Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Durugörü öğrenmek

Status
    Asparuh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    18

Durugörü öğrenmek

MERHABALAR. İLK OLARAK KONUMUZA DELİL OLARAK BİR AYET İLE BAŞLAYALIM.

4- Biz insanı en güzel biçimde yarattık.
    5- Sonra da çevirdik aşağıların aşağısına kaktık.

tin suresinin ayetlerinin türkçe karşılığıdır.

ilk önce kendinizi pozitifleyin. şükür edin namaz kılıyorsanız surelerin anlamını düşünerek ve yavaşça okuyun. kılmıyor iseniz birşey diyemem. daha sonra 21 gün oruç tutun gücünüz yeterse. hayvansal gıdalardan uzak durun. evinizde üzerlik tohumu bulundurun akşamları tavada biraz yakın. çayını yapıp için. 1 çay bardağına 1 çay kaşığı. kaynatmanızı pek önermem demleme yöntemi ile için. sigara alkolden olabildiğinizce uzak durun. florür içeren gıdalar(genellikle paketlenmiş)dan uzak durun. diş macunu yerine misvak kullanın elinizden geldiğince. çünkü muazzam derecede florür var içinde.

gelelim durugörü yeteneğini ortaya çıkarmaya.

nefes egzersizleri yapın. yoga nefes egzersizleri nefesi 5 sn alın, 5 sn tutun, 5 sn de geri verin. 5 dk falan devam edin kendinizdeki değişimleri hissettiğiniz an alt tarafta yazdıklarıma geçin.

hergün sabah güneş doğmadan kalkıp biraz esneme gerdirme hareketleri yapın.
    insanlara kızgınlıklarınızı yutunn affedin. ve önemsemeyin. içinize atarsanız tohum gibi yeşerir ve büyür.
    belli ayetler var onları vereceğim günde 21 kere okumaya gayret edin. yatsı namazından sonra.
    beyin egzersizleri yapın. elinize 4 tane kapalı kutu alın minik kibrit kutusu olabilir. içine bir kağıt koyun. ve kutuları gözünüz kapalı havaya atın. elinizi kutuların üstüne getirerek kağıdın enerjisine odaklanın. ellerinizle görün mecazi anlamda. 100 denemeden 90ını falan doğru bulana kadar bu egzersize devam edin.

nefes egzersizleri yapın. yoga nefes egzersizleri nefesi 5 sn alın, 5 sn tutun, 5 sn de geri verin. 5 dk falan devam edin kendinizdeki değişimleri hissettiğiniz an alt tarafta yazdıklarıma geçin.

daha sonra evrenin frekansına bağlanma egzersizi. karanlık bir odaya geçin korumalarınızı yapın. arka fonda hafif ney keman vb ruhu dinlendirecek müzikler çalabilir. ney tercihimdir. daha sonra evrenin frekansının havaya yayıldığını ve sizin alnınızın ordan (epifiz bezi) da çıkan bir sinyalin evrene gittiğini ve birbirlerine bağlandığını düşünün. daha sonra görmek istediğiniz yerin kafanızda enerjisi belirir. ama sakın kendinizi koşullamayın o zaman bilinçaltı devreye girer ve görmek istediğinizi görürsünüz(mesela 5 kg altın sikke var vb.) elinizde bakacağınız yerin resmi olursa daha iyi olur. sonrasında sol el baş ve işaret parmağını birleştirip resim varsa resimin üstüne koyup yok ise, elinizi açıp avuç içi yere gelecek şekilde tutun. sağ elinizi alnınıza koyun epifiz bezinin olduğu yere sol elinizden gelen enerjinin sağ elinizden epifiz bezine oradan da zihninizde ortaya çıktığını düşünün. yavaş yavaş görüntüler belirecektir. kabataslat görüntü belirdikten sonra yavaş bir şekilde metafizik beden ile içerde gezebilirsiniz ama yeni başlayanlara tavsiye etmem çok enerjiniz gider attan düşmüş katır tepmiş gibi olursunuz. sadece gördüklerinizle yetinmenizi öneririm ilk 1 sene falan.

daha sonra şükür edip. salavat vb okuyup görüyü bitirebilirsiniz. ama ilk seferinde kimsenin doğru göreceğini düşünmüyorum çünkü bilinçaltımız olaya hemen müdahale ediyor. iyi bir odaklanma isteyen birşey.

21 KERE OKUNACAK AYETLER
    KAF-22 Ayetinin Türkçe Okunuşu: Lekad kunte fî gafletin min hâzâ fe keşefnâ anke gıtâeke fe besarukel yevme hadîdun.
    KAF-22 Ayeti Türkçe Meali: (Allahû Teâla buyurur): “Andolsun ki sen bundan gaflet içindeydin. İşte senden perdeni kaldırdık. Artık bugün senin görüşün keskindir.”

Ve ceale lekumus sem’a vel ebsâre vel ef’idete leallekum tubsirun.
    Ve sizi, işitme hassası, görme hassası ve idrak etme hassası (sahibi) kıldı. Umulur ki; böylece görüyorsunuz. (Nahl Suresi, 78. Ayet)

Leyse lehâ min dûnillâhi kâşifeh(kâşifetun).

Onu, Allah’tan başka keşfedecek yoktur. ( Necm Suresi 58. Ayet)

Elâ ya’lemu men halak(halaka), ve huvel latîful habîr(habîru).
    Yaratan yarattığını bilmez mi? Ve O; Lâtif’tir, haberdar olandır. (Mülk Suresi 14. Ayet)

AYETLERİ OKUMAYI ABARTMAYIN. 21 KERE YETERLİDİR. KALP PERDESİNİZ AÇAN AYETLERDİR. GÖRDÜKLERİNİZ AKLINIZI KAÇIRTIR. BODYBUİLDİNG GİBİ AĞIR KALDIRMAK İÇİN HAFİF BAŞLAMAK GELİŞMEK SONRA AĞIR KALDIRMAK GEREKİR.
    aslan81 (28.Ocak.2019), deli_ormanli77 (30.Ocak.2019), gezgin_99 (28.Ocak.2019), lg_e (29.Ocak.2019), tales (08.Mart.2019), Volkan osenovlag bg (14.Şubat.2019) Bunu beğendi.
    Verdiğimiz her cevap bilgi amaçlıdır herhangi bir teşvik yönünde olmamaktadır.

Yasadışı kazıdan uzak kalalım.

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    320
    Beğenilmiş
    351

Cevap: Durugörü öğrenmek

Merhaba, 21 gün hayvansal gıdalardan uzak kalınmasının sebebi nedir tam olarak ? Bu gıdalar vücutta neyi engelliyor ya da kısıtlıyor da uzak durulması gerekiyor ?

Yıllar önce çok eski ve tehlikeli bir kitap geçmişti elime. Yazılar Türkçe değildi ama ilme hakim Türkçe bilen birinin neredeyse her sayfada, her bölümde detaylı notları vardı. Kitaptaki bazı kısımları hayal meyal hatırlıyorum ama net hatırladıklarım da var. Mesela Bab çağırma vardı farklı konular üzerine... ki çok enteresan detaylar vardı o bölümlerde...

Hatta kitaptan bir bölümü bir gün deneme zorunluluğu hissedip uyguladım ve sonucu şok etmişti.

Ancak orada da aynı şey söz konusu idi, 21 gün tek başınıza yaşayıp, hatta yalan olmasın ama karanlıkta olunması gerektiği, fakat bu süreçte kesinlikle hayvansal gıda tüketilmemesi gerektiği detayı aklımda mesela... (benim uyguladığım konuda bu yoktu)

Değinmek istediğim bir diğer konu da belki biraz konu dışı gibi olabilir ama Telekinezi, yine yıllar yıllar önce bir dönem merak edip ilgilenmiştim ve az da geliştirdim kendimi desem yalan olmaz. Biliyorsunuz onda da yine insanın enerji ile cisimlere temas etmeden onları hareket ettirme üzerine daha çok...

İlk başlangıcı da genelde bir silgiye batırılan iğne üzerine 4 e katlanmış kağıt yeniden açılarak, tam kat izlerinin ortasına merkeze konur ve daha sonra avuç içleri kağıda bakacak şekilde enerji transferi denemeleri başlar vs.

En son, bu kağıda tabi ki dokunmadan, iğne üzerinde fırıldak gibi çevirebiliyordum, ki uzun da sürmedi aslında o noktaya gelmek. Şu an denesem fırıldak gibi olmasa da büyük ihtimalle yine kolayca temas etmeden çevirim. Hatta bunu bir kaç kişiye de zamanında öğrettim elimden geldiğince ve onlar bile yapmıştı kısa sürede.

Tabi sıfır rüzgar, aşırı sessiz ve sakin ortam vs gerekebiliyor.

Kısacası demek istediğim insan enerjisinin yapabileceklerine inanırım değil, bilirim, fazlasını da tahmin etmek zor değil aslında.

Yani o yüzden ben açıkçası durugörüye de imkansız vs demem asla, bu evrende imkansız diye bir şey söz konusu değildir benim için.

Bahsettiğim telekinezi amatör videolarından da vardı bir yerlerde, nasıl yapılacağını gösterdiğim birini, o uygularken ben çekmiştim. Hatta özellikle böyle bir şey imkansız diyen biriydi ve önce kendim yapınca çok şaşırmıştı, sonra kendi de yapabilince şok olmuştu : )

Bulursam o videoyu paylaşırım.

Yeniden asıl konuya dönersem, 21 sayısına takılmıyorum, ancak hayvansal gıdadan uzak durulmasının nedenleri, bahsettiğim kitapta da gördüğüm zaman ilginç gelmişti. Bilginiz dahilindeyse öğrenmek isterim, selamlar.
    aslan81 (28.Ocak.2019), Deathless01 (09.Şubat.2019), deli_ormanli77 (30.Ocak.2019), gezgin_99 (28.Ocak.2019), lg_e (29.Ocak.2019), MaSTeR™ (27.Ocak.2019) Bunu beğendi.
    Görünene göre karar verenler ne kadar az şey gördüğünü bilmeyenlerdir...

Status
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    18

Alıntı DOIDYE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, 21 gün hayvansal gıdalardan uzak kalınmasının sebebi nedir tam olarak ? Bu gıdalar vücutta neyi engelliyor ya da kısıtlıyor da uzak durulması gerekiyor ?

Yıllar önce çok eski ve tehlikeli bir kitap geçmişti elime. Yazılar Türkçe değildi ama ilme hakim Türkçe bilen birinin neredeyse her sayfada, her bölümde detaylı notları vardı. Kitaptaki bazı kısımları hayal meyal hatırlıyorum ama net hatırladıklarım da var. Mesela Bab çağırma vardı farklı konular üzerine... ki çok enteresan detaylar vardı o bölümlerde...

Hatta kitaptan bir bölümü bir gün deneme zorunluluğu hissedip uyguladım ve sonucu şok etmişti.

Ancak orada da aynı şey söz konusu idi, 21 gün tek başınıza yaşayıp, hatta yalan olmasın ama karanlıkta olunması gerektiği, fakat bu süreçte kesinlikle hayvansal gıda tüketilmemesi gerektiği detayı aklımda mesela... (benim uyguladığım konuda bu yoktu)

Değinmek istediğim bir diğer konu da belki biraz konu dışı gibi olabilir ama Telekinezi, yine yıllar yıllar önce bir dönem merak edip ilgilenmiştim ve az da geliştirdim kendimi desem yalan olmaz. Biliyorsunuz onda da yine insanın enerji ile cisimlere temas etmeden onları hareket ettirme üzerine daha çok...

İlk başlangıcı da genelde bir silgiye batırılan iğne üzerine 4 e katlanmış kağıt yeniden açılarak, tam kat izlerinin ortasına merkeze konur ve daha sonra avuç içleri kağıda bakacak şekilde enerji transferi denemeleri başlar vs.

En son, bu kağıda tabi ki dokunmadan, iğne üzerinde fırıldak gibi çevirebiliyordum, ki uzun da sürmedi aslında o noktaya gelmek. Şu an denesem fırıldak gibi olmasa da büyük ihtimalle yine kolayca temas etmeden çevirim. Hatta bunu bir kaç kişiye de zamanında öğrettim elimden geldiğince ve onlar bile yapmıştı kısa sürede.

Tabi sıfır rüzgar, aşırı sessiz ve sakin ortam vs gerekebiliyor.

Kısacası demek istediğim insan enerjisinin yapabileceklerine inanırım değil, bilirim, fazlasını da tahmin etmek zor değil aslında.

Yani o yüzden ben açıkçası durugörüye de imkansız vs demem asla, bu evrende imkansız diye bir şey söz konusu değildir benim için.

Bahsettiğim telekinezi amatör videolarından da vardı bir yerlerde, nasıl yapılacağını gösterdiğim birini, o uygularken ben çekmiştim. Hatta özellikle böyle bir şey imkansız diyen biriydi ve önce kendim yapınca çok şaşırmıştı, sonra kendi de yapabilince şok olmuştu : )

Bulursam o videoyu paylaşırım.

Yeniden asıl konuya dönersem, 21 sayısına takılmıyorum, ancak hayvansal gıdadan uzak durulmasının nedenleri, bahsettiğim kitapta da gördüğüm zaman ilginç gelmişti. Bilginiz dahilindeyse öğrenmek isterim, selamlar.
    hayvansal gıdanın insan vücuduna cevvallik sertlik verdiği gerçeğidir. şöyle anlatayım sürekli et yiyen peynir süt yiyen insanın acıma merhamet ince düşünme gibi duyguları minimuma iner. bu demek değildir ki cani olacak. örnek vermek gerekirse sürekli hayvansal gıda yiyen biri ile hayvansal tüketmeyen birinin bir kedinin kırılan bacağına üzülme skalaları bir değildir. biri sürekli kediyi düşünür üzülür. diğeri kedi için yapılması gerekeni yapar ve kediyi düşünmez artık. ikisi de yanlış bir davranış değildir.

21 günde enerji evren ile fiziksel evrenin senkronizasyonunun başlama süresidir. ışık hızı ve fiziksel hız 21 günde birbiri ile eşitlenir. o dediğiniz kağıt oynatmayı bende yaptım az biraz ama o benden çok enerji götürdü. daha çok durugörü ve şifa yeteneğimi açığa çıkardım ben.
    aslan81 (28.Ocak.2019), gezgin_99 (28.Ocak.2019), lg_e (29.Ocak.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    320
    Beğenilmiş
    351

Arşivin derinliklerinden buldum dediğim videoyu.

Bu benim öğretmeye çalıştığım biri, yıllar önce videoyu çeken benim. Video eski olduğu için kalite düşük tabi. Bir kaç diyalog geçtiği için de müzik ekledim üzerine.

O, bu kadar çevirebilmeyi başardı ve evet dediğiniz gibi enerji götüren bir eylem ama keyiflidir.

Diğer bilgiler için de teşekkür ederim, çok selamlar.
    aslan81 (28.Ocak.2019), lg_e (29.Ocak.2019), MaSTeR™ (09.Şubat.2019) Bunu beğendi.

Status
    gezgin_99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    bursa
    Beğenmiş
    290
    Beğenilmiş
    64

Bize öğretilen, bir mürşidi kamile bağlanmadan...
    Bu olayları yaşamak insan nefsinde bir büyüklenmeye sebep olabilir...
    Burası biraz sıkıntılı...
    Elbette insan topraktan yaratılmıştır...
    Ama ruh nuranî dir...
    Az yemek...
    Hayvansal gıdalardan uzak durmak...
    Allahı çok zikretmek...
    Bahsettiğiniz ayetleri okumak...
    Kısacası islamiyeti tam manasıyla yaşamak....
    Kötülüklerden uzak durmak...
    Hatta kötü düşünmemek...
    Az yemek...
    Az uyumak...
    Bol zikir...
    Bu yapılanlar ruh gücümüzü artırır...
    Bedenimizi hafifletir...
    Nefis terbiyesi başlar...
    Merdiven basamaklarından çıkmaya başlanır...
    Eğer basamakları çıkarken büyük günah işlenirse...
    Merdivenin tepesinden düşersiniz (manevi olarak)...
    Ne kadar yükselmişseniz...
    O kadar şiddetli düşersiniz...
    Sonra eskisinden daha kötü mü olur bilemem....
    Çünkü ...
    Nefis terbiyesi zor...
    Nefis büyük güç...
    Dengede tutmak zor..
    Bu konuda...
    @lg_e ustamızın fikirlerini de almak isteriz...
    alacakaranlik (02.Şubat.2019), aslan81 (28.Ocak.2019), aziha (28.Ocak.2019), deli_ormanli77 (30.Ocak.2019), eski (03.Şubat.2019), lg_e (29.Ocak.2019) Bunu beğendi.
    Kolay gelsin...
    Selam ve dua ile...
    Bin kere ölç, Bir kere biç...
    İZİNSİZ KAZI, VE ARAŞTIRMA YAPMAYINIZ.....

Status
    alacakaranlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    5

Alıntı gezgin_99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bize öğretilen, bir mürşidi kamile bağlanmadan...
    Bu olayları yaşamak insan nefsinde bir büyüklenmeye sebep olabilir...
    Burası biraz sıkıntılı...
    Elbette insan topraktan yaratılmıştır...
    Ama ruh nuranî dir...
    Az yemek...
    Hayvansal gıdalardan uzak durmak...
    Allahı çok zikretmek...
    Bahsettiğiniz ayetleri okumak...
    Kısacası islamiyeti tam manasıyla yaşamak....
    Kötülüklerden uzak durmak...
    Hatta kötü düşünmemek...
    Az yemek...
    Az uyumak...
    Bol zikir...
    Bu yapılanlar ruh gücümüzü artırır...
    Bedenimizi hafifletir...
    Nefis terbiyesi başlar...
    Merdiven basamaklarından çıkmaya başlanır...
    Eğer basamakları çıkarken büyük günah işlenirse...
    Merdivenin tepesinden düşersiniz (manevi olarak)...
    Ne kadar yükselmişseniz...
    O kadar şiddetli düşersiniz...
    Sonra eskisinden daha kötü mü olur bilemem....
    Çünkü ...
    Nefis terbiyesi zor...
    Nefis büyük güç...
    Dengede tutmak zor..
    Bu konuda...
    @lg_e ustamızın fikirlerini de almak isteriz...
    1-Nefs–i emmare
    2-Nefs-i levvame
    3-Nefs-i mutmainne
    4-Nefs-i radiyye
    5-Nefs-i mardıye
    6-Nefs-i mülheme
    7-Nefs-i zekiyye

Saygıdeğer ustam 1 den 2 ye geçmek bile o kadar zorki Rabbim yardımcımız olsun
    Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu. İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu.

Status
    Beğenmiş
    320
    Beğenilmiş
    351

Yıllar sonra merak edip bir bakayım dedim yapabilecek miyim. Tabi bi yandan kameraya da çekeyim derken hem enerji odak sorunu yaşadım hem de vermeniz gereken enerji 2-3 kat artıyor. Tek elle denemeyin perişan ediyor

gezgin_99 (09.Şubat.2019), MaSTeR™ (08.Şubat.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    18

Alıntı DOIDYE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllar sonra merak edip bir bakayım dedim yapabilecek miyim. Tabi bi yandan kameraya da çekeyim derken hem enerji odak sorunu yaşadım hem de vermeniz gereken enerji 2-3 kat artıyor. Tek elle denemeyin perişan ediyor

ellerinize sağlık. elinizi birbirine sürter iseniz enerji ellerinizde yoğunlaşır ama bu sefer güçten düşme gibi bir durum ortaya çıkıyor bunun için kainattaki enerjiye bağlanmak gerek. oda birisinden el almadan kendi başımıza biraz zor oluyor.
    DOIDYE (08.Şubat.2019), gezgin_99 (09.Şubat.2019), MaSTeR™ (09.Şubat.2019) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)