Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kara tepeden türbe tepeye giderken 1 saatli taşı görür geçeriz der

Status
    balkaya34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    23

Kara tepeden türbe tepeye giderken 1 saatli taşı görür geçeriz der

Selam arkadaşlar. Kara tepeyi birçok arkadaşlar yazdılar Günah degilya Birtanede ben yazayım. Kara tepe eteklerinden bahsedelim önce.Kara tepenin kara tepe olması için Önce 1 -Sinekli magra( KAPALI) Orada 2- Eteginde Başı kesik kaya oalacak açıkdır burası zaten başka yerden yol geçemez buradan geçecekyol. 3-Dama taş 4-Suyu ayakda içilen çeşme- 5-Çukur cambaz köyü 6- papaz sarsamkanın magrası. 7-kara tepenin kendisi 8 - kara tepenin üstündeki mermer oluk taş ,Eger bu taşı buradan kaldırmışlarsa 60 basamakla inecekleri magra. 9- yanındakidereyi takip etdiginde İsli magra Balık Dagarcık degimeni Kartal kaya.olacak Kara tepenin doğu ucundan Agıllara 1 saat mwesafede varılacak ve kara tepeden türbe tepeye giderkende yolun kenarında bir SAATli kaya görüp geçecek yani saatli kaya var.Arkadaşlar ben size sadece kısa bir alanı anlattım.Benim araşdırmamda saatli kaya Bir DEVE ÇIKDI başka öyle saatli ve ya saatsiz kaya yok.SAATLİ kaya deve Bunuda ben sizingörüşünüze ve takdirinize bırakıyorum. Harici bir bilgisayarla yazdığımdan şuan resim yükleyemedim.Kendi evime gisince ki en fazla 05/09/2018 GÜNÜ OLABİLİR ALLAH İZİN verirse. Resim yüklerim.Saygılar
    gezgin_99 (01.Şubat.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    23

Cevap: Kara tepeden türbe tepeye giderken 1 saatli taşı görür geçeriz der

Alıntı balkaya34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Kara tepeyi birçok arkadaşlar yazdılar Günah degilya Birtanede ben yazayım. Kara tepe eteklerinden bahsedelim önce.Kara
    t
    epenin kara tepe olması için Önce 1 -Sinekli magra( KAPALI) Orada 2- Eteginde Başı kesik kaya oalacak açıkdır burası zaten başka yerden yol geçemez buradan geçecekyol. 3-Dama taş 4-Suyu ayakda içilen çeşme- 5-Çukur cambaz köyü 6- papaz sarsamkanın magrası. 7-kara tepenin kendisi 8 - kara tepenin üstündeki mermer oluk taş ,Eger bu taşı buradan kaldırmışlarsa 60 basamakla inecekleri magra. 9- yanındakidereyi takip etdiginde İsli magra Balık Dagarcık degimeni Kartal kaya.olacak Kara tepenin doğu ucundan Agıllara 1 saat mwesafede varılacak ve kara tepeden türbe tepeye giderkende yolun kenarında bir SAATli kaya görüp geçecek yani saatli kaya var.Arkadaşlar ben size sadece kısa bir alanı anlattım.Benim araşdırmamda saatli kaya Bir DEVE ÇIKDI başka öyle saatli ve ya saatsiz kaya yok.SAATLİ kaya deve Bunuda ben sizingörüşünüze ve takdirinize bırakıyorum. Harici bir bilgisayarla yazdığımdan şuan resim yükleyemedim.Kendi evime gisince ki en fazla 05/09/2018 GÜNÜ OLABİLİR ALLAH İZİN verirse. Resim yüklerim.Saygılar
    Şimdi yükledim :2nci resimde gövdenin yarısında geri kısmına doğru tahrip edilmiş Yani insanlar kırıyorlar malesef

Status
    Tahterevalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    167
    Beğenilmiş
    17

Belge nerden kendi bilgin mi? Kendin hepsini gordun mu veya yerini tespit edebildiniz mi? Diger buluntularida gormek isterim...

Status
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    23

[QUOTE=Tahterevalli;580863]Belge nerden kendi bilgin mi? Kendin hepsini gordun mu veya yerini tespit edebildiniz mi? Diger buluntularida gormek isterim...[/QUOT

Selam Ustam: 1973 yılından bu zamana kadar aradım, 2000 yılında Bu bölgeyi tesbit ettim ve bölgeyi araştırdım Yinede Sitelere takılan arkadaşların işaretler konusunda bilgilendirmeleri de beni daha fazla çalışmaya teşvik etti.Sitelere takılan Arkadaşlar, KİNG ,TARCAN,CAN SADAK, AHMET KOYLU, BANA FEYZ VEREN USTATLARDAN ( CAS) USTA ve daha nice arkadaşlar, Bu vesile ilede bütün arkadaşlara çok çok teşekkür ederim. Velhasıl Bu işaretleri gördüm ben hep gördüğümü yazarım.Görmedigimi asla yazmam.Saygılar

Status
    Tahterevalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    167
    Beğenilmiş
    17

Allah yardimcin olsun usta zor yerler ama su attigin deve bile cok guzel kendisinde veya altina bi bak derim

Status
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    23

Alıntı Tahterevalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah yardimcin olsun usta zor yerler ama su attigin deve bile cok guzel kendisinde veya altina bi bak derim
    Selam ustam: Ben sadece belgeleri araştırırım Ben hiçbir zaman inanınki para varmış yokmuş hiçbir zaman düşünmedim ve aklıma takmadım,Benim tutkum sadece bu işaretlerdir Saygılar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler