Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oturak Oyma Yığma

Status
    jeje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    11

Oturak Oyma Yığma

Öncelikle galiba sistemde sorun var fotoğraflar ters yükleniyor hep
    Ustalarım Paylaşacağım fotoğrafların hepsi bir çizgi üzerinde. aralarında yaklaşık hep 200 mt. civarı mesafeler var birde 5 er metrelik yamaçlar var.

oturak üzerinde v oymalar var gibi

oturagın sırt tarafında

oymanın sırtında
    2 çakıl yığma var ama çökmüş bir tanede hep babamın mezar gibi dediği toprak yığma var yarım metreyüksekliğinde onu çekemedik

oturk ın karşısı

ÖzgürPaşşa (13.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    Herkes Yahşi Ben Yaman Herkes Buğday Ben Saman
    Vermiş olduğum yorumlar sadece bilgi paylaşımıdır.
    Kaçak kazıya birey olarak karşıyım.
    Kaçak kazı kanunen YASAK; ailenizin ve sizlerin sağlığı açısından TEHLİKELİdir.

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    320
    Beğenilmiş
    371

Cevap: otorak oyma yığma

Sistemde bir sorun yok ama özellikle telefonda normal görünmesine rağmen bilgisayara atınca yana dönen fotoğraflar direkt telefondan yüklenirken fark edilmediği için konuya yüklendiğinde yine dönebiliyor. Yani onun sebebi aslında telefonla fotoğrafları çekerken telefonu tutuş şekli ve o dönüş esnasında sensöre takılmakla alakalı bi durum. Neyse uzun hikaye...

Bu arada eklenti şeklinde değil de normal Resim Yükleme seçeneğiyle yüklerseniz aslında daha kullanışlı.

Fotoğrafları birazdan halledeceğim. Özellikle eklenti oldukları için önce hepsini bir indirmem lazım. Sonra eklentileri tek tek konudan ayıklamam lazım (yoksa yeniden foto yüklesem de eklentiler konuya gömüldüğü için yine kalabalık edecekler ve eklentiler link ya da fotoğraf kodu kadar kolayca silinmiyor) , sonra bilgisayarda fotoğrafları doğru formlarına çevirip yeniden tek tek yüklemem lazım. 5-10 dk sürecektir.

Kısacası hatalı başlık da dahil komple bir bakıma alıyorum konuyu, birazdan hallolur.

---------------

Halledilmiştir, selamlar
    SonGoku (13.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    Görünene göre karar verenler ne kadar az şey gördüğünü bilmeyenlerdir...

Status
    ÖzgürPaşşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    449
    Beğenilmiş
    223

Cevap: Oturak Oyma Yığma

bir birine gecmeli oda olacak

x.jpg

Status
    jeje - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    11

Cevap: otorak oyma yığma

Alıntı DOIDYE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sistemde bir sorun yok ama özellikle telefonda normal görünmesine rağmen bilgisayara atınca yana dönen fotoğraflar direkt telefondan yüklenirken fark edilmediği için konuya yüklendiğinde yine dönebiliyor. Yani onun sebebi aslında telefonla fotoğrafları çekerken telefonu tutuş şekli ve o dönüş esnasında sensöre takılmakla alakalı bi durum. Neyse uzun hikaye...

Bu arada eklenti şeklinde değil de normal Resim Yükleme seçeneğiyle yüklerseniz aslında daha kullanışlı.

Fotoğrafları birazdan halledeceğim. Özellikle eklenti oldukları için önce hepsini bir indirmem lazım. Sonra eklentileri tek tek konudan ayıklamam lazım (yoksa yeniden foto yüklesem de eklentiler konuya gömüldüğü için yine kalabalık edecekler ve eklentiler link ya da fotoğraf kodu kadar kolayca silinmiyor) , sonra bilgisayarda fotoğrafları doğru formlarına çevirip yeniden tek tek yüklemem lazım. 5-10 dk sürecektir.

Kısacası hatalı başlık da dahil komple bir bakıma alıyorum konuyu, birazdan hallolur.

---------------

Halledilmiştir, selamlar
    ustam yordum seni hakkını helal et
    Herkes Yahşi Ben Yaman Herkes Buğday Ben Saman
    Vermiş olduğum yorumlar sadece bilgi paylaşımıdır.
    Kaçak kazıya birey olarak karşıyım.
    Kaçak kazı kanunen YASAK; ailenizin ve sizlerin sağlığı açısından TEHLİKELİdir.

Status
    deli_ormanli77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    107
    Beğenilmiş
    39

Cevap: Oturak Oyma Yığma

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler