Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 7 Kulplu Kazan

Status
    pesimist25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    1

7 Kulplu Kazan

Ustalar Selamun Aleyküm,
    Bir arkadaşımızın ermeni evi var köyde. Bu ev yaklaşık 30 senedir bunlarda. Daha öncesinde de halası gildeymiş onlardan almışlar. Bizde ermeni evidir diye bir şeyler çıkar mı vs umuduyla bakınırken arkadaşın halasıyla oturup görüştük. Halası gençken abisi de evin içerisinde çalışma yapmış zamanında. yaklaşık 1.5 metrede 7 kulplu olan büyükçe bir kazan çıkıyor.Ailedekiler falan da görüyor bunu. İçerisi de soğan kabuğu dolu. Abisi korkup bir hocaya soruyor, hocada burası sahipli muhtemelen kan istiyor dikkat edin ellemeyin olduğu gibi kapatın diyor bunlarda canımızdan kıymetli değil deyip kapatıyor. Bizde makine ile baktık fakat sinyal almadık. Olayı biz baktıktan sonra öğrendik. Sizce ne yapmalı nasıl bir çalışma yapılmalı?
    ..:: Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi sözler bazen bir hazine bazen dermansız bir dert tipi ::..

Status
    MaSTeR™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    876
    Beğenilmiş
    140

Cevap: 7 Kulplu Kazan için yardım

Bu tip şeyler genelde efsane oluyor, cihazla baktık demişsiniz ama evin içinde cihazlar genelde pek çalışmazlar. Ancak deneyip bakabilirsiniz.
    Bunu beğendi.
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Status
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    1

Alıntı MaSTeR™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tip şeyler genelde efsane oluyor, cihazla baktık demişsiniz ama evin içinde cihazlar genelde pek çalışmazlar. Ancak deneyip bakabilirsiniz.
    Haklısın usta genelde kulaktan dolma fikir çok , lakin arkadaşın halası kendim de gördüm kan istiyor vs deyince iş ciddiye bindi bizim içinde.
    ..:: Bu dilden firar eden her söz, yaydan çıkmış ok gibi sözler bazen bir hazine bazen dermansız bir dert tipi ::..

Status
    ÖzgürPaşşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    235
    Beğenilmiş
    107

düyü tılsım olayı vardır ermeni mazemesini koydugu zaman bunu benden başka soyumdan başka kimse almasın diye yapar özellikle yapılan tılsımlarda hiç bir makina metali görmez bunu defalarca yaşadım yaşamadanda inanmak olmuyor

ne makinası tuttunuz özellikleri
    amero (03.Temmuz.2019), pesimist25 (18.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Status
    aziha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    56
    Beğenilmiş
    29

7 kulplu kazanın fotoğrafını 4 yönden çek , sana zahmet kardeşim
    Kazanın çapına ve derinliğine göre değişir.

Status
    Yalnız kurt1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    58
    Beğenilmiş
    73

Cevap: 7 Kulplu Kazan

Alıntı pesimist25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustalar Selamun Aleyküm,
    Bir arkadaşımızın ermeni evi var köyde. Bu ev yaklaşık 30 senedir bunlarda. Daha öncesinde de halası gildeymiş onlardan almışlar. Bizde ermeni evidir diye bir şeyler çıkar mı vs umuduyla bakınırken arkadaşın halasıyla oturup görüştük. Halası gençken abisi de evin içerisinde çalışma yapmış zamanında. yaklaşık 1.5 metrede 7 kulplu olan büyükçe bir kazan çıkıyor.Ailedekiler falan da görüyor bunu. İçerisi de soğan kabuğu dolu. Abisi korkup bir hocaya soruyor, hocada burası sahipli muhtemelen kan istiyor dikkat edin ellemeyin olduğu gibi kapatın diyor bunlarda canımızdan kıymetli değil deyip kapatıyor. Bizde makine ile baktık fakat sinyal almadık. Olayı biz baktıktan sonra öğrendik. Sizce ne yapmalı nasıl bir çalışma yapılmalı?
    Değerli kardeşim kazanın içindeki soğan kabuğu yüz yada yüzelli yıl nasıl dayanır .Biraz mantıklı olmakta fayda var .Sonuçta emek sarf edeceksiniz .Bu tarz olaylardan nemalanan çok hoca mevcut .Hoca para ister .Üç kuruş kazancınızı çoluğunuzun çocuğunuzun rıskını kaptırmayın .Gayıptakini Allahtan başka kimse bilemez .En büyük bilim akıldır umduğunuz yerin tabanını Pulse tarzı bir cihazla.Kontrol ettirin .Varsa nasibinizde bir şeyler rızıklanırsınız .Her ermeni evinde mal çıkmaz .bu işler nasib işidir .Allah kolaylık versin kolay gelsin .
    aslan81 (17.Haziran.2019), pesimist25 (18.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    113
    Beğenilmiş
    107

Burada üç ev yan yana mı?
    Deathless01 (18.Haziran.2019), DOIDYE (17.Haziran.2019), MaSTeR™ (17.Haziran.2019) Bunu beğendi.
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..
    "İZİNSİZ KAZI YAPMAK YASAKTIR"

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    113
    Beğenilmiş
    107

Alıntı FENERLİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada üç ev yan yana mı?
    Önünde ki ağacın resmini istiyorum, biraz demir çıkaralım.
    aziha (17.Haziran.2019), DOIDYE (17.Haziran.2019), Hadid 57 (18.Haziran.2019), MaSTeR™ (18.Haziran.2019) Bunu beğendi.
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..
    "İZİNSİZ KAZI YAPMAK YASAKTIR"

Status
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    1

Alıntı FENERLİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önünde ki ağacın resmini istiyorum, biraz demir çıkaralım.
    ev önünde bugün ki hali ile ağaç bulunmuyor zamanında kesilmiş veya hiç olmamış olabilir

Status
    Beğenmiş
    5
    Beğenilmiş
    1

Alıntı ÖzgürPaşşa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    düyü tılsım olayı vardır ermeni mazemesini koydugu zaman bunu benden başka soyumdan başka kimse almasın diye yapar özellikle yapılan tılsımlarda hiç bir makina metali görmez bunu defalarca yaşadım yaşamadanda inanmak olmuyor

ne makinesi tuttunuz özellikleri
    dedektör markasını hatırlamıyorum, bizim elimizde olmadığı için hep dışarıdan adam getirip baktırdık, dedektör görmedi hiç, çubukla baktık olduğu söylenen yerin yakınında tepki verdi, adam yaklaşık 1 metre çalışma yapın fazlası değildir dedi, yaptık fakat netice alamadık henüz, sen ne önerirsin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler