturur yani yok bunda hem fikiriz peki bu kadar guzel bir yapinin giriside nettir degil mi yandan veya altindan demek bilgide net olmadigimizi gosterir
    Diger konu odanin ici guzelce oyulmus ve traslanmis yapistirma olan bir yer ki yok orada
    Kanallari var yagmur su kanali cati pervazi baska bir degisle ... onlarda yerli yerince

Burayı daha once acan kisi zaten isi bilen bir kisi imis sedirin dahi nerede oldugunu acmadan bilen biriymis ki dogru yerden acmis

Bunun gibi acilan yerler ille mezar odasi olacak diye bir kaidede yok buda akillda kalmasi gereken bir konu bunun ile ilgilide ayetle sabit olunan Semud kavminin yapıları

Aslinda benim icin onemli olan noktada su konu sahibi arkadas emek verecek zaman harcayacak maddi menevi bir cok sey belki ben yaniliyor olabilirim bu yazdiklarimdan da kesinlikle altini cizerek belirtmek istiyorum ben daha iyi bilirim ben daha iyi ustayim gibi bir algilama sonucu satasma veya konuyu dallandirip budaklatma niyetim yok

Konu burada acilmis konu sahibide burada siz de buradasiniz acilmis onlarcasini paylasmissiniz gormussunuz bu arkadasimiza net bir sekilde yardimci olursunuz hal boyle iken yon enlem boylam derece yede gerek yok zaten bekliyorum konu ile alakali net bilgi iceren analiz ve yorumlarinizi
    Ben hayatımda hesapsız ve matematiksiz rastgele saklanan herhangi birşey görmedim buna medeniyetler de dahil . ArGoS ustam

Status
    Beğenmiş
    21
    Beğenilmiş
    29

Alıntı MaSTeR™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin fikriniz size bizim fikrimiz bize. Bölgeyi bilen arkadaş hangisi kendisine uygunsa o yorumu alır.
    Başka bir konuda omega ustada söyledi, bende tekrar edeyim, bahsettiğiniz açı, ölçü derece enlem boylam gibi şeylerle para bulamazsınız, bulurum diyen kendini kandırır. Onlar astronomiyle ilgili şeyler. Parayla ilgisi yok.

Ha konu sahibi arkadaş uyar uydurur bulur birşeyler, doğruluğu sağlanmış olur o zaman tamam deriz ancak, omega ustanın sistem kanıtlanmıştır.
    Siz kim Biz kim ???

Desenki argos sen kendi bildigin gibi devam et ben kendi bildigim gibi desen bir parca anlayicam seni ki aslinda pek huyum olmayan acilan konu disindaki konulara mudahil olmak yada bu hale getirmek basta size yazdigim konu ya zaten su noktaya gelmesi durumun benim bildigimi uygaladigim yontemi kabul et yada etme ama yakisan sekilde yazmadigin icin yazdim ya

Ve bir de su var kendi yontemimle sonuc aldim aldirdim !

Peki sen (olan siz) bunu hangi ispata ve deneyim tecrubeye gore ise yarmadigini iddaa ediyorsun ???

Omega usta yanlis hatirlamiyor isem kuzey26 arkadasin konusunda oyle bir sey yazdigini okudum ki kuzey26 arkadasin hesaplari ile de ben calismiyorum konusunda yapmis oldugu aciklamalarda da basarilimidir degilmidir bilemem haddim degil ona su dogrudur bu yanlistir demek onun neyle neyi hesap ettigini bilmedigim icin.

Gel ben konuyu kapatayim sende kapat

Ramazan Mubarek Gündür

Ben bildigim sekilde yapayım sen bildigin sekilde yap
    DOIDYE (27.Kasım.2019) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler