Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eşkiya belgelerinde çırçır çeşmesi

Status
    Megamoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Cevap: Eşkiya belgelerinde çırçır çeşmesi

Alıntı gezgin_99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bölgeyi bulmuşsunuz...
    batıdaki şeytan dere ise...
    dogudan gelen kazan dere ile birleşir...
    bu kazan derede VAR DA VAR...
    VAR DA VAR....
    Selam usta kazan dere hakkinda ne biliyorsun kazan derenin diğer adı nedir biliyor musun.?

Status
    balkaya34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    27

Alıntı Megamoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam usta kazan dere hakkinda ne biliyorsun kazan derenin diğer adı nedir biliyor musun.?
    Selam ustam Bu isimler eşkiyaların taktığı isimlerdir, Mesela kara orman ismi bu isme yakın karacalar köyü misal verirsek karalar köyü bunun gibi bir çok isim de eşkiyalar kendileri değişik isimler takmış.Öylede olsa siz bir işaretin saçından tutuysanız ismin pek önemi yok sökülür gelir.Saygılar

Status
    Yücetepe28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    GÖNÜL DAĞI
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    28

Alıntı balkaya34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam usta ,Beni hoşgörün lütfen,Bölge olrak iç anadolu dur fazla bişiy de sormayın lütfen saygılar
    Eyvallah usta.Ben zaten yedi coğrafi bölge olarak sormuştum.Elbette bu noktaları bulabilmek için bu yolda harcanan emekler ve zaman var.Kimse bundan fazlasını beklemeye hakkı yok.Benimde tahminim Karadeniz ile İç anadolu sınırlarıydı.Cevap için çok teşekkür ederim.Allah hepimizin gönlüne göre versin...
    "HER NASİP VAKTİNE ESİRDİR"

Status
    Megamoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Selam ustam Bu isimler eşkiyaların taktığı isimlerdir, Mesela kara orman ismi bu isme yakın karacalar köyü misal verirsek karalar köyü bunun gibi bir çok isim de eşkiyalar kendileri değişik isimler takmış.Öylede olsa siz bir işaretin saçından tutuysanız ismin pek önemi yok sökülür gelir.Saygılar
    Balkaya34 sorunun muhatabı siz değilsiniz.gezgin_99 cevap versin

Status
    dardanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    39

Alıntı Megamoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Balkaya34 sorunun muhatabı siz değilsiniz.gezgin_99 cevap versin
    Sevgili kardeşim Balkaya34 Beyefendi sadece Bir soruya yardımcı olmaya çalışmış .Böyle tepki göstermenin ne anlamı varki .Eyvallah ustam dersin geçersin. Sevgili Gezgin 99 ustamda size cevap verecektir mutlaka . Hiç gerek yokki böyle anlamsız şeyler için gönül kırmaya . Bu sitede hepimiz bir kardeş gibi olmamız lazım. Böyle küçük detaylarıda es geçmemiz lazım. Haksızmıyım sevgili kardeşim her halde sizde bir anlık sinir ile yazdınız böyle . İsteyerek yapacağınızı zannetmiyorum. Sizde derin bilgilere sahipsinizdir. Bunları paylaşmak çok güzel gerçekten . Tahminimce o bizim büyüğümüz . Olur böyle şeyler sevgili kardeşim. Sevgiler

Status
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    27

Selam dardanos,Buraya bir çok insan katılıyor bir çok insanında farklı konuşma tarzı olabilir ben 68 yaşındayım ve esnaf emeklisiyim dolayısıyla karşındaki insanın o anki psikolojisini bilemezsiniz, dolayisilede her zaman olgun davranmak bizim düstürumuzdur, herkese saygı duyarım asıl büyüklük olgunudur, selamlar
    aslan81 (29.Ocak.2019) Bunu beğendi.

Status
    dardanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    39

Selam dardanos,Buraya bir çok insan katılıyor bir çok insanında farklı konuşma tarzı olabilir ben 68 yaşındayım ve esnaf emeklisiyim dolayısıyla karşındaki insanın o anki psikolojisini bilemezsiniz, dolayisilede her zaman olgun davranmak bizim düstürumuzdur, herkese saygı duyarım asıl büyüklük olgunudur, selamlar

Sevgi ve saygı bizden sevgili ustam . Sakın yanlış anlamayın ben sadece sizin yaşça büyük olduğunuzu tahmin ettiğim için size karşı biraz daha Ilımlı olunmasından yanayım. Ha tabiki sitede yaşı büyük diye isteyen istediği gibi konuşacak değil. Lakin takip ettiğim kadarı ile siz konulara gayet kibar yaklaşan bir kişisiniz. Bu arada benimde yaşım 58 . Ve görüyorumki bir çok yere de hakimsiniz . Diğer sevgili kardeşim de size karşı bir anlık dediğiniz gibi o psikoloji ile bunu size yazdı muhakkak . Bizlerin ve buradaki arkadaşlarımızın tabiki mevkiler hakkındaki bilgilerinizden faydalanmaları lazım. Siz bu bilgileri paylaştıkça belkide bir kardeşimizin çok işine yarayacak . Sevgili ustam bazen kişilerin bir gönülden duası bir çok maddiyattan iyidir. Ummadığımız anda o dua bize yardımcı olur. Allah sizden razı olsun kelamı var ya sevgili ustam bazen bu öyle bir kalpten söylenirki .. Yüce Allah razı olur ve her konuda yar ve yardımcınız olur Ama maddi ama manevi. Sevgili ustam sevgiler
    aslan81 (29.Ocak.2019) Bunu beğendi.

Status
    Nereden
    GÖNÜL DAĞI
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    28

Selamün aleyküm değerli ustalarım.Dediklerinize sonuna kadar katılıyorum.Bu sanal alemde böyle gerginlikler fazlasıyla oluyor.Biraz daha sakin ve hoşgörülü olmak yeterli olur diye düşünüyorum. @Megamoon ustada isteyerek kimseyi kırmak istememiştir.Saygılar...

Status
    Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    27

Selam dardanos ve yüce tepe 28 sizlere teşekkür ederim , ben 1973 sonlarından bu zamana kadar esnaftım insan çok hal ve hareketle karşılaşır ben hoş gördüm sizde üzmeyin kendinizi o arkadaşda istemeden o üsküplü sarfetmiş inanın hicde kafama takmadım.sizde kendi ize iyi bakın Saygılar sunarım

Status
    Nereden
    GÖNÜL DAĞI
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    28

Selam dardanos ve yüce tepe 28 sizlere teşekkür ederim , ben 1973 sonlarından bu zamana kadar esnaftım insan çok hal ve hareketle karşılaşır ben hoş gördüm sizde üzmeyin kendinizi o arkadaşda istemeden o üsküplü sarfetmiş inanın hicde kafama takmadım.sizde kendi ize iyi bakın Saygılar sunarım
    Eyvallah ustam.Saygılar bizden kendinize iyi bakın hayırlı akşamlar ustam...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler