Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herkes Çubuk Kullansın

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    320
    Beğenilmiş
    371

Cevap: Herkes Çubuk Kullansın

Alıntı AMİGO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan sonra çubuk denilince aklıma @MaSTeR™ ustanın efsane adlı videosu gelir.
    Şevket Kozalak bir efsanedir. Onun bir başka videosu var ki, hızını alamayıp düşüyor ve yuvarlanmaya başlıyor

Asla (02.Ağustos.2019), Reiss (29.Mart.2019) Bunu beğendi.
    Görünene göre karar verenler ne kadar az şey gördüğünü bilmeyenlerdir...

Status
    A_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Mart tan beri kimse yazmamış ben sorayım ustam askı çubuğu kullanmış metal ve parlaktır galvenizli gibi görünsede su ile iletişime geçerse paslanır ve mıklatıstan etkilenir diamanyetik değildir. Bu çubukla tespit yapabiliyor olmak kullanılan çubuğun cinsinin önemli olmadığı gümüş titanyum prinç vs gerek olmadığı gibi bir algı oluşturdu bende bu durumu sormak istiyorum kullanılan çubuğun madenine göre etkileri değişir mi

Status
    ÖzgürPaşşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    433
    Beğenilmiş
    214

MaSTeR™ (14.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Status
    LAZURAYY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    9

Cevap: herkes çubuk kullansın

Alıntı tales Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın ustam. işin içinbe radyestezi girince şakülüne soru cevap yapıyorsun derken kastettiğiniz tam olarak nedir. eğerki doğru anladıysam ben bunu yapıyorum. Ama farklı bir şekilde oluyor diye biliyorum. şaküle soru sorunca cevap veriyor. sadece şakül değil elime esnek bir ağaç çubuk veya tel parçasıda alsam aynı şekilde soru cevap yapabiliyorum. Öğrendiğim kadarıyla radyestezi değil 3 harflilerle oluyor diye öğrendim.
    değerli ustam ne yazık ki kendimizi tanımıyoruz.. yaradan yaratma gücüne sahip olan ALLAH'u teala insanı en üstün canlı olarak yarattık diyor son kitabı KURAN'I KERİM de ama devamında zayıf olduğumuzu söylüyor.. evet hem güçlü hem de zayıfız..
    güçlü ve zayıf olmak konusunda ise şöyle diyeyim her zaman kendimizden daha iyileri olduğunu görüyoruz ve kendimizi zayıf hissediyoruz.. bir çoğumuz göremediğimiz için manevi yaradılmış olan 3 harfli diye tabir edilen cinler alemini daha yüksekte görüyoruz kendimizden.. her zaman onlardan medet umuyoruz ki bu da biz insanların zayıf yönü bana göre.. insan vücudunda bulunan enerji miktarı ve beyin demiş olduğumuz organın çalışma prensibi ne yazık ki hala anlaşılamamış durumda. kaldı ki biz kendimizden olmayan ruhani canlılardan medet umuyoruz.. mevlam zenginliği istediğime ilmi isteyene verir ve bununla ilgili peygamber efendimizin bir kıssa ve hadis'i şerifi de vardır.. hali ile biz öğrenmeye araştırmaya çalışmak yerine ona sorayım buna sorayım ona okutup buna üfleteyim derken kendimizi kaybedip haşa yaradan'a şirk koşmaya kadar gidebiliyoruz.. değerli ustam- ustalarım önce kendimizi niyetimizi amelimizi ve bu işin sonunda nereye varacağımızı düşünelim ardından başka alemler ile irtibata geçelim..
    oldu ya bu tür kişiler yer bulsa sihir çözse v.s. ve sadece yol parasına bu işi yapıyorum bir yemek ısmarlarsan olur diyor ise benim de sormam gereken şu oluyor madem ki biliyor buluyor bakıyor neden kendisi için almıyor.. sakın bana kendisine yasak olduğunu söylemeyin eğer ki mal almak yasak olsa idi para da almazdı senden değil mi.. bilmem anlatabildim mi..
    ve son olarak insan beyni programlama üzere çalışır matematik bizim vücudumuzun çalışmasında da geçerli önce kendimize güvenelim daha öncesinde yaradan'a sığınalım ondan dileyelim verecekse de o verecek müsaade etmeyecekse de o müsaade etmeyecek zira o kudret sahibi olandır.. kimi tarla sürerken bulur mevlam nasip etmiştir zenginliği kimi de satın aldığı evde bulur yıllarca başkası onun için sahip çıkmıştır bilmeden ve satan kişi sahibi değil emanetçidir.. arayacaksın rızkını boş durmayacaksın imkanları değerlendireceksin... benim 3 ayrı noktam var ve 2 tanesi kesin ama nasip olmuyor farklı sebepler oluyor her defasında.. ama ben yaradan'a şükrediyorum belki de henüz hazır değilim diye..
    biraz uzun oldu okuyan ustalarım hakkınızı helal edin..
    gezgin_99 (18.Haziran.2019), tales (19.Ağustos.2019), TOROS (18.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Status
    yabadabadu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlanmış Üye
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    9

ebced sayi degeri araplarin harfleri rakam olarak kullanmasindan baska bisey degildir tipki romalilarin roma rakami gibi. yani ebced ile hesaplanip yapilan cubuk boyunun enerji artisi vs nin zerre kadar bilimsel bir yani yoktur, Araplar 1000 li yillarda bu rakam sistemini terkedip hintlilerin sayi sistemini alinca ebced isi sihirci buyuculerin elinde bir istismar araci olarak kaldi sadece,

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    320
    Beğenilmiş
    371

Hayat şartları zorluğundan futbolculuktan kazandığı yetmeyen ve ailesini geçindirmek için boş zamanlarında da Almanya'da sondaj işinde çalışan koca yürekli Neymar

Kusura bakmayın görünce dayanamadım. Bu kadar benzerlik olur mu yahu
    Orkun (05.Temmuz.2019) Bunu beğendi.
    Görünene göre karar verenler ne kadar az şey gördüğünü bilmeyenlerdir...

Status
    Orkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    89
    Beğenilmiş
    47

Neymar ek iş bulmuş

Status
    ben.geldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    13
    Beğenilmiş
    9

bana bir cubuk verin size ne isterseniz onu bulurum :D nere isterseniz oraya gönderirim sizi D: her çubuk iş yapmaz bence boş iş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)