Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 67 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ÖzgürPaşşa Moderatör olmuştur

Status
    poseidon2023 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,686
    Beğenilmiş
    886

Cevap: ÖzgürPaşşa Moderatör olmuştur

Allah seninde iylini versin emiiii Sag olasın güzel dileklerin için teşekkürler agaa + ebeninde ellerinden öperim nettin kayıpsın parayı buldun sallamıyon sanırım siteyede girmiyon rakılarıda yanlız içiyondur
    gölette işler nasıl diçem piyasa belli demiyom saglıgın iyidir inşAllah @raslanti
    raslanti (13.Ocak.2021), TEVFİK (12.Ocak.2021) Bunu beğendi.

Status
    raslanti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    333
    Beğenilmiş
    133

Alıntı poseidon2023 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah seninde iylini versin emiiii Sag olasın güzel dileklerin için teşekkürler agaa + ebeninde ellerinden öperim nettin kayıpsın parayı buldun sallamıyon sanırım siteyede girmiyon rakılarıda yanlız içiyondur
    gölette işler nasıl diçem piyasa belli demiyom saglıgın iyidir inşAllah @raslanti
    Sagol abim ne edelim is guc devam.

para konusna gelince valla cok youn bir sekilde calisiyorum allaha sukurler olsun bedenimizi yorsakta sevdigim isi yapiyorum.

bu islere iki kere bakabildim bu younlukta. is varken bu ise bakmiyorum birinde cok calistim bildin gibi diil )) cok buyuk taslar cikardim tasin altindan tas cikmasi deli etti beni ) en son kayalar 2 m rede dedim benden bukadar . Kaldi ikincide guzel bir yigma dagittik ama makinanin acizline uradik belliydi fakat kiramiyorsun arkadaslari bende kaziya ac kalmisim hic bisiy demeden devam ettim. Taki onlar bikana kadar ) hep parayi bulsak burayi seviyorum samimiyeti seviyorum nasil yaklasirsan ole karsilini aliyorsun bu ortamdan kopmak olmaz.

Telefonum kirildi senin noda gitti bu aksam rakiya davetliydim bu ara jandarma yolda yamur camur demiyor dedim ehliyeti vermeyelim ondan da vazgectim .

Bu ara cubuga merak saldim bitane bos bir eski kup bitane deyeri olmayan bir heykelim birkac su doneme ait gr altin eski tugla parcalari birkac yerden aldigim hepimizinde karsilastigi kuarz tipi kaya parcalariyla canim sıkıldikca deneme yapiyorum bakalim nolcek.
    Arti buranin butun gunesinj sana gonderdim heralde baksana dune kadar yaz havasi yasiyorduk simdi sel bekliyoruz ))

poseidon2023 (13.Ocak.2021) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    1,686
    Beğenilmiş
    886

önce iş sonra bu keyfi işler taşın altından hatun cıkcak hali yok taş cıkacak
    güzel demişinn ( nasil yaklasirsan oyle karsilini aliyorsun ) iyi demişin agaaa

ulennn baştan beri cubuk işini çöz dedik yenimi akıllanıyon buda bi gelişme cubukla ilgili iki konu var sayfamda yaptıgın cubukların resmini yükle bakalım Bursa da dünden beri yagışlı uludag kar başladı diyor arkadaşlar yagsınn bereket @raslanti
    kasabalı45 (13.Ocak.2021), raslanti (13.Ocak.2021) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    333
    Beğenilmiş
    133

önce iş sonra bu keyfi işler taşın altından hatun cıkcak hali yok taş cıkacak
    güzel demişinn ( nasil yaklasirsan oyle karsilini aliyorsun ) iyi demişin agaaa

ulennn baştan beri cubuk işini çöz dedik yenimi akıllanıyon buda bi gelişme cubukla ilgili iki konu var sayfamda yaptıgın cubukların resmini yükle bakalım Bursa da dünden beri yagışlı uludag kar başladı diyor arkadaşlar yagsınn bereket @raslanti
    Arkadastan aldim elktronik. kutusunu kullanmiyorum cubuklari kullaniyirum sadece fotosunu atacamda arabada canta ) hava buz ustad sobanin yaninda cay iciyorum bi kestane eksik valla rahatimi bozma simdi. zaman buldukca bakacaz artik. Burda bulmak kolay diil ole arac gerec netten siparis vercen vs. Bakimde tecrubelermi paylasirim dogru yanlis nerelerde neler yapiyor

Status
    Beğenmiş
    1,686
    Beğenilmiş
    886

ebeninnnn ellerinden öperim keyfin bol olsun @raslanti
    raslanti (13.Ocak.2021) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    333
    Beğenilmiş
    133

ebeninnnn ellerinden öperim keyfin bol olsun @raslanti
    Sagol abey belki bir gun beraber olur karlik yaylasinda. Cay diilde davulzurna calarik. Gerci arada cayda icerik iyi oluyor.))

Status
    Beğenmiş
    1,686
    Beğenilmiş
    886

hadi ulennnn çaylamı kandırcan normalde bir litre yetiyor orda yetmez ikiyi bulur diyem içecen orda yatacan nasip olur agaaa her türlü @raslanti
    raslanti (14.Ocak.2021) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)