Sayfa 7 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 456789 SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Üçgen mi ustalar

Status
    dedgool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Cevap: Üçgen mi ustalar

Alıntı efulim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl hocam bu cevap banamıydı yoksa doidge nıcklı hocamamıydı tek haç işaretide zaten taşın üstünde doıdge hocam tespiti o yöde yaptı sizin eklemek istediğiniz başka husus varmı
    Sizeydi usta o oymaya çok yakın vurmuşunuz diyorum biraz sağına soluna gezdirseydiniz vurarak diyorum elinizdeki taşi

Status
    efulim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Alıntı dedgool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizeydi usta o oymaya çok yakın vurmuşunuz diyorum biraz sağına soluna gezdirseydiniz vurarak diyorum elinizdeki taşi
    Anladım hocam ama hocam oymanın hemen sağ alt tarafındada giriş yeri gibi bir yer var buradan bi resim atayım bi bakın

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Alıntı dedgool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım hocam ama hocam oymanın hemen sağ alt tarafındada giriş yeri gibi bir yer var buradan bi resim atayım bi bakın

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Status
    aslan81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    trakya
    Beğenmiş
    239
    Beğenilmiş
    180

Cevap: Haç işaretleri

Alıntı efulim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avcının oku ne tarafa bakıyormuş babana bi sor bakalım ,ayrıca kale yakınlarında köprü yokmu, herangi bir yerde kuyu yokmu ,sende detay az parça parça bilgi veriyorsunuz ,o deliğe girecek çapta bir inşaat demiri ve yılan kamera al yanın tekrar giderken o ruh deliğiyse mezar araman sonlanır ama avcı ceylan ve diğerleri devam eder ,
    bölgeye gittiğinde kuzeye bakan haçlara arkanı dön ve karşıya bak hatta derenin karşısysa oraya bak toprak yığma çökme mıcır taş yığma yeni işaret vb araştır fotola .avcının ok attığı yönüde 10 30 m.lere kadar araştır fotola ,kly gelsin

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Anladım hocam detaylı bilgilendirmeyi yaparım çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için sağolun

Status
    Navaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nordatlantik
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    65

Alıntı FENERLİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbadet yeri kalenin karşısında olması lazım!
    Güzel yer ama eksik var !
    Ewet @FENERLİ kardeşim dediğin doğrudur .. Kalenin bir yönünde ve biraz aralık mesafe'de bir Kilise yeri var, civar'da daha çok şeyler var ama işte ama

Alıntı Navaron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genişçe Arazinin, biraz uzakça yerlerinde bir takım işler var, şunu'da belirteyim Arazi yapısı engebeli, meyilli ve yer yer kayalık bir Alandan oluşuyor, pek düz bir Arazi yapısı değil ..
    İşaretin bulunduğu Araziyi çok iyi biliyor musun ??
    diye söyledim ve sordum ama kimse duymadı , Konu takibi yok herneyse herkez kendi işine bakmalı ..
    by Nava®one

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Alıntı Navaron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ewet @FENERLİ kardeşim dediğin doğrudur .. Kalenin bir yönünde ve biraz aralık mesafe'de bir Kilise yeri var, civar'da daha çok şeyler var ama işte ama

diye söyledim ve sordum ama kimse duymadı , Konu takibi yok herneyse herkez kendi işine bakmalı ..
    Hocam yanlış anlamayın kızmayın cevap vermemezlik yapmam bir video var elimde oda uzun onu yükleyio atacağım bu videoda kale görünuyor kırmızı tişortlü kişinin olduğu yer haç işaretlerinin olduğu yer tek haça sırtımızı verip baktığımız yer videonun bır kısmında karşı kayalıkların olduğu alan ırmak çok yakın 10 m mesade videoda belli oluyor suyun sesi doidge nickli hocam tek haç işaretinin olduğu üçgen kayada mezar giriş yerinin olduğunu söyledi şimdilik elimde olan bunlar lütfen yanlış anlamayın beni

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Alıntı aslan81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avcının oku ne tarafa bakıyormuş babana bi sor bakalım ,ayrıca kale yakınlarında köprü yokmu, herangi bir yerde kuyu yokmu ,sende detay az parça parça bilgi veriyorsunuz ,o deliğe girecek çapta bir inşaat demiri ve yılan kamera al yanın tekrar giderken o ruh deliğiyse mezar araman sonlanır ama avcı ceylan ve diğerleri devam eder ,
    bölgeye gittiğinde kuzeye bakan haçlara arkanı dön ve karşıya bak hatta derenin karşısysa oraya bak toprak yığma çökme mıcır taş yığma yeni işaret vb araştır fotola .avcının ok attığı yönüde 10 30 m.lere kadar araştır fotola ,kly gelsin
    Hocam babamın anlattığına göre avcının elimde ok daha ok yaydan çıkmamış şekilde önünde ise karaca on ayakları havaya kaldırmış bir şekilde avcıya bakıyor bu nasıl yorumlanırkı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler