Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Göreceğiniz fotoğraflar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Status
    Tahterevalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    167
    Beğenilmiş
    17

Cevap: Göreceğiniz fotoğraflar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

@dardanos usta kusura bakma biraz ters anlasildi herhalde saka niyetinde soyledim her yapilan yoruma saygi var fakat benim acimdan soylenecek sey cok gec soylendi diye bir yorum yaptim orasinin giris oldugu niyetinde yucetepe soylediginde bu yorumu yaptim alinmayin yani ustam tabi elbette herseyi detayina kadar yorumluyorsunuz buda sizin farkiniz olsin saygilar sevgiler ustam

Status
    dardanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    33

Cevap: Göreceğiniz fotoğraflar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Alıntı Tahterevalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @dardanos usta kusura bakma biraz ters anlasildi herhalde saka niyetinde soyledim her yapilan yoruma saygi var fakat benim acimdan soylenecek sey cok gec soylendi diye bir yorum yaptim orasinin giris oldugu niyetinde yucetepe soylediginde bu yorumu yaptim alinmayin yani ustam tabi elbette herseyi detayina kadar yorumluyorsunuz buda sizin farkiniz olsin saygilar sevgiler ustam
    sevgili kardeşim bu birazda konu sahibi kardeşimizin hatası
    aynı yeri ikinci açışı.
    İlk açtığı konu sevgili doidye adminimiz tarafından halledildi.
    Zaten o kapağı bunda nerde ise bir ay evvel benim tarafımdan bu kardeşe işaretlenerek gösterildi
    Geri dönüşüme giden konularda var.
    ben inanın hiç size kızmadım. Çünki sizin öyle kötü düşüncelere sahip birisi olacağınıza zaten ihtimal vermedim.
    dikkat eder iseniz bu yüzden siz sevgili kardeşimizi belki üzeriz diye kelimeleri bile seçerek kullandım.
    Sizde benim yakınen takip ettiğim bir arkadaş ve kardeşimizsin. Biz bir bütünün parçalarıyız .Bu bütünden bir parça koptumu o bütün olmaktan çıkar. Kafanı yorma olur böyle şeyler . SEvgiler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler