Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Istavroz

Status
    dedgool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Cevap: Istavroz

Güneye bakması geride olduğunu doğrular gibi istavrozun üst kolu diğerlerinden farklı DardonoS ustamın dediği gibi o kol kaç santim geliyorsa yediyle çarp o yönde adımla usta geldiğin yeri resim çek

Status
    cassabalee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Turkey
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    4

Şeytan ayrıntıda gizli ��
    Bilmediklerimi ayağımın altına alsaydım başım göğe ererdi. (İmam-ı Azam)

Status
    Hadid 57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    60
    Beğenilmiş
    35

bu bi kılıctır bence.altta bi mezar .soldaki dereye paralel bi mezar.sağda bi mezar.
    ArGoS (23.Mart.2019) Bunu beğendi.

Status
    prien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    10

Konuyu açan kardeş, evvela Haçın üst kolunun ucunda diğer kollarda olan üçgensi 2 noktalı kısım yok diyorsun ve sağolsunlar Konuya bakanlarında çoğu habire orayla alakalı veriştirmişlerde veriştirmişler.

Öncelik Haçın orası yok diyen sensin ve önce kendin, sonra orayla ilgili yorum yazanlar resim üzerinde çerçeve içine aldığım yeri iyice incelesinler bakalım birşey görebilecekler mi acaba !!!

Batılla uğraşmayın ve durduk yere hayaller görmenin bi anlamı yok, o öyle basit bir şekildende ibaret değil, hemen 3 - 5 adım önünde çözüm yeri aramayın, olsa olsa yakınında boş yada değersiz, şaşırtma ve oyalama amaçlı mezar yeri belki olur, onu buluncada işareti çözdüğünü zannedersin hepsi bu.

Turksat (14.Mart.2019) Bunu beğendi.
    Korvettenkapitän Günther Prien

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    320
    Beğenilmiş
    371

Alıntı cassabalee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şeytan ayrıntıda gizli ��
    Merhaba, bu bir ayrıntı değil ki... Fotoğrafı yüklemeyip çizildiği gibidir dediniz diye ben de üstte çıkıntı yok sanıp kabul ettim. Fakat net olmadığı halde fotoğrafı ekleyince "e hani çizildiği gibiydi " dedim üst taraf aşikar şekilde ortada görünce...

Dedim fotoğraf net değil diye aldatıyor herhalde, ben var görüyorum çünkü gayet, hani kabak gibi orada bu haliyle...

Yani sizin yok dediğiniz şey cidden yoksa e o zaman şeytan nerede ?

Eğer varsa madem, o zaman eksik olmayan bir kısmı başka bir yerde nasıl arayacaksınız ? ya da neden aranacak ? ki zaten o tip bir yer de değil de, hani orada olduğunu belirttiğiniz şeyi neden arıyorsunuz o zaman başka noktada ?

Orada ayrıntılar vardır elbet ama hiç de sandığınız gibi değildir, o ayrıntıları da zaten bu netliği % 30-35 civarında olan kısıtlı fotoğraftan görme şansınız ne yazık ki yoktur.

Fakat ben bir şey anlamadım konudan, çünkü sağ gösterip sol vuruluyor gayet...

Yardım istiyorsanız yardımcı olunur, ha yok çözdük zaten deyip öğretici amaçlı bir konu ise de detayları ve çözümünü paylaşabilirsiniz ki ben de bir şeyler öğrenmek isterim.

Çünkü yok deyip, sonra bakın burada ne var kimse göremedi dercesine bir cümle bana da etik gelmedi, çünkü yok dediğiniz şey fotoğrafı koydugunuz andan beri gayet orada, yoksa fotoğraf aldatıyor diye kabul edeceğim. Fakat zaten yoksa o zaman neden şeytan burada deniyor demek ki zaten var, ha varsa o zaman neden o kısım aranıyor ?

Şeytan orada var zaten de asıl detayların görünüp anlamının bilindiğini hiç zannetmiyorum.

Fakat bir şey varsa vardır, yoksa yoktur. Var zannedilmesi başka şey, yok zannedilmesi başka şey...

ama olmasına rağmen yok diye altını çizip "sonra da bakın ne var burada ; ) " denirse ve bu bir de böyle bir üslupla dile getirilirse, tepki verene kızmam, daha da desteklerim kişisel fikrim olarak, hiç kusura bakılmasın lütfen.

Saygı ve selamlar
    definesever (16.Mart.2019), Turksat (14.Mart.2019) Bunu beğendi.
    Görünene göre karar verenler ne kadar az şey gördüğünü bilmeyenlerdir...

Status
    Nereden
    Turkey
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    4

Arkadaşlar konu başka yere çekilmiş.. ilk çizim arkadaşın bana çizdiği bu şekilde yola çıkmak yanlış olacağından resimini istedim ..geldi buraya yükledim herkezin yorumuna saygım var konu nereye çekilmiş gitmiş .. benim yok dediğim yerler nerde var çıktı bakıyorum bulamıyorum.... tekrar söylüyorum herkezin dogal hakkı buraya yorum yazmak kimseyi küçümseme gibi veya küçük düşürücü yorumlar yazmak haddime de değil.. konuda yanlış anlaşılma var..

Status
    dardanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    33

Konuya bakanlarında çoğu habire orayla alakalı veriştirmişlerde veriştirmişler... @prien
    @prien..Merhaba sevgili kardeş şu yukarıdaki yazı size ait ve gerçekten hiç hoş değil.
    Bende bu konuya yorum yapanlardanım. Sevgili ustam herkes gördüğünden çıkardığını anlatır.
    Haaa bu yanlıştır doğrudur olabilir.. lakin sizin bu şekilde dillendirmeniz hiçde şık durmuyor.
    kimse en büyük değildir en büyük yüce Allahütaladır. kişileri rencide edici yorumlardan lütfen kaçınınız.
    Bir şeyi, kırmak çok kolay lakin eski halini alamaz. Birde bırakın batılla uğraşmayı diyorsunuz. Zaten bu işlerde çoğu batıl değilmi sevgili dostum...(((doğru ve haklı olmayan, geçerliği bulunmayan, gerçeğe uymayan.)))) işte batılın bir anlamı yani siz bu konuya yorum yapanları böyle görüyorsunuz . Ne diyelim hayırlısı olsun sevgili kardeşim. Demekki bizler boş sallıyoruz hiç bir yorumumuzda gerçeklik payı yok . Bizde bunu senin sayende öğrenmiş olduk teşekkür ederim sevgili kardeşim sevgiler

Status
    Yücetepe28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    GÖNÜL DAĞI
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    25

Biz kendi hatalarımızın en iyi avukatı, başkalarının hatalarının en iyi yargıcıyız.İnsanın kendini bilmesi,kendi yetenekleri ve bilgisi kadar konuşması çok güzel bir şey, Allah herkese nasip etsin...!
    "HER NASİP VAKTİNE ESİRDİR"

Status
    Nereden
    Turkey
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    4

Neyse arkadaşlar her insan hata yapabilir.. kalp kırmaya değmez.. hayal benzetmesi yapan arkadaş bir noktanın dahi neleri değiştirebileceğini öğrenemediyse bu işi yapmasın.. her kişi ne yaparsa kendine yapar..

konu günceldir..

Status
    Nereden
    Turkey
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    4

resime dikkatli bakıldığında daha nice işaretler var tabi..görmekle bakmak farklı dır.. bu işaretler de hayal ürünüdür mutlaka...! Bu işaret 1 ana mezar 3 farklı yerde dönemin idarecilerin mezarları var ... yinede tam nokta için ölçüm şart lakin ikinci bir işaretin karşı yönde olması muhtemel diye düşünüyorum.. saygılar..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler