Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Defineyolu adı altında facebook dan kapalı bir grup acma

Status
    Omerfaruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Defineyolu adı altında facebook dan kapalı bir grup acma

Bir-çok bolge de define işareti resimlerinde nedense fotoğraflar kısıtlı oluyo.Tam olarak istenilen yerler ne hikmetse cekilmiyor.Isin ehli saygıdeğer işi bilen uzman arkadaşlar detaylı resim lazim diyerek tekrar tekrar uğraşıyoruz.Ama facebook dak kapalı bir grup oluşturulmuş olsa ve sadece defineyoluna uye kisilerin giris yapabildigi grup.Bu sayfadan canli yayin yaparak bölge daha iyi andinlatilabilinir.Hem facebook uye sayısında hemde veb sitesinde üye rekoru ust sewiyelere cikmis olur.Bu facebook kapalı grup benim şahsi düşüncem.Tabiki bu konuyu ele alıp onaylayacak olan site yöneticileridir.saygilarimla.

Status
    Navaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nordatlantik
    Beğenmiş
    8
    Beğenilmiş
    75

Cevap: Defineyolu adı altında facebook dan kapalı bir grup acma

Ben şunu anlamadım, bura'da yönetim resim yüklenmesine karşı mı veya dediğin gibi facebook'ta sayfa açılmış olsa daha iyi mi resimler yüklenecek ??
    Detaylıca yorum, tavsiye ve yönlendirme yazdığımız, buna rağmen Konusunu takip etmeyen kolay iş peşindekiler bu sefer sonuca kadar mı gidecekler, böyle birşey yapacaklarına dair tüm üyelerden taahhüt mü aldınız ??
    Ve bu tarz forum ortamları 12 - 13 yıl önceleri gayet aktif, faal ve çok iyi ortamlardı, bu forum ortamlarını zaten söylediğin tarz sitelerde açılan sayfalar olumsuz etkiledi, dediğin şekil'de yapıldığında bu Forumun bura'da olmasının ne anlamı ve önemi kalacak, bu tamamen mevcut Forumumuzu baltalamak olur, hiç bunu düşündün mü, yoksa başka niyetler peşinde misin ??
    Teknolojinin ilerleyip buna paralel insanlarında daha da tembelleşmesi sonucu durum ortadadır ..
    Bu gereksiz Konu kilitlenip, gereksizlerin bulunduğu bölüme gider, bir daha'da içeriği buna benzer Konu açmamanızı tavsiye ederim ..
    by Nava®one

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    304
    Beğenilmiş
    47

Cevap: Defineyolu adı altında facebook dan kapalı bir grup acma

facede bende varım çok degerli kişiler oldugu kadar birde ne konuştugunu bilmeyen kişiler olması açısından sitenin facebookla ilişkilendirilmesine soguk bakıyorum tabiki benim görüşüm bu
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler