Sayfa 15 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 512131415
Toplam 145 adet sonuctan sayfa basi 141 ile 145 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kurtbaba

Status
    TEVFİK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    893
    Beğenilmiş
    205

Cevap: Kurtbaba

Alıntı kurtbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...Aleykümselam TEVFİK Ustam,,Bir Mukabele,güzel temennileriniz için bizlerde teşekkürederiz,,Hayat bu ya Ustam,yaşamda karşılaştığımız insanların bazısı armağan,bazısı imtihan,,Birde SİNSİLER var,,ne dost olduğunu nede düşman olduğunu anlamakta çok zorluk çekeriz,Rabbim bizi onlardan,da korusun,kollasın inşallah,Amin.Saygılar,Eyvallah...
    Selamunaleyküm Sayın Ustam bende size çok .çok teşekkür ederim İyi'ki varsınız Allah Sizden ve Sizlerden bir Ömür Boyu Razı Olsun ben asıl dost'luğu burada buldum ve gördüm Allah sizin gibi tüm Ustalarımdan'da Razı olsun.benim en büyük Hazinem siz ve Sizlersiniz.bende sizin gibi kasa'lar buldum ve gördüm ( çarşıda ) ama içine koyacak ancak 1 paket sıgara idi.bu aradada bulmuş olduğunuz kasada pek güzelmiş Sevgi ve Saygılarımla.
    kurtbaba (09.Şubat.2021) Bunu beğendi.
    Lütfen izinsiz Kazı Yapmıyalım Yapanları Uyaralım.

Status
    kurtbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    2,005
    Beğenilmiş
    451

...Selamünaleyküm Ustalarım ve Arkadaşlar,,Sağlıklı,Mutlu,Başarılı günler dilerim,,Hayırlı Pazarlar,,

...Sahabeler üç ayara helaleşerek girerlerdi,diye bir mesaj ulaştı bana.Aslı var yok bilmiyorum.Araştırmadım da.
    Helalleşmenin,insan hayatında en büyük sırlara kapı araladığını bildiğim için paylaşmak istedim.
    ...Makbul bir adet halline gelmesi duasıyla.
    Bu vesile ile derimki,,
    ...Geçmişte tahakkuk etmiş ve gelecekte tahakkuk edecek TÜM HAKLARIM SİZLERE HELAL OLSUN,bende sizden helallik diliyorum.
    Recep,Şaban,Ramazanı Şerif ayları ve Kandiller,tüm insanoğluna,özellikle mümin müslümanlara,hususiyle yakın dostlarımıza hayırlı uğurlu ve bereketli olsun inşallah.
    ...RECEP ayı,hayatınızda yeni ve kalıcı hayırlara vesile olur inşallah,Amin.
    HAKLARINIZI HELAL EDİNİZ.
    ...Teşekkürederim,Saygılar,Selamlar,Eyvallah...
    amero (14.Şubat.2021), TEVFİK (14.Şubat.2021) Bunu beğendi.
    ...Prensibim,bildiğini paylaş,insanların ne yapacaklarına karışma!!!
    Herkes kendi aklıyla ne yapacağına karar versin,sonucunu yaşasın.

Kimsenin yorumu,hiç kimseyi bağlayıcı değildir.
    Benim yazdıklarım dahi,benim bakış açım ve yorumumdur ki kimseyi bağlamaz,
    Makul bulan paylaşır,makul bulmayanda başka bakış açılarını değerlendirir...

Status
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    893
    Beğenilmiş
    205

Selamunaleyküm Sayın Kurtbaba Ustam şimdi ne oldu'da Helal'lik istiyorsunuz,? gerçi biz İnsan oğlu olarak evden bile çıkarken evdekinlerden'de Helal'lik isteyipde çıkıyoruz Akşam eve sağ sağlim döndüğümüzde ben evdekinlere Allah'ıma şükür bu günde Ölmeden geldim diyorum.
    şimdi gelelim sizin Helal'lik İsteminize şayet benim sizde birazcık dahi hakkım varsa yerden göğe kadar Helal Olsun ....
    Ammaa.!!.bizleri bırakıp giderseniz hah işte O' zaman şapkaları değişiriz.
    Evet Allah'ımın İzni ile bu yılında 3 aylarına giriş yapıyoruz Allah Tüm Müslüman Aleminin 3 aylarını Kular sağ sağlim Ramazan Ayını Görmemizi Nasip etsin derim ...
    Bugün 13 Şubat 2021 itibariyle üç aylar başladı. Üç aylar Recep, Şaban ve Ramazan'dır. Bu aylar oruç tutulması büyük sevaptır. Ramazan ayında oruç tutmaz farzdır. Bu günlerde bol dua etmek gerekir. Hz. Muhammed üç aylar duası olarak tavsiye ettiği bir dua vardır

Allâhümme bârik lenâ fi Recebe ve Şa’bân, ve bellignâ Ramazân.
    Saygılarımla
    gezgin_99 (14.Şubat.2021), kurtbaba (14.Şubat.2021) Bunu beğendi.

Status
    kurtbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    2,005
    Beğenilmiş
    451

...Selamünaleyküm Ustalarım ve Arkadaşlar,,Sağlıklı,mutlu,başarılı,hayırlı günler dilerim,,

...Aleykümselam TEVFİK Ustam,,Sağlığımız iyi olduğu sürece burdayız çok şükür,,Hiç birimizin yarına garantisi yok Ustam,üç ayların başlangıcı vesile oldu Helalleşelim dedim adet yerini bulsun,,Zor ve sıkıntılı günlerden geçiyoruz Tedbir bizden Takdir ALLAH,tan,,Rabbim sizlerede sağlıklı ömürler nasip eylesin,geceniz mübarek olsun inşallah,Amin...

...Varlığı ebedi olan,merhamet sahibi,adaleti Yüce ALLAH kendisine dua edenleri geri çevirmez.
    Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu Mübarek Regaip kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle gecenizin feyz ve bereketi üzerinize olsun.
    ...ALLAHU Teala sizlerin ve tüm İSLAMI ALEMİN Regaip Kandil gecesini Mübarek Eylesin İnşallah,Amin..

...Teşekkürederim,Saygılar,Selamlar,Eyvallah...
    gezgin_99 (18.Şubat.2021), TEVFİK (18.Şubat.2021) Bunu beğendi.
    ...Prensibim,bildiğini paylaş,insanların ne yapacaklarına karışma!!!
    Herkes kendi aklıyla ne yapacağına karar versin,sonucunu yaşasın.

Kimsenin yorumu,hiç kimseyi bağlayıcı değildir.
    Benim yazdıklarım dahi,benim bakış açım ve yorumumdur ki kimseyi bağlamaz,
    Makul bulan paylaşır,makul bulmayanda başka bakış açılarını değerlendirir...

Status
    Nereden
    FETHİYE,İZMİR,MANİSA.
    Beğenmiş
    893
    Beğenilmiş
    205

Selamunaleyküm Sayın Ustam Allah Razı Olsun Sizinde Regaip Kandiliniz Mubarek olsun.İnşallah Ramazan Ayınıda sağ sağlim görmek Nasip olur Saygılarımla.
    kurtbaba (18.Şubat.2021) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler