Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sahipli Define

Status
    pesimist25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Cevap: Sahipli Define :/

Çalışma yapılan yerde kül veya benzeri emare hiç çıkmıyor, farklı cihazlarla da kontrol edildi çıkan toprakta vs birşey yok hiç. büyük ihtimalle sahiplilik durumu gibi birşey var sanıyorum. 3 farklı güvenilecek hoca da baktı derinde değil en fazla 1 saatlik ama zor deyip duruyor hepsi ağız birliği yapmış gibi Birbirini tanımayan hocalar bunlar bu arada. Biz kendimiz çalışma yapmadık doğrusu sadece arkadaşın babası çalışma yapmış 2-3 mt kadar da devam edilmiş ama toprak sulanmaya başlayınca devam edememiş çıkmışlar. bizde kesin emin olamadıkça işin içine giremedik ne yazık ki. Acaba gerçekten varmı yokmu buna emin olamıyoruz. Varsa neden çıkmıyor yoksa gerek makine gerek hocalar nasıl görüyor bunu ? hemde küçük bir malzemede değil ve bunu hepsi görüyor ama sonuç yok
    amero (11.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    ..:: Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi sözler bazen bir hazine bazen dermansız bir dert tipi ::..

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    274
    Beğenilmiş
    291

Evin detaylı ölçüleri ve içi dışı bahçesi ağacı duvarı derken ölçekli güzel bir kroki hazırlayıp başarılı bir sunum yapılırsa belki de ne makineye gerek kalır ne hocaya...

Madem sonuç alınamıyor yorulmasınlar daha fazla, önce bir evi tanıyalım yapıyı tanıyalım derim dostane...

Selamlar
    amero (11.Mayıs.2019), aslan81 (10.Mayıs.2019), FENERLİ (10.Mayıs.2019), MaSTeR™ (13.Mayıs.2019), sondurak (14.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    Görünene göre karar verenler ne kadar az şey gördüğünü bilmeyenlerdir...

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

bakan farklı hocalar olmuş,adamlar yaklaşık ebatından sayısından kilosundan dahi bahsediyor, faklı hocaların yanılıyor olması garip geliyor bana, bunların böyle net görüp bişey yapmak istememesi, bunlar mümkün mü? hep dalgaya mı alıyorlar anlayamıyorum gerçekten. Bir yerde mal var diyosun herşeyiyle anlatıyosun ama almıyosun bu ne kadar mantıklı ya ustalar
    ..:: Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi sözler bazen bir hazine bazen dermansız bir dert tipi ::..

Status
    deli_ormanli77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    95
    Beğenilmiş
    28

Alıntı pesimist25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakan farklı hocalar olmuş,adamlar yaklaşık ebatından sayısından kilosundan dahi bahsediyor, faklı hocaların yanılıyor olması garip geliyor bana, bunların böyle net görüp bişey yapmak istememesi, bunlar mümkün mü? hep dalgaya mı alıyorlar anlayamıyorum gerçekten. Bir yerde mal var diyosun herşeyiyle anlatıyosun ama almıyosun bu ne kadar mantıklı ya ustalar
    bu olaya benzer durumlarla karşılaştık,bildiğimiz arkadaşlar da.bir gün ev içinde aynı olay oldu.
    sevdiğimiz bir ağbimiz geldi baktı :kilo,kaç çeşit,derinlik hepsini söyledi.ancak bu iş olmaz dedi.sordum dedi ki:
    detaya girmeyecem ancak şöyle söylim,benzetme yaparak
    ben mahalle muhtarıyım, burası kaymakamın evi dedi. bu iş olur mu sence dedi bana.
    tabiki başka nedenleri de var biliyorum,onları da paylaşırız ilerki zamanlarda
    alacakaranlik (11.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Bu işin olur yanı hiç mi yok peki ? daha doğrusu vardır da nasıl acaba? Kendi güçleri yetmiyor anladığım kadarıyla bu yüzden sıcak bakmıyorlar, peki diyorum sahiplilik durumu olsa orada yaşayanları daha önce çalışma yapanları vs hiç mi etkilemez? Başka nedenleri derken deli ormanlı ustam? En azından ön bilgi verebilir misin sana zahmet? Bu işe bir hal çaresi lazım

Status
    aziha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    40
    Beğenilmiş
    25

DOIDYE usta birşeyler rica etmiş senden sen önce onları yapıver hele gerisi çözülür Rabbimin izni ile...

Hacı, hoca işinede söyle bir yaklaşımda bulunayım ,anayoldan çıkmışsın,tali yola girmişsin çamura batıp patinaj çekiyorsun.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Alıntı aziha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DOIDYE usta birşeyler rica etmiş senden sen önce onları yapıver hele gerisi çözülür Rabbimin izni ile...

Hacı, hoca işinede söyle bir yaklaşımda bulunayım ,anayoldan çıkmışsın,tali yola girmişsin çamura batıp patinaj çekiyorsun.
    aziha ustam ilaç olacak ne varsa koşuyoruz anlayacağın bana da mantıklı gelmiyor düşününce ama , bekçilik edeni olmasa bukadar uğraşa karşılık sonuç alınır dı

Status
    Beğenmiş
    40
    Beğenilmiş
    25

Kalbi güzel insan,sen beyninde birşeyleri bitirmişsin zaten boşuna kendinide, bizleride yorma ...
    sondurak (14.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Alıntı aziha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalbi güzel insan,sen beyninde birşeyleri bitirmişsin zaten boşuna kendinide, bizleride yorma ...
    nasıl yani?

Status
    Beğenmiş
    40
    Beğenilmiş
    25

Alıntı pesimist25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl yani?
    Bekçilik eden olmasa bu kadar uğraşa karşılık sonuç alınırdı,diye yazmıştın ya mesajında karamsar olarak baktığın için bende bu şekilde bir mesaj yazdım güzel kardeşim karamsar olma .
    sondurak (14.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)