Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herkes Çubuk Kullansın

Status
    Asparuh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    18

Herkes Çubuk Kullansın

sevgili dostlar ilk önce sizleri selamlamak isterim ve en can alıcı konulardan birisine gelmek isterim. çubuk kullanmak.

ilk önce kısaca bahsedelim. çubuklar kimi zaman yön verir kimi zaman x yapar kimi zaman delirir. ama hepsinin sizde bir karşılığı vardır.

çubuk kullanmadaki yalanlara (BANA GÖRE)Gelelim. ben çubukların içine cıva katıyorum yok şunu yapıyorum yok bunu yapıyorum bunu okuyorum falan filan. ben hristyan çubuk kullanan da gördüm ermeni de ateist de. şimdi bu adamlar okuyor mu. ellerinde sadece pirinç veyahut bakır çubuk. bi boruya geçirmişler dönüyor ve isabetli yerleri buluyorlar. bunları nasıl yapıyorlar radyastezi(ışınım bilimi) ile. nedir bu radyastezi

Evrende herşey titreşir. herşeyin bir frekansı vardır. ve o frekanslar etrafa yayılır. burdan bi konuşsak benim konuştuğum hatta tuşa bastığımın sesi fransadaki insana gider ama insan onu algılayamaz. algılaması için evrenle bir olması gerekir. bazı belli başlı araçlarda ustalaşan. (sarkaç çubuk vb) insanlar medite olduğunda algılayabilir.

gelelim nasıl kullanılacağına.

1. ilk önce ben yapamam edemem şu bu vb gibi bütün olumsuzlukları kendinizden silin. hiç bilmiyormuş ve heves etmiş gibi başlayın.
    2. olarak kendinizi yapabileceğinize inanın. (ne düşünürsen o titreşir ne titreşirse o olursun diyer bir söz vardır)
    3. olarak sizin en çok istediğiniz elementten çubuk yapın. altın gümüş pirinç bronz çelik plastik farketmez(plastik biraz detaylı yazının ilerleyen yerlerinde değineceğim).
    daha sonra ne bulmak istiyor iseniz diyelim altın altının arapça ebced değeri 707(zeheb) demek şimdi altın bulma çubuğunun ölçülerini bu sayı üzerinden yapın. 70.7 cm mesela enerjiniz yeter ise 7.07 m de yapabilirsiniz. tamamen enerjinize kalmış.
    gümüş 885 ebced değeri. her aradığınızın ebced değerini bulun arapça olarak daha sonra o sayı üzerinden işlem yapın. herşeyin ebced değeri 361 külli şey dir. bu sayı VE katları üzerinden işlem yapabilirsiniz. bu matematikdir. evren matematik üzere dir. allahın dediği gibi herşey nizamladır.
    çubukları ölçülü olarak yaptıktan sonra (ölçülü yapmaz iseniz çalışmaz demiyorum sadece daha iyi olur)
    daha sonra evde kendiniz denemeler yapabilirsiniz. ama siz hangi metali istiyor iseniz onu alın. çünkü hangisini isterseniz enerjiniz ona uyumlu şekilde titreşir.
    EVİNizde pratiğe başlayın. kesin kes doğruyu verene kadar. ama elementi maddeyi falan siz saklamayın başkası saklasın. 50-60 kere falan deneyin. ve kendinizden ümit kesip olumsuz düşünmeyin. olumsuz düşünmek blokaj oluşturur. denedikten sonra bulmaya başladıysanız arazide deneyin nötr bir şekilde. nötr olmak çok zor ve sabır isteyen bir şey. bunun için kulağınıza kulaklık takıp müzik dinleyerek arama yapabilirsiniz.

361 sayısına göre işlem yapınca çubukta çubuğa diyeceksiniz ki seni istediğim herşeyin yerini bulman için sevgi ve saygı ile kodluyorum. seni seviyorum vb. bu gibi pozitif cümleler söyleyin çubuğa. her gün pratik yapın. ilk günler biraz afedersiniz seme gibi olabilirsiniz enerji gerektiren bir iş ama ilerleyen zamanlarda kendinizdeki değişimleri fark edeceksiniz. çubuk kullanmak tamamen sizin elinizde. enerjiniz yüksek ise çay kaşığı ile bile bulabilirsiniz arkadaşlar. 1000 tl ye çubuk satan insanlara aldanmayın. paranıza yazık olur. bu çubuk işi dediğim gibi tamamen enerji işinden ibarettir.

PLASTİK NASIL ÇALIŞIR. UCUNA BİR METAL BAĞLANIR SOMUN OLABİLİR YAY OLABİLİR. PLASTİKLER ESNEK PLASTİK OLMALI YALNIZ. BU BALON SAPALRI GİBİ İKİSİNİ BİRLEŞTİRİP UCUNA METAL TAKILIR BAĞLANIR NASIL YAPAR İSENİZ. ONLARU Y ŞEKLİNDE AYIRIRSINIZ

https://www.youtube.com/watch?v=umwatPZvOJ4 BU ŞEKİLDE. İMKANI OLAN İSTANBULDA BU KİŞİYİ ZİYARET EDİP EĞİTİM ALABİLİR.

Arazide nasıl bakarsınız. ilk önce derin bir burundan nefes alın ve gözlerinizi kapatın. arazide ayaklarınız çıplak olursa daha iyi olur. kendinizi topraklama yapıp negatif elektriği toprağa verin. daha sonra yere kaba taslak bakıp defineci gözü ile değil de hafızanızda tutmak için bakın. içinizden niyet edin. bu çubuklar beni altına gümüşe bronza değerli eşyaya mezara lahite vb. gözlerinizi nefes vererek açın. bu işlemi 3 4 kere yapın kendinizi hazır hissedene kadar. BEN KENdime asma tavan tutuçu demir çubuklar ile yaptım 15-20 kere denedim %80 isabetli oldu. bulamayınca üzülmeyin ama bulamamak bulmak için basamaktır gibisinden düşünün. bu sizi pozitif yapar. bir işi yapmamak için değil de yapmak için pozitif düşünün.

probleme odaklanınca negatif. çözüme odaklanınca pozitif enerji yayarız.

Ha diyeceksiniz ki sen buldun mu ben yeri buldum ama yasal prosedür ve maddiyat işini hallediyoruz. yasal prosedürü nasıl yapacağımızı öğrendik 21.000 tl gibi bir maddiyat hesabı çıkıyor bize.

SORACAĞINIZ HER SORUYU ÖZENLE VE ÇIKARSIZ OLARAK CEVAPLAYACAĞIM ARKADAŞLAR. HER SORUYU SORABİLİRSİNİZ BİLİYOR İSEM BİLİYOR BİLMİYOR İSEM BİLMİYOR DERİM. KESİNLİKLE UYDURMA SİZE ÇUBUK SATMA TARİF SATMA VB. ŞEYLER YAPMAYACAĞIMA ANT İÇİYORUM.
    Asla (15.Temmuz.2019), aziha (15.Şubat.2019), deli_ormanli77 (15.Şubat.2019), eski (15.Şubat.2019), gezgin_99 (15.Şubat.2019), impossibleman (15.Şubat.2019), LAZURAYY (17.Haziran.2019), Orkun (24.Şubat.2019), TOROS (15.Şubat.2019) Bunu beğendi.
    Verdiğimiz her cevap bilgi amaçlıdır herhangi bir teşvik yönünde olmamaktadır.

Yasadışı kazıdan uzak kalalım.

Status
    gezgin_99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    bursa
    Beğenmiş
    315
    Beğenilmiş
    71

Cevap: herkes çubuk kullansın

merhaba sayın @Asparuh...
    yukarıda vermiş olduğunuz link youtube videoyu belki 20 kez izledim...
    bu adam sanki yaylı bir çubuk kullanıyor...
    tam mayının üzerine geldiğinde ellerini oynatıyor...
    yay mı ellerini oynatıyor...
    elleri mi yayı oynatıyor...
    bunun için durdurup durdurup geri aldım...
    işin içinden çıkamadım...
    bu adamın çubuk kullanışında bir gariplik sezdinizmi...
    Asla (15.Temmuz.2019), MaSTeR™ (17.Şubat.2019) Bunu beğendi.
    Kolay gelsin...
    Selam ve dua ile...
    Bin kere ölç, Bir kere biç...
    İZİNSİZ KAZI, VE ARAŞTIRMA YAPMAYINIZ.....

Status
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    18

radyastezist o adam kendisi oynaymıyor enerjiye denk gelince yay tepkime veriyor. bu yüzden eliyle oynatıyor gözü ile bakarsanız eliyle oynatır. yay ile oynatır gözü ile baksanız yay oynatır.
    gezgin_99 (16.Şubat.2019) Bunu beğendi.

Status
    gezgin_99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    bursa
    Beğenmiş
    315
    Beğenilmiş
    71

Alıntı Asparuh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    radyastezist o adam kendisi oynaymıyor enerjiye denk gelince yay tepkime veriyor. bu yüzden eliyle oynatıyor gözü ile bakarsanız eliyle oynatır. yay ile oynatır gözü ile baksanız yay oynatır.

o zaman tepkime çok büyük oluyor demekki...
    ben zaten illa adam oynatıyor demedim...
    büyük bir yetenek ...
    ........
    yurt dışından gelen ve yıllardır üzerinde çalıştığım bir bilgi var...
    yeri ve emareleri buldum...
    buraya taş ocağı veya maden ocağı ruhsatı alıp çalışacağım...
    fakat tam yeri merkezleyemedim...
    sık orman makilik gradiometre ile bulamadım...
    böyle bir sistemle bulmaya çalışacağım...
    radyastezi derslerine başlamalıyım o zaman ...
    teşekürler...
    Asla (15.Temmuz.2019), aslan81 (16.Şubat.2019), MaSTeR™ (17.Şubat.2019) Bunu beğendi.
    Kolay gelsin...
    Selam ve dua ile...
    Bin kere ölç, Bir kere biç...
    İZİNSİZ KAZI, VE ARAŞTIRMA YAPMAYINIZ.....

Status
    MaSTeR™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    916
    Beğenilmiş
    161

Alıntı gezgin_99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...
    sık orman makilik gradiometre ile bulamadım...
    Ustam emf sanki bu konuda daha önde gibi.Kuzey, güney, doğu, batı farketmiyor.. Sadece birkaç kez kullanmama rağmen bu işin bireysel anlamda eniyisi bence.
    Asla (15.Temmuz.2019), deli_ormanli77 (17.Şubat.2019), gezgin_99 (17.Şubat.2019) Bunu beğendi.
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Status
    Orkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    77
    Beğenilmiş
    38

Asparuh arkadaşımızın paylaştığı Videodaki kişi Dr. Ali Seydi Gültekin dir
    Kendisi Radyestezi uzmanıdır
    Youtubede çok Videoları vardır

gezgin_99 (02.Mart.2019), MaSTeR™ (24.Şubat.2019) Bunu beğendi.

Status
    kabakburgiba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    80
    Beğenilmiş
    41

@Asparuh ustam.ben genelde sarkaç üzerinden yaptığım çalışmalarda (pirinç) inç değerlerini kullanıyorum.bu çalışmayıda @ankebut ustam dan öğrendim.kendimi dahada geliştirerek,her bir maddenin inç değerini bulamaz isem kendim bunu buluyorum.ebced hesabıyla uyumlu değil gibi geldi bana.mesela inç değerinde altının 73.66 ve tur sayısıda 22.ebced hesabıyla 707 demişsin.kafamı kurcalamadı değil. 70.7 demekki şaküle göre farklı.daha alacak çok yolumuz var.rakamsal çalışmalarda emir komuta yok.soru sormak yok.işin içine radyestezi girince şakülüne soru cevap yapıyorsun.bende de bu yok işte.2 yıllık üniversitelerde aslında bunla ilgili bir dal açılması gerekir.birçok araştırmalar yapılır.ben şuna inancım sonsuz.bir ekip kurulsa kansere dahi çare bulunablir diyorum. deli falan değilim haaaa.
    TOROS (24.Şubat.2019) Bunu beğendi.

Status
    Orkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    77
    Beğenilmiş
    38

Almanyada bir çiftlikte Su arama çalışması
    Çubuk ustası Dieter'e su bulmasını isterler
    Dieter başlar aramaya. Merkezi bulur Sondaj makinası hazırdır
    30 Metre derinlikte diye bilgi verir Dieter, sonra Sondaj vurulur.

DOIDYE (23.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    18

707 sayısı olarak kullanabilirsiniz illa cm olmasına gerek yok 70.7 inç de olur mesele quantum fiziği ve sizin yapacağınız çubuğa altın enerjisini bir nebze daha fazla kodlamak. ama istediğiniz uzunluk ve şekilde yapabilirsiniz. bu sayı kesinlik değil sadece enerji arttırmak için.

Status
    tales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    çarşamba
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    0

Alıntı kabakburgiba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Asparuh ustam.ben genelde sarkaç üzerinden yaptığım çalışmalarda (pirinç) inç değerlerini kullanıyorum.bu çalışmayıda @ankebut ustam dan öğrendim.kendimi dahada geliştirerek,her bir maddenin inç değerini bulamaz isem kendim bunu buluyorum.ebced hesabıyla uyumlu değil gibi geldi bana.mesela inç değerinde altının 73.66 ve tur sayısıda 22.ebced hesabıyla 707 demişsin.kafamı kurcalamadı değil. 70.7 demekki şaküle göre farklı.daha alacak çok yolumuz var.rakamsal çalışmalarda emir komuta yok.soru sormak yok.işin içine radyestezi girince şakülüne soru cevap yapıyorsun.bende de bu yok işte.2 yıllık üniversitelerde aslında bunla ilgili bir dal açılması gerekir.birçok araştırmalar yapılır.ben şuna inancım sonsuz.bir ekip kurulsa kansere dahi çare bulunablir diyorum. deli falan değilim haaaa.
    Sayın ustam. işin içinbe radyestezi girince şakülüne soru cevap yapıyorsun derken kastettiğiniz tam olarak nedir. eğerki doğru anladıysam ben bunu yapıyorum. Ama farklı bir şekilde oluyor diye biliyorum. şaküle soru sorunca cevap veriyor. sadece şakül değil elime esnek bir ağaç çubuk veya tel parçasıda alsam aynı şekilde soru cevap yapabiliyorum. Öğrendiğim kadarıyla radyestezi değil 3 harflilerle oluyor diye öğrendim.

Rabbim hayırlısını nasip etsin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)