Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yerlere bakım

Status
    Asparuh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    19

Yerlere bakım

Kendimi bioenerji konusunda geliştirdim.

yerlere bakım yapabiliyorum. Bu yeteneğimi sizlerle paylaşmak istedim. Bu siteye üye olmasam o konuları hiç araştırmayacaktım.

Bu yüzden şüphelendiğiniz yerin minik bir resmi sizin anne adınız kendi adınız ve doğum tarihinizi atarsanız elimden geldiğince yardım edeceğim. Ama fazla bakım beni çok yoruyor 10 15 tane en fazla. Fazlasını enerjim kaldırmıyor. Cinlerle yapmıyorum kesinlikle. Allahın bize sakladığı yeteneklerle yapıyorum. Konuyu 2-3 saatte bir takip edeceğim bir kişi bir mesaj atarsa karışıklık olmaz. Çekinen kişiler özelden de atabilir. Saygılarımla
    amero (14.Ekim.2019) Bunu beğendi.
    Verdiğimiz her cevap bilgi amaçlıdır herhangi bir teşvik yönünde olmamaktadır.

Yasadışı kazıdan uzak kalalım.

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    134
    Beğenilmiş
    140

Cevap: Yerlere bakım

Bio enerji ile isim ve anne ismini, doğum tarihini ancak yıldıznameye bakanlar sorar diye biliyorum. Bio enerji sağlık yönünde daha başarılı olur diye düşünüyorum.
    Bu konuyu biraz daha kapsamlı bir şekilde bilgilendirme amaçlı yazarsanız, hem bizler, hem sitedeki arkadaşlar size müteşekir olacaktır.
    Bütün araştırmacı arkadaşları ve paylaşım yapanları her zaman takdir ederim. Objektif olmakla birlikte tabikii...
    Deathless01 (25.Eylül.2019), osi (08.Ekim.2019) Bunu beğendi.
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..
    "İZİNSİZ KAZI YAPMAK YASAKTIR"

Status
    ArGoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    18
    Beğenilmiş
    16

Arkadasim sizin isin daha oncesi tecrube edilmis net sonucu varmı
    Neden mi ;
    Simdi siz yeteneginiz ile hissediyorum dersiniz biz 2 metre ineriz yetmedi 40 metre ineriz yetmedi yer degistir di der 5 metre sagini ineriz defineciler boyledir biz cok duygusal mahsum insanlariz inanir isek 2 km tunelede yururuz 40 metre kuyuya iner tunel acariz garip insanlariz yani hazineyi bulalim diye ...
    O yuzden hem cok inaniriz hem cok bosa yoruluruz acabalarimiz coktur sizin iste net tecrube ettiginiz var ise bende her memlekette dunya yer var kimine kendim gittigim kiminede gitmeyi dusundugum birde ben tarz olarak 3 gun olcuyorum pusula metre hesap kitap dunya zaman aliyor birde onlara kroki uzerinde oranliyorum falan dunya zaman eger gercekten ise yariyor ise vereyim bir kac yer bakalim su dertlwrden kurtarirsin beni bizi
    İyi bir sunum için burayı okuyunuz : http://www.defineyolu.com/definecili...e-sonrasi.html

Nasip İse Gelir Hint 'ten Yemen 'den , Nasip Değil İse Ne Gelir Elden . . .

Tırtılın Yolun Sonu Dedigi Yere USTA Kelebek Der. . .

Status
    MELİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    57
    Beğenilmiş
    13

Bu dediğiniz bioenerji değil duru görüdür.Allah rızası için yaparsanız ilminiz artar.

Status
    Hititli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Uzakgörü yada durugörü. Bunun için ana adı, doğum tarihi gerekmez, ne alaka?. kişiye değil araziye bakacaksınız.

Status
    trt123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    12

Anne adı varsa eninde sonunda cindir ha iyi olanlar ha kötü olanlar

Status
    Asparuh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    19

sizler bilirsiniz. Ben iyi niyetimle sundum sağlıcakla kalınız.

Net sonuç var tabii ki ama size ne kadar da ss atsam inanmayacağınızdan dolayı konuyu kapatıyorum.

Anne adı illa cin değil insanın odaklanmasında da başarı sağlar illa cinli bir mesele değil.

Evet durugörü ama ben pekçoğunuz bilmeyeceği için bioenerji yazdım. İlla sağlıkla alakası olmaz.

İyi günler.
    Verdiğimiz her cevap bilgi amaçlıdır herhangi bir teşvik yönünde olmamaktadır.

Yasadışı kazıdan uzak kalalım.

Status
    Beğenmiş
    57
    Beğenilmiş
    13

Kıymetli arkadaşım bir arazi yada bir mekanla ilgili durugörü yapabilirsiniz.Fotoğrafını görmeniz yeter eğer ilim varsa.Kişi ile ilgili bilgi için anne adı ve doğum tarihi gerekirki buda
    belki farkındasınız yada değilsiniz cinler kullanılarak yapılan bir bakımdır.Duru görü yapıyorum diye bilmediğiniz şeylere girip kendinizi tehlikeye atmayın derim.Sonuçta anne adı ve bazı bilgilerini vererek yaptığınız davette mana aleminden neyin geleceğini bilemezsiniz.Yardımcı olayım derken kötü şeylerle karşılaşabilirsiniz.Sizin için tehlikeli.

Status
    Beğenmiş
    57
    Beğenilmiş
    13

Kesinlikle cinlerle yapılan birşey değil derken nasıl bu kadar eminsiniz ?Cinleri illaki görmeniz gerekmiyor.Önce kalbe ilham verirler sonra gösterirler kendilerini sonrada zarar verirler.İnanın yaptığınız sizin için çok ama çok tehlikeli.Birde şöyle deneyin ayetel kürsi ile koruma yapın kendinize çembere girin.Eğer sonuç alamıyorsanız kafir cin veya iblis irtibatı .yok çemberdeyken duru görü dediğiniz ama duru görü olmayan bu davete cevap alıyorsanız oda müslüman cinlerle irtibattır.Büyük bir olasılıkla çember içindeyken bu duru görü dediğiniz davet olmayacak.Bir kendinizi test edin derim nacizane fikrim.

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    134
    Beğenilmiş
    140

Alıntı Asparuh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizler bilirsiniz. Ben iyi niyetimle sundum sağlıcakla kalınız.

Net sonuç var tabii ki ama size ne kadar da ss atsam inanmayacağınızdan dolayı konuyu kapatıyorum.

Anne adı illa cin değil insanın odaklanmasında da başarı sağlar illa cinli bir mesele değil.

Evet durugörü ama ben pekçoğunuz bilmeyeceği için bioenerji yazdım. İlla sağlıkla alakası olmaz.

İyi günler.
    Bence konuyu kapatma ve bizleri bilgilendir arkadaşım
    senin anlatmak istediğin böyle bir şey mi?
    Durugoru Nedir? Nasıl Gercekleşir? | Parapsikoloji.Net
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..
    "İZİNSİZ KAZI YAPMAK YASAKTIR"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler