Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Timsah Yılan başı ve Balık birleşik olabilirmi

Status
    LenOglum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

Cevap: Timsah Yılan başı ve Balık birleşik olabilirmi

Bizde cihaz yok..Malum ekonomik gücümüz yetmiyor..Halledebiliriz diyen arkadaşlar bana ulaşabilirler

Status
    aslan81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    trakya
    Beğenmiş
    231
    Beğenilmiş
    177

yılan gittiği yeri görelim ,daha detay resim olmalı
    DOIDYE (08.Mayıs.2019), FENERLİ (08.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

Alıntı aslan81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yılan gittiği yeri görelim ,daha detay resim olmalı
    [IMG]http://defineyolu.com/imup/uploads/2019/05/20190507_0
    92123.jpg[/IMG]
    Ustam bir tane değil ki..Bu fotoda sağ tarafta şelale var.İşaretli olan gibi bir tane daha var..Benim anladığım burada resmedilenler su yılanı muhtemelen..Bulduğumuz bütün yılanlar suyun içinde. Bu fotunun birde videosu var.Dün gece yükleyemedim.Bu gece atarım..Garip yüz ifadeleri beliriyor.Çekim yapamadığım şelalede suyun yandan aktığı kayalar parlak sarı renge boyanmış gibi.uzaktan Altın kaya izlenimi veriyor..Hafta sonu hava iyi olursa gmrüntülerim..
    aslan81 (08.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

Status
    Navaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nordatlantik
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    65

Alıntı LenOglum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstadım derede kırmızı kaya altında mağara gibi görünen yerin fotoya göre sağında bir şarlak var..Bunun bir kaç km üstünde kazan şelale var..
    Biraz daha detaya ineyim ve şimdi dikkatlice dinle, önce ki mesaj'da birbirine biraz aralık iki ayrı şelale var dedim, sen sağın'da bir şelale var diğer şelale daha yukarı'da dedin, tekrar ve daha detaylı söylüyorum iki Şelaleden sonra suyun az daha ileri'de biraz toplandığı küçük gölet bir yer var, şimdi Araziyi tekrar hafızan'da ve yerin'de iyice kontrol et ..

Hatta şunu'da belirteyim : İkinci şelaleden sonra su biraz meyilli ve uzunca Kayalık bir bölgeden geçerek ilerleyip, daha sonra havuz yer'de toplanıyor, Arazi'de burayı biliyor musun ??
    amero (07.Mayıs.2019), DOIDYE (07.Mayıs.2019), TOROS (26.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    by Nava®one

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

Alıntı Navaron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz daha detaya ineyim ve şimdi dikkatlice dinle, önce ki mesaj'da birbirine biraz aralık iki ayrı şelale var dedim, sen sağın'da bir şelale var diğer şelale daha yukarı'da dedin, tekrar ve daha detaylı söylüyorum iki Şelaleden sonra suyun az daha ileri'de biraz toplandığı küçük gölet bir yer var, şimdi Araziyi tekrar hafızan'da ve yerin'de iyice kontrol et ..

Hatta şunu'da belirteyim : İkinci şelaleden sonra su biraz meyilli ve uzunca Kayalık bir bölgeden geçerek ilerleyip, daha sonra havuz yer'de toplanıyor, Arazi'de burayı biliyor musun ??
    Navaron Usta..Dereye her yerden girmek pek mümkün olmuyor arazi durumundan dolayı..Bu resimleri aldığım yere 150 metre kadar dik yerden indim..Ama araştırırım sorun yok.Tek sıkıntı ancak hafta sonu ve yağış olmadığında gidebiliyorum..Gerekirse özelden da yazarım izin verirsen..Burayı çözelim yeter ki..Yoksa yakında ya maden ya taş ocağı yapacaklar

Status
    Navaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nordatlantik
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    65

Alıntı LenOglum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Navaron Usta..Dereye her yerden girmek pek mümkün olmuyor arazi durumundan dolayı..Bu resimleri aldığım yere 150 metre kadar dik yerden indim..Ama araştırırım sorun yok.Tek sıkıntı ancak hafta sonu ve yağış olmadığında gidebiliyorum..
    Arazinin nasıl bir yapı'da olduğunu işaretten gayet iyi görebiliyorum, bundan sebep zor ve oldukça karışık bir yer olduğunu ilk mesaj'da belirtmiştim zaten ..
    Bir km. yukarıda ki şelaleyle işimiz yok, bahsettiğin sağda ki şelaleyi takip et, onun biraz daha ilerisinde 2. şelale var ve ikinci şelaleden sonra su kayalık yerden biraz dik meyilli inişe geçiyor ve ora'da hafif derinlemesine toplanıp ikiye ayrılarak, iki koldan aşağıda ki havuz yere iniyor .. Yani 2. şelaleden sonra su, havuza doğru iki kademeli ve ortalar'da kalan derin yerden sonra iki kol'a ayrılıp, biraz dik meyilli iniyor ..
    Havuz yer ile suyun az yukarı'da iki kol'a ayrıldığı yer arasından geçen bir Patika var, Patika iki kolu'da kesip, karşıya geçiyor kesin ve net söylüyorum !!! Ve bu Patika aynı zamanda cılız yağmur - kar su yolundan oluşma ..
    Suyun gider yönüne göre sağdaki kol'u kesim yerin'de bir hedef noktası, ilerleyerek 2. kolu'da geç, karşı tarafta Patikanın sağın'da ve biraz daha ileri'de sol tarafında hedef noktaları veriyor işaretin biri, onları bulmalısın .. Aynen tarif ettiğim Arazi yapısında ve yer'de bulunuyorlar, o civara yakın başka Patika, cılız yağmur - kar su yolları epey var, çünkü kayalık bir Arazi yapısındasın ..
    DOIDYE (07.Mayıs.2019), FENERLİ (08.Mayıs.2019), Tekboy (20.Mayıs.2019), TOROS (26.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    by Nava®one

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    123
    Beğenilmiş
    128

Buranın geniş açılı resmi yokmu ?
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..
    "İZİNSİZ KAZI YAPMAK YASAKTIR"

Status
    aslan81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    trakya
    Beğenmiş
    231
    Beğenilmiş
    177

timsaha yakın taş yığını çakıl yığını varmı çevrede ,kalp tuzak su tuzağıda der timsaha yakın zorlu bir yerin var duruyorsa ,

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

Alıntı aslan81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    timsaha yakın taş yığını çakıl yığını varmı çevrede ,kalp tuzak su tuzağıda der timsaha yakın zorlu bir yerin var duruyorsa ,
    Ustalar hafta sonu yağış olmaz ölüm kalım hastalık olmazsa daha detaylı araştırma için gideceğim..Olabildiğince detay atarım..Aslan81usta duruyor..Herbabayitin inebileceği bir yer yer değil..Bana da en zoru denk gelir zaten..
    aslan81 (16.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)