Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tavuk ve civcivler hayal değilmiş...

Status
    yaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Tavuk ve civcivler hayal değilmiş...

<br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>Sevgili Üstatlar. paylaştığım tavuk ve civcivlere ait işareti ilk bulduğumuzda sağlam şekilde idi. Bizden önce bulanlar olduğunu etrafında bir kaç acemice çalışmadan anladık. Bizi hazırlıksız bir gezi yaptığımız için herhangi bir resim alamamıştık. İkinci gidişimizde işaretin keser veya kazma ile tahrip edildiğini gördük. Bu nedenle gördüğümüz ilk orijinal halini kağıda aktardık. İşaretin olduğu il Kars. Ermeni yerleşkesinin olduğu dönemlerden kaldığını düşündüğümüz orijinal bir işarettir. Tavuk ve civcivlerin olduğu kayanın yanındaki diğer kayalarda da işçilik olan farklı işaretler bulunmaktadır. Biz bağlantılarını çözemedik. Bu işareti çözebileceğini düşünen bir arkadaşımızla kısmetimizi paylaşarak sonuçlandırmak istiyoruz. Sonuçta her şey kısmet. Buyurun resimleri inceleyin, inşallah olumlu bir sonuca ulaşabiliriz. Vereceğiniz emek ve yardımlar için şimdiden hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
    Cümleler doğrudur sen doğru isen.Doğruluk bulunmaz sen eğri isen.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Cevap: Tavuk ve civcivler hayal değilmiş...

Sevgili üstatlar, yukarıdaki resimler tavuk ve civcivlerin olduğu kaya ve çevresidir. Tavuk ve civcivler oyma şeklindedir, tavuğun önündeki artı (haç) işareti ise eşit kolları olan kabartma şeklindedir. İşaretin çevresindeki kayalar da ise farklı bazı işaret olduğunu düşündüğümüz işlemler var. Resimlerini ekliyorum.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Tavuk ve civcivlerin tamamı aynı yöne bakıyor, dikkat çeken herhangi başka bir detay göremedik. İşaretler çok net (kırılmadan önce tabi) şekilde yapılmıştı. Tavuğun kanat tüyleri ve gözü belirgin şekildeydi.Civcivin bir tanesi tavuğun ayakları önünde diğerleri arkasındadır. Tavuğun ayakları net şekilde belirgindir ve yatar durumda değildir. Kağıt üzerine çizdiğimiz şekli ile orijinal şekli benzerdir. Haç işareti tavuğun gaga hizasındadır. yorum ve sorularınızı bekliyoruz sayın üstatlar.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Üstatlar, elimizde hiç orijinalliği bozulmamış ve sadece bizim tarafımızdan bilinen balık, kalp ve mezar sunak işaretleri de mevcut. Dileğimiz, bu tavuk civciv ve diğer işaretlerden herhangi birini ve en kolayını çözebileceğini düşünen tecrübeli bir arkadaş ile işbirliği yaparak ve elbetteki kısmette var ise rızkımıza ulaşmak. Bu yönde alet, makine, çubuk, tecrübe ya da önsezilerine güvenerek bu işaretlerin herhangi birinden olumlu sonuç alabileceğini düşünen üstadımız var ise lütfen özelden iletişim kuralım. Birebir işaretlerin başına giderek gereği ne ise onu birlikte yapalım ve Allah kısmet ettiyse nasibimizi alalım. Şu an henüz işaretlerin olduğu bölgede hiç kar yok ve ortam araştırma için oldukça müsait.

Status
    mydejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    12

degerli kardesim işaret gercekten senin dedigin kadar mükemmel vede tam olarak senin cizdigin gibi ise tavugunun ayakları eksik
    İki yahudi bir araya geldiginde şirket,İki türk bir araya geldiginde devlet kurar

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Değerli ustam, tavuğun ayakları mevcut, aslında işaret herşeyi anlatıyor lakiin bizim bunu kavrayacak tecrübe ve bilgi eksikliğimiz var. Bu nedenledir ki bu işaretin hedefine ulaşacak bir üstadımızla işbirliği yapmak istiyoruz. Umuyor ve diliyorum ki bizimle kısmet ortaklığı yapacak bir ustamız çağrımıza olumlu cevap verir. İlgin ve yorumun için çok teşekkür ediyorum sevgili kardeşim.

Status
    MaSTeR™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    914
    Beğenilmiş
    155

Fotoğraflardan ben açıkcası tavuk ve civciv görmedim::
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Status
    kuzey26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    26
    Beğenilmiş
    18

yaner kardesim tavugun gagası ile haçın merkezi kaç cm baktıgı istikamet hangi yön detay yok tavuk civcivlerde ilk 21 mt ye bakılır burada bazı emareler olur 1 civciv 21 gun 6 saatte dunyaya geliyorsa sır burda benım kanaatım bu zaman zarfında dunya ne kadar ilerliyor 1 gunda duya devri alem yapıyor yaklasık 40 bın km 21 gun 6 saatte 850 bın km yaklasık yani 85 mt orb yaparsak ama sıkıntı şu neden tek degil 1 e 3 .....1 e 5...1 e 7 yapılıyor .?

Status
    Hadid 57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    56
    Beğenilmiş
    32

4 tane 4*2 8 papaz 8*3 24*0,62 14,88. yüksek kayada iki papaz mezarı. yaklaşıl 105 metrehactan tarafta

Status
    stinger 2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    3

aslında daha çok sülün ve yavrularına benziyor ama siz oyma demişsiniz genelde kafa istikameti ilk 21 metrede kare oyma varmı yada üç tane üçgen taş ve su toplanacak yerde varsa hedei noktalarız ama dedimya siz oyma demişsiniz işte bu işi karıştıyor ayrıca baktığı yönde yine bir küçük aynı sırada 7de diğer küçük aynısırada 7 adım daha açık renkli büyük sonra 7 adım daha son küçük kaya varmı yoksa çözüm farklıdır

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler