Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oyma mı ? Lapya mı ?

Status
    Hakkari li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Cevap: Oyma mı ? Lapya mı ?

slm arkadaşlar geçen açtığım konuda gercektende ayı yavrusu ve haç vardı bazı arkadaşlarımız görupte bıze soyledıler saolsun bızde gıdıp yerınde gorduk evet aynen dedıklerı gıbıydı ayı yavrusu bıraz sılık olarak yapılmış herkesın goremeyeceği şekılde yapılmış .yanı gıttıgımde ayının olduğu kayanın az aşağısınde ıkı yerde patlama yapılmış ma alınmış tahmınımce .yalnız anlamadığım nokta başka bır yer neden şimdiye kadar herke sayının mağarası olur bılmem elı olur gıbınden derdı onu anlamadım burda mağa falan goremedım kaya kasa yapmışlar ve kasayı ıyı bılen bırı patlatmış .neyse şansımıza gıdıp görduk bu bızım için guzel bır bılgı oldu .saylarımla ayı ile ilgili bılgılerı yenıden gozde geçırıp yoklamamız lazım herhalde artık

Status
    prien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    9

Alıntı Hakkari li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bızde gıdıp yerınde gorduk evet aynen dedıklerı gıbıydı ayı yavrusu bıraz sılık olarak yapılmış herkesın goremeyeceği şekılde yapılmış .yanı gıttıgımde ayının olduğu kayanın az aşağısınde ıkı yerde patlama yapılmış ma alınmış tahmınımce .yalnız anlamadığım nokta başka bır yer neden şimdiye kadar herke sayının mağarası olur bılmem elı olur gıbınden derdı onu anlamadım burda mağa falan goremedım kaya kasa yapmışlar ve kasayı ıyı bılen bırı patlatmış .
    Resimlerde Ayı göremedim yavrusunu gene hepten göremedim, nasıl bir ayıdan bahsettiğini bilmiyorum. Daha yakın ve net resim çekseydinde orada ne olduğunu veya olmadığını bizlerde görseydik.Söylediğin klasik yorumların geneli Ayı maketi için söylenir burada makette yok işin ilginç yanı.Şu haliyle Ayı değilde doğal bi görüntü var orada sadece, hem sonra Haç dediğin Haçtan başka şeye benziyor, böyle haçmı olurmuş yaa.
    Korvettenkapitän Günther Prien

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Bakmak ile görmek arasında çok fark vardır elbete siteye ilk fotolari atigimda benimde görmediğim ayı ve yavrusunu ustalarım görüp yönlendirdiler bir daha gittiğimde aynen dedikleri gibiydi ve ordaydı dikkatlice bakarsanız görüşünüz ustam

Status
    karadag30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    10
    Beğenilmiş
    8

Bu günlerde memleketine geliyorum nasip olursa kapağı ben açacam gör bak mağara varmı yokmu ��

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Umarım açılmamış kapak bulursunuz ustam
    karadag30 (15.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    9

Bakmak ile görmek arasında çok fark vardır elbete
    Söylediğin o uzak resime bakıpta burada kesin Ayı var diyecek kişi göremiyorum, sen önce kendin bak. İllede Ayıya benzer bişey arıyor ve görmek istiyorsan aşağıda ki yere iyice bak ve incele, belki Ayı sülieti olabilir.Hem sonra benim görüş açım standartların çok üzerindedir bunuda unutma ve bana laf söyleyeceğine kendini geliştirmeye bak.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Tavuk civcivler içinde öyle diyordunuz. Yok benim elimde değil yok ben 400km uzağım hepsini yaptığımda sesiniz kesildi ustam

Status
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    9

Tavuk civcivler içinde öyle diyordunuz. Yok benim elimde değil yok ben 400km uzağım hepsini yaptığımda sesiniz kesildi ustam
    Sen iyice saçmalamaya başladığının farkındamısın ? ney benim elimde değilmiş ve ben ne zaman 400 km. uzağım dedim ???? Ben sana ne yap demişimde sen yaptığında güya benim sesim kesilmiş ?
    Bunları mutlaka bi cevapla ! Oraya uzaklığım binlerce kilometre ve artı ben kimsenin keyfini beklemem ve keyfinede göre yorum yazmam, en başta Konuyu bir yoklarım eğer konu sahibi kişi iplemezse ve uyanıklık peşindeyse vede dut yemiş saksağan gibi susup kendini kasarsa ben hiç iplemem, sonra çok kıvranır işte o zaman iplemenin ne olduğunu anlar ama benim keyfim bir daha asla tutmaz.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Ben ustaya yazmıştım. Sadece konuyu dile getirdim .amacım burda kendimi ispatlamak yada başkalarının görüş acısını değerlendirmek degil .eski bir tavuk civciv konusu vardi .bende onu dile getirmeye çalıştım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)