Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herkes Çubuk Kullansın

Status
    Asparuh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    17

Cevap: herkes çubuk kullansın

Alıntı tales Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın ustam. işin içinbe radyestezi girince şakülüne soru cevap yapıyorsun derken kastettiğiniz tam olarak nedir. eğerki doğru anladıysam ben bunu yapıyorum. Ama farklı bir şekilde oluyor diye biliyorum. şaküle soru sorunca cevap veriyor. sadece şakül değil elime esnek bir ağaç çubuk veya tel parçasıda alsam aynı şekilde soru cevap yapabiliyorum. Öğrendiğim kadarıyla radyestezi değil 3 harflilerle oluyor diye öğrendim.
    Cinlerle olmuyor insanın kendi enerjisi ile o cinler diyen insanı tahmin edebiliyorum adı ali benim 2000000 cin oldu falan diyor. bu işte başarı için ilk önce kibir ve büyüklenme red edilmeli. kendimizi diğer insanlardan üstün görmemeliyiz. o adamda ben onu göremedim.

Gelelim size sizin diğer insanlardan hayata bakış açınız çok farklıdır. bunu kendiniz de fark etmişsinizdir. ben 60 ile 70 arasında ölçtüm sizin değerinizi. bu da dnyaya bakış açınızın maddeden çok daha manen olarak oluyor. eğer aklınıza bir soru gelir ise yazın. cevaplayım bilgim dahilinde.
    Verdiğimiz her cevap bilgi amaçlıdır herhangi bir teşvik yönünde olmamaktadır.

Yasadışı kazıdan uzak kalalım.

Status
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    17

Alıntı kabakburgiba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Asparuh ustam.ben genelde sarkaç üzerinden yaptığım çalışmalarda (pirinç) inç değerlerini kullanıyorum.bu çalışmayıda @ankebut ustam dan öğrendim.kendimi dahada geliştirerek,her bir maddenin inç değerini bulamaz isem kendim bunu buluyorum.ebced hesabıyla uyumlu değil gibi geldi bana.mesela inç değerinde altının 73.66 ve tur sayısıda 22.ebced hesabıyla 707 demişsin.kafamı kurcalamadı değil. 70.7 demekki şaküle göre farklı.daha alacak çok yolumuz var.rakamsal çalışmalarda emir komuta yok.soru sormak yok.işin içine radyestezi girince şakülüne soru cevap yapıyorsun.bende de bu yok işte.2 yıllık üniversitelerde aslında bunla ilgili bir dal açılması gerekir.birçok araştırmalar yapılır.ben şuna inancım sonsuz.bir ekip kurulsa kansere dahi çare bulunablir diyorum. deli falan değilim haaaa.
    ben kansere nelerin çare olduğunu biliyorum. bir bitki var uyuşturucu olarak içiliyor. o bitkiyi içenlerde hiç kanser görülmemiş. ama içmek değil bitkinin içeriğinde olan bir madde. su bioenerji frekans terapisi pozitif enerji organik beslenme spor yapma hayattan ümidi kesmeme bunlar kansere çok fazla kalkan oluyor. gelelim kanser etkenlerine. fazla radyasyon kötü işlenmiş gıdalar ümidi kesmek negatif frekansta hayatı yaşamak. sürekli hüzün üzüntü gibi. daha onlarca sebep ekleyebiliriz. yakın zamanda açılacağını düşünmüyorum. halkın algısı bu konulara hazır değil. tek derdi ev araba alıp memur olmak olan insanların kafasına(kötü bir görüş değil sadece anlattığımız konuları algılayabilecek derecede olmuyor) bu görüşler bol gelir.
    kabakburgiba (10.Mart.2019) Bunu beğendi.

Status
    kabakburgiba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    77
    Beğenilmiş
    38

@Asparuh ustam özelden bi yazarmısın bu bitkiyi.(burda reklamını yapmayalım.)tşk.

Status
    Beğenmiş
    77
    Beğenilmiş
    38

@Asparuh ustam.merhaba.ev,araba,memurluk halkın derdi dedin ya. bir yaşanmış olayı anlatayım.müsaade edersen @DOIDYE ustam duymaz değilmi ????? yılar önce, karadeniz bölgesinde bir tütün furyası esti.ilk zamanlar millete kilo başına çok iyi para verdiler.millet huraaaa etti.şirketler hep yabancı amerikan tütün şirketleri.daha sonra sa......cı gurubu girdi işin içine.millet ektikçe milletin hakkını vermediler.milleti köle gibi çalıştırdılar.ne kadar insanlara zararlı maddeli ilaçlar varsa tütünün daha verimli olması için bunu kullandılar.milllete ne bi eldiven,ne bir koruyucu elbise hiç birşey vermediler.ilaçların ismini gerekirse ayan beyan yazarım.kullanılması amerikada yasak olanlar.ama benim memleketimde serbes.benim insanıma serbes.bir muhabbet esnasında bu şirkette görevli mühendis bi arkadaş.şunu demiş.ama o zaman tütün eken bu şahıslar onun ne demek istediğini anlamamışlar.parası güzel yaaaa.sağlık önemli değil.söylediği söz şu.kusurabakmayın büyük harfle yazacağım.BİR GÜN GELECEK,BU TÜTÜN EKEN VATANDAŞLARIN HEPSİNİN KAT KAT EVLERİ OLACAK, HERKEZİN KAPISINDA TRAKTÖRÜ,ÖZEL ARABASI OLACAK.PARASI OLACAK. Ohhhh çok güzel değilmi.???????güzel tabiki.A MMAAAAAA DEMİŞ SONRADAN.NE O ELER,NE TRAKTÖRLER,NE ARABALAR,NEDE PARASI ONA FAYDA EDECEK,ÇÜNKÜ DEMİŞ.BUNLARDAN FAYDALANACAK.........İNSANLAR OLMAYACAK.??????????? tabiki bu hemen ağızdan ağıza yayılmış,yöneticilerin kulağına kadar gitmiş.hemen hakkında bi soruşturma.işine son.arka çıkanda olmamış bu mühendise. eeee şimdi on yıl gibi oldu buradan tası tarağı tpolayıp bu şirketler gittilerrr. insanlar olmayacak kelimesi varya,şimdi gerçek arkadaşlar.patır patır ölüyorlar kanserden.ne paraları,malı mülkü fayda etmiyor.topraklardan zehirlendi.gerisini siz düşünün.hiroşima nasılsa bü tütün işi de o.benim bu konuda birçok yazılarım makalelerim oldu.belki okuyanınız olmuştur.
    FENERLİ (10.Mart.2019), MaSTeR™ (11.Mart.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    77
    Beğenilmiş
    38

yazılarım çok uzun oldu,kusura bakmayın.şimdi tekrar uyarıyorum. bu şirketler ülkemizin neresinde tütün ekiyorlarsa,bu işi yapmayın.ekmeyin.aç gezin,dilencilik yapın ama toprağınıza atmayın bu ilaçları.paraya temah etmeyin.gitsinler kendi ülkelerinde eksinler.niye ekmiyorler.tanıdığınız varsa sizlerde lütfen uyarın.ekmesinler.başınızı ağrıttım kusura bakmayın.

Status
    feylezof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Cevap: Herkes Çubuk Kullansın

[QUOTE=Asparuh;587005]ben kansere nelerin çare olduğunu biliyorum.

Selam Asparuh@ usta, şu kansere çare olan bitkinin ismini özelden yazma imkanınız olursa sevinirim.Sâygılar.

Status
    Beğenmiş
    77
    Beğenilmiş
    38

[QUOTE=tales;587000]Sayın ustam. işin içinbe radyestezi girince şakülüne soru cevap yapıyorsun derken kastettiğiniz tam olarak nedir. eğerki doğru anladıysam ben bunu yapıyorum. Ama farklı bir şekilde oluyor diye biliyorum. şaküle soru sorunca cevap veriyor. sadece şakül değil elime esnek bir ağaç çubuk veya tel parçasıda alsam aynı şekilde soru cevap yapabiliyorum. Öğrendiğim kadarıyla radyestezi değil 3 harflilerle oluyor diye öğrendim.[/QUOTE @tales kardeşim. soru sorma işi bana göre değil.gidilen yol A.S. hocanın ki ile tamamen farklı.ben tamamen rakamsal değerler ve inç üzerinde çalışıyorum.pi ye göre çalışıyorum.hani derler ya her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır diye.
    deli_ormanli77 (17.Mart.2019), tales (21.Mart.2019) Bunu beğendi.

Status
    feylezof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

[QUOTE=feylezof;587219]
    Alıntı Asparuh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kansere nelerin çare olduğunu biliyorum.

Selam Asparuh@ usta, şu kansere çare olan bitkinin ismini özelden yazma imkanınız olursa sevinirim.Sâygılar.

Status
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    17

ÜLKEMİZİN ÜRETTİği kenevir kansere çare. ama nasıl tüketildiğini bilmiyorum..
    kabakburgiba (21.Mart.2019) Bunu beğendi.

Status
    AMİGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    VAHŞİ BATI
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    7

Bundan sonra çubuk denilince aklıma @MaSTeR™ ustanın efsane adlı videosu gelir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)