Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sağ Ayak İşareti

Status
    aslan81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    trakya
    Beğenmiş
    208
    Beğenilmiş
    151

Cevap: Sağ Ayak İşareti

karşıdaki yığma taşların etrafında işaret ara yığma bölgede çubukla boşluk bak fotoların gözü yoruyor ben bakamadım şahsen daha kalite fotolar şansını artırır

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    276
    Beğenilmiş
    292

Cevap: Sağ ayak işareti için yardım

Alıntı adrenalin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "O çeşmenin kafasından, kilise çan kulesine uydudan bir kuş uçumu metre çekip kaça geldiğine bakın ama kimseye söylemeyin, sadece siz bilin."
    Bu kısımla ilgiliydi soru işareti ustam. Aslında tek soru işareti yapıp göndermek istemiştim ama 10 karakter kuralından ötürü de 10 tane oldu. Eğer neden 10 tane diyecek olursanız şimdiden söyleyeyim dedim. Şimdi söyleyin bakalım O çeşmenin kafasından, kilise çan kulesine uydudan bir kuş uçumu metre neden çakilecek bu biiiir; ikincisi de bunun sonucunu neden sadece konu sahibi arkadaş bilecek?
    Üsttekini biliyorsunuz Songokunun konusunda bana demiştiniz...

Alıntı adrenalin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla Navaron ustam öyle özelden mözelden bildirme yok. Bizim bi yerlerimiz mi şişsin ben de merak ediyorum...
    Sizin bu hesap soran, üslup abidesi ve saygı dolu tavırlarınızla bir yerleriniz daha çooooook şişer... ve bunlar sadece 2 örnekti, bizzat bildiğim, farklı türde dahası da var çeşitli konular üzerine...

Ayrıca ustanın affına sığınarak 2 soruya birden cevap vereyim müsadesiyle...

Neden özelden ?

Çünkü akbaba çok ve özellikle akbabaların öğrenmesini istemediğimiz/istenilmediği için.

Hak edenler zamanı geldiğinde en değerli bilgileri de en önemli püf noktalarını da belki kendi çabalarına da bağlı olarak öğrenme şansına sahiptir ama hak etmeyenler 40 sene de geçse yerinde saymaya devam edecek ve özellikle yine kendi çabaları sayesinde buna bizzat mahkumdurlar.

Hangi isim nerede ne yazarsa yazsın, "acaba burada ne demek istedi" diye ele alıp üzerine saatlerce, günlerce belki haftalarca kafa yorup, tekrar tekrar inceleyip, irdeleyip, gerçek anlamda bir emek, bir çaba gösterip sonuca ulaşmaya öğrenmeye anlamaya çalışmak yerine, oturduğu yerden kolayca ve dahası bir de son derece yanlış cümle ve kelimelerle hazıra konmak isteyenler; açıkça söylüyorum ki 1 asır da yaşasalar, bu ilimde bir arpa boyu ilerleyemeyecek ve kayda değer hiç bir şey de öğrenemeyeceklerdir...
    raslanti (15.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    Görünene göre karar verenler ne kadar az şey gördüğünü bilmeyenlerdir...

Status
    Deretepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Alıntı aslan81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karşıdaki yığma taşların etrafında işaret ara yığma bölgede çubukla boşluk bak fotoların gözü yoruyor ben bakamadım şahsen daha kalite fotolar şansını artırır
    Teşekkürler üstadım, haklısınız. Elimdeki tel den ancak bu kadarı oldu imkanlar dahilinde.
    aslan81 (15.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Status
    Deretepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

@DOIDYE ustam öncelikle selamlar. Konuma yazmış olduğunuz cevaba teşekkür ederim. Yazdıklarınıza katılmakla beraber belki de hiç bakamayacağım aklımın ucundan geçmeyen ve tesadüf mü deyim şans mı deyim bulduğum 2.bir işaret sonrası beni yonlendirdigi için @Navaron ustama burada bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Belki sizlerin elinizle koymuş gibi bulacağınız yerler inanın benim için çok zor. Dediğiniz gibi günlerdir kafa yoruyorum gözümde canlardigim yerler oluyor acaba orası mı burasıydı mı aklımda deli sorular... konum itibarı hemen gidip tekrar bakayım diye de yakın mesafe değiller. Kısmet olursa bu hafta sonu araştıracağım tekrardan. Kader'e inanırım, kısmet den ötesi yok. Saygılar.

Status
    adrenalin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    28
    Beğenilmiş
    2

Alıntı DOIDYE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sizin bu hesap soran, üslup abidesi ve saygı dolu tavırlarınızla bir yerleriniz daha çooooook şişer... ve bunlar sadece 2 örnekti, bizzat bildiğim, farklı türde dahası da var çeşitli konular üzerine...

Neden özelden ?

Çünkü akbaba çok ve özellikle akbabaların öğrenmesini istemediğimiz/istenilmediği için.

Hak edenler zamanı geldiğinde en değerli bilgileri de en önemli püf noktalarını da belki kendi çabalarına da bağlı olarak öğrenme şansına sahiptir ama hak etmeyenler 40 sene de geçse yerinde saymaya devam edecek ve özellikle yine kendi çabaları sayesinde buna bizzat mahkumdurlar.

Hangi isim nerede ne yazarsa yazsın, "acaba burada ne demek istedi" diye ele alıp üzerine saatlerce, günlerce belki haftalarca kafa yorup, tekrar tekrar inceleyip, irdeleyip, gerçek anlamda bir emek, bir çaba gösterip sonuca ulaşmaya öğrenmeye anlamaya çalışmak yerine, oturduğu yerden kolayca ve dahası bir de son derece yanlış cümle ve kelimelerle hazıra konmak isteyenler; açıkça söylüyorum ki 1 asır da yaşasalar, bu ilimde bir arpa boyu ilerleyemeyecek ve kayda değer hiç bir şey de öğrenemeyeceklerdir...
    Doidye usta, ustam diyorum sırf ramazan ramazan kalp kırmamak adına. Buraya da 2014 tarihli bir üyeyim, yaş olarak da 38 yaşındayım, bir çocuk falan değilim, beni azarlar tarzda aile büyüklerim hariç kimsenin konuşmasına müsade etmem. Ben Navaron ustadan hesap falan sormadım, yazdığımda da herhangi bir saygısızlık yok, olamaz da. Kime, hangi cümlelerle hitap edeceğimi de iyi bilirim, ki eğer kendisi benim cümlemden bir yanlış anlama çıkarırsa kendisinden de özür dilemesini iyi bilirim. Ayrıca siz bu sitede yokken ben kendisini takip ederdim. Başka siteden de kendisini hem takip ettim hem benim konularıma yorum yaptı.
    Şimdi burdan bu şekilde bir anlam çıkarıp da olaya müdahil olmanız beni son derece huzursuz etti ve de üzdü. Sırf ramazan ayında ortam gerilmesin diye saygımı muhafaza ediyor ve konuyu kapatıyorum.

Status
    Beğenmiş
    28
    Beğenilmiş
    2

Alıntı DOIDYE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Neden özelden ?

"Üsttekini biliyorsunuz Songokunun konusunda bana demiştiniz..." dediğin yerde sırf Master la beraber olduğunuz için söylemiştim. Masterin konusunda da özelden de görüşmüştük hatırlıyorsanız. Ayrıca şimdi daha iyi anladım neyden nem kaptığınızı. MAster her ne kadar yüz yüze görüşemesem de benim hemşerimdir. Aramızda 5 yıldır kurulu bir arkadaşlık var, sırf ben misafirisiniz ve aynı yerleri birlikte geziyor, aynı havayı birlikte soluyorsunuz diye samimiyetime dayanarak söyledim. Bizde böyledir DOİDYE, biz Anadolu çoçuğuyuz, Anadolunun da en içinden olmamız hasabiyle herkesi kendimiz gibi bilir, kendimiz gibi konuşuruz. Bu da samimi oluşumuzdan, samimiyetimizden kaynaklıdır. Ama büyük hata etmiş .oklar yemişim. Senin üstüne alınacağın bir mevzu değildi aslında ama burada görüntü ve gürültü kirliliği yaptığım için hem konu sahibinden hem de site üyelerinden özür diliyorum.

Status
    Beğenmiş
    28
    Beğenilmiş
    2

Ayrıca; ''
    Hangi isim nerede ne yazarsa yazsın, "acaba burada ne demek istedi" diye ele alıp üzerine saatlerce, günlerce belki haftalarca kafa yorup, tekrar tekrar inceleyip, irdeleyip, gerçek anlamda bir emek, bir çaba gösterip sonuca ulaşmaya öğrenmeye anlamaya çalışmak yerine, oturduğu yerden kolayca ve dahası bir de son derece yanlış cümle ve kelimelerle hazıra konmak isteyenler; açıkça söylüyorum ki 1 asır da yaşasalar, bu ilimde bir arpa boyu ilerleyemeyecek ve kayda değer hiç bir şey de öğrenemeyeceklerdir..."
    diye de iki paragraflık yazın var özellikle bana itafen bu hem beni hem de sizin çok iyi bilip de benim gibi henüz sizin ulaştığınız nirvana seviyesine ulaşamayan üyelere de hakaret derecesinde küçümseyici sözlerinizi size aynen iade ediyorum DOİDYE.

Status
    aslan81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    trakya
    Beğenmiş
    208
    Beğenilmiş
    151

ayakizinden sonra ben merdiven arardım ,,duruyorsa merdiveni buldun çıktın tam önü kıymetli varsa tabii-yoksa önün harman yeri gibi düz yada yolu seni harmana getirir harman yerinde dikey kayada işaret muhtemel balık ,balık şanstır şansın bol olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler