Detaylara bakınca sanki çok uzun bir işlemmiş gibi görünse de aslında aşağıda göreceğiniz tüm işlemler tek bir fotoğraf için maksimum 60 saniye civarıdır. Bir kaç yükleme ardından eliniz de alışacağı için fotoğraf yüklemenin aslında ne kadar kolay olduğunu kendiniz de görebileceksiniz.

Şunu unutmamız gerekir ki telefon ve bilgisayar aynı şeyler değildir. Haliyle bilgisayardan bir kaç tıkla yapılabilen şeylerin hepsi zaman zaman telefonlardan aynı kolaylıkla olamayabiliyor ya da daha farklı işlem gerekebiliyor.

Özellikle telefonla fotoğraf yüklemek isteyenlerin, sanki bilgisayardan yüklemiş gibi hem ana yöntemle hem de foruma özel sunucuda barınacağı kalıcı yöntemle yükleyebilmesi işlemi tam olarak şu şekildedir:

---------------------------

Temel sorun Full Site ye geçiş yapılmamasıdır.
Mobil Görüntüde sayfanın en altına indiğinizde Full Versiyona geçebilmeniz için bir buton vardır.


Full Site versiyonuna geçiş ardından aynı bilgisayardaki gibi konuyu açacağınız doğru bölüme gidiyorsunuz ve yeni bir konu aç diyorsunuz. Konuyla ilgili doğru bir başlık girip alt kısma yazılı bilgileri de girdikten sonra fotoğraf yüklemek için şöyle devam ediyoruz:Not: Sizin telefonunuzda belki "Dökümanlar" demez de "Belgeler" diyebilir, "Fotoğraflar" diyebilir ya da direkt "Galeri" diyebilir. Ancak mutlaka sizi galeriye ulaştıracak bir sekme olmak zorundadır.Yükleyeceğiniz fotoyu seçtiğinizde yeniden ekran görseli aşağıdaki gibi olur ama bir farkla ! Artık fotoğraf seçilidir ve sonunda jpg/jpeg gibi uzantısı da görünür.


Artık tek yapmanız gereken o yorum ya da konuyu paylaşmaktır.


Lütfen artık "fotoğraf yükleyemiyorum, fotoğraf nasıl yükleniyor" vb şeyler demeyin. Birden fazla çeşitli yöntem olmasına rağmen hala yükleme yapamıyorsanız da lütfen fotoğraflarınızı telefondan değil bilgisayardan yükleyiniz.

Yukarıda da bahsettiğim gibi şu detaylı açıklamaları telefonda uygulamak 60 saniye bile sürmüyor arkadaşlar. 60 saniye örneği maksimum süre.

Tüm fotoğraf yükleme seçeneklerini; "Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar" bölümünün en üst kısmındaki "Sabit Konu" lardan da ayrıca inceleyebilirsiniz:

https://defineyolu.com/forumdisplay....inize-YorumlarGibi:
Faydası olması dileğimle

Saygı ve Selamlar