Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kabartma 80

Status
    mehmet36 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    39
    Beğenilmiş
    11

Cevap: Kabartma 80

Etrafında dikkat çekecek birsey yok altında dere akıyo sırtınıda vermiş bayıra her tarafı tarla

Status
    adrenalin68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    51
    Beğenilmiş
    9

Alıntı lg_e Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu çözse çözse 1 kişi çözer. Belki El verdiği ustalarımız vardır, bir ihtimal onlarda çözer. Yakınlarda birde Taş örme Kuyu yok mu?
    Valla ustanın yorumlarına hasret kaldık. Ama usta, tek harf bile yazmıyor uzun zamandır. El verdiği ustalar var elbet ama. Bizim buralarda bir tabir vardır OCAK diye bilir misiniz bilmem... Bu ocak; bazı yara bere gibi şeyleri, okuma, dua etme vs. gibi yöntemlerle iyileştirebilen kişidir. İşte buna ocak denir. Ocak olan kişi, birilerine el verir elbet. Ammaaaaa ... Gelgörelim ki el verdiği ocak aynı tadı vermez.
    Omega ustamın öğrencilerine saygısızlık olmasın ama her ne olursa olsun ustanın yorumlarını altın kasede sunsalar aynı tadı yine vermiyor. Ne olur ustanın öğrencileri kusura bakmasın, içimden geçenleri deyiverdim. Kalın sağlıcakla.

Status
    Kayip kepenek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    143
    Beğenilmiş
    149

Alıntı adrenalin68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ustanın yorumlarına hasret kaldık. Ama usta, tek harf bile yazmıyor uzun zamandır. El verdiği ustalar var elbet ama. Bizim buralarda bir tabir vardır OCAK diye bilir misiniz bilmem... Bu ocak; bazı yara bere gibi şeyleri, okuma, dua etme vs. gibi yöntemlerle iyileştirebilen kişidir. İşte buna ocak denir. Ocak olan kişi, birilerine el verir elbet. Ammaaaaa ... Gelgörelim ki el verdiği ocak aynı tadı vermez.
    Omega ustamın öğrencilerine saygısızlık olmasın ama her ne olursa olsun ustanın yorumlarını altın kasede sunsalar aynı tadı yine vermiyor. Ne olur ustanın öğrencileri kusura bakmasın, içimden geçenleri deyiverdim. Kalın sağlıcakla.
    Kabartma 80 kardeş herkezi ezdin geçtin yahu .Çözüm için yardım etmek ve bilgilerini paylaşmak bir erdemliktir .Herkez erdemlik gösterip menfaatsiz yardım elini uzatıyor.Herkez her işaretin çözümünü bilmesi mümkün değildir,ki bir kuru ekmek karşılığı dahi olsa kimse çözümün için menfat sağlamıyor .Yönetim dahi herkez elinden gelen fedakarlığı gösteriyor bilgisi dahilinde .Ben 60 şına merdiven dayadım net alemi Türkiyede aktif oldu olalı Birçok sitede yöneticilikte yaptım adminlikte .Şu yazdığın kelamı ve yazıyı çözüm için konu açan hiç bir üyede ne gördüm nede duydum .Bu işler sabır ister sebehat ister ki tatlı dille çözülemiyecek konu yoktur.Bende içimden geçenleri yazıverdim Kolay gelsin kal sağlıcakla .
    amero (03.Temmuz.2019), ArGoS (20.Haziran.2019), mehmet36 (20.Haziran.2019), Tekboy (20.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    39
    Beğenilmiş
    11

Alıntı Kayip Kepenek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kabartma 80 kardeş herkezi ezdin geçtin yahu .Çözüm için yardım etmek ve bilgilerini paylaşmak bir erdemliktir .Herkez erdemlik gösterip menfaatsiz yardım elini uzatıyor.Herkez her işaretin çözümünü bilmesi mümkün değildir,ki bir kuru ekmek karşılığı dahi olsa kimse çözümün için menfat sağlamıyor .Yönetim dahi herkez elinden gelen fedakarlığı gösteriyor bilgisi dahilinde .Ben 60 şına merdiven dayadım net alemi Türkiyede aktif oldu olalı Birçok sitede yöneticilikte yaptım adminlikte .Şu yazdığın kelamı ve yazıyı çözüm için konu açan hiç bir üyede ne gördüm nede duydum .Bu işler sabır ister sebehat ister ki tatlı dille çözülemiyecek konu yoktur.Bende içimden geçenleri yazıverdim Kolay gelsin kal sağlıcakla .
    Ya ustam alıntı yaptığın yazı benim değil @adrenalin68 arkadaş içinden geçeni yazmış.
    Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    39
    Beğenilmiş
    11

@Yalnız kurt1 ustam konu hakkında görüşün nedir tecrübelerinden faydalanmak isterim

Status
    aslan81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    trakya
    Beğenmiş
    352
    Beğenilmiş
    269

eğer yanlış şifrelenmediyse 80 karşılığı yunancada pi sayısını işaret eder senin bize çevre fotosu atman şart çünkü çevrede mezarlar asker mezariarı olmalı başka işaretlerde olabilir çevrede ,50-100m gibi yakın çevreyi görelim,yığma taş ,çökme ve hafif tepe yapan yerleri araştır fotıola
    mehmet36 (21.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Status
    Hadid 57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    82
    Beğenilmiş
    53

ilk resimde sunak ve d oyma gözükür.8 değil bence dolanmiş yılan. içinde küçük dikdörtgen oyma.burda kadın ve erkeğin oda içinde mezarı var.cakil doğmadan girecen .bu taşın yanından toprak yigma gözükür.cubuk tutabilirsen çok rahat çözüm.ceşme 80 adimdamı yad metrede mi.yol burda virajmi yapar
    adrenalin68 (21.Haziran.2019), mehmet36 (21.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    39
    Beğenilmiş
    11

Alıntı aslan81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer yanlış şifrelenmediyse 80 karşılığı yunancada pi sayısını işaret eder senin bize çevre fotosu atman şart çünkü çevrede mezarlar asker mezariarı olmalı başka işaretlerde olabilir çevrede ,50-100m gibi yakın çevreyi görelim,yığma taş ,çökme ve hafif tepe yapan yerleri araştır fotıola
    @aslan81 ustam meyilli bir bölge her taraf tarla altında dere akıyor

Status
    Beğenmiş
    39
    Beğenilmiş
    11

Alıntı Hadid 57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk resimde sunak ve d oyma gözükür.8 değil bence dolanmiş yılan. içinde küçük dikdörtgen oyma.burda kadın ve erkeğin oda içinde mezarı var.cakil doğmadan girecen .bu taşın yanından toprak yigma gözükür.cubuk tutabilirsen çok rahat çözüm.ceşme 80 adimdamı yad metrede mi.yol burda virajmi yapar
    @hadid57 ustam 8 dolanmış yılan olsa yanındaki 0 nedir 80 rakamının tam altında küçük bir sıfır var oda kabartma.+ o işaret parmağı şeklindeki kabartma nedir. Ve işaretlerin kabartma olmasının anlamı olmazmı. Kabartma değilde oyma olsaydı farklılık olurmuydu

Status
    Beğenmiş
    39
    Beğenilmiş
    11

Çevre resimleri eklenecek inş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)