Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 123456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oyma yılan işareti

Status
    muratcan47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Cevap: Oyma yılan işareti

Alıntı aziha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Patika yola göre, bu yılan figürünü oturtmaya çalış.
    Yılanin şekli patika yola uymuyor

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Konu Günceldir

Status
    ArGoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    15
    Beğenilmiş
    15

Bence bu yilan degil ve isaretin oldugu yerde kendinde mezar var mis ve donem yemis hevesiniz kirilmasin mevkiyi iyi arastirma yaparak sudan fazla uzaklasmayarak gezilmesini tavsiye ederim
    İyi bir sunum için burayı okuyunuz : http://www.defineyolu.com/definecili...e-sonrasi.html

Nasip İse Gelir Hint 'ten Yemen 'den , Nasip Değil İse Ne Gelir Elden . . .

Tırtılın Yolun Sonu Dedigi Yere USTA Kelebek Der. . .

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Alıntı ArGoS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence bu yilan degil ve isaretin oldugu yerde kendinde mezar var mis ve donem yemis hevesiniz kirilmasin mevkiyi iyi arastirma yaparak sudan fazla uzaklasmayarak gezilmesini tavsiye ederim
    Hocam ben buradaki insanların bu işareti çözüp malı alabilecek kapasitesi olduğuna inanmiyorum eğer yılansa mal olduğundan eminim yani kimse alamaz
    ArGoS (28.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Status
    aziha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    60
    Beğenilmiş
    33

Belki eskiden kullanılan bir patika yol vardı şu anda belli olmayan.Belki karayolları mevcut yolu düzlemiştir.Bilemeyiz.

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Alıntı aziha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki eskiden kullanılan bir patika yol vardı şu anda belli olmayan.Belki karayolları mevcut yolu düzlemiştir.Bilemeyiz.
    Önerin nedir hocam bugün alan tarama cihazı tutacağız tabletten göruntü alinan cihazla bölgede nerelere tutayım sizce

Status
    ArGoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    15
    Beğenilmiş
    15

Alıntı muratcan47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ben buradaki insanların bu işareti çözüp malı alabilecek kapasitesi olduğuna inanmiyorum eğer yılansa mal olduğundan eminim yani kimse alamaz
    Donem soygunu olayi suanki zaman veya kisiler ile alakali degil arkadasim
    İyi bir sunum için burayı okuyunuz : http://www.defineyolu.com/definecili...e-sonrasi.html

Nasip İse Gelir Hint 'ten Yemen 'den , Nasip Değil İse Ne Gelir Elden . . .

Tırtılın Yolun Sonu Dedigi Yere USTA Kelebek Der. . .

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Alıntı ArGoS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Donem soygunu olayi suanki zaman veya kisiler ile alakali degil arkadasim
    He dönem soygunu anlamadim ilk başta olabilir tabi bugün cihaz tutacagim ama hangi noktaya yönelmem gerektiğini bilmiyorum

Status
    aslan81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    trakya
    Beğenmiş
    231
    Beğenilmiş
    177

yılan yada değil bazı arkadaşlar yılan olmayabilir diyor çünkü resmi paintte büyütünce bozuluyor ben şuan yılansa başını kuyruğunu net göremiyorum ,uyduya göre derede ok koyup dere dediğin yerle patikada L yapan burası dediğin yer kaç metre mesafede yılan işareti hangisine uygun dönüş yaptıysa onun önce şekildeki oyuk bölgesini araştıracaksın orada kuyu mağara kovuk işarette olabilir X- haç-harf le işaretlenmiş kayada olabilir bu şudur demek olmaz ozaman onu yapanın düşüncesi neyse onu bulmak onun için tek seçenek yok illaki tek dikli taş vardır onu bul deyemeyiz araştırılıp ne yaptıysa o bulunacak , yılanın baktığı yönde bir kovuk tan kuyudan mağaradan inden
    kayalık bir yerden mezara odaya giriş olabilir ,resim net olmadığı için uzak yakın bidaha fotola demem bulunduğu kayadada olabilir girişi o yüzden net konuşamıyor arkadaşlar foto net değil anlayacağın yılanda kuyruğu -ağzın açık kapalı oluşu üzerinde pul oluşu bile önemli uzun yıllarda yıpranma da olmuştur önceki dönemlerde örnek osmanlı zamanı yabancılar yağma etmiş tarihi eserlerimizi dönem soygunu dediğimiz bu olaylar,durum bu .

Status
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Alıntı aslan81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yılan yada değil bazı arkadaşlar yılan olmayabilir diyor çünkü resmi paintte büyütünce bozuluyor ben şuan yılansa başını kuyruğunu net göremiyorum ,uyduya göre derede ok koyup dere dediğin yerle patikada L yapan burası dediğin yer kaç metre mesafede yılan işareti hangisine uygun dönüş yaptıysa onun önce şekildeki oyuk bölgesini araştıracaksın orada kuyu mağara kovuk işarette olabilir X- haç-harf le işaretlenmiş kayada olabilir bu şudur demek olmaz ozaman onu yapanın düşüncesi neyse onu bulmak onun için tek seçenek yok illaki tek dikli taş vardır onu bul deyemeyiz araştırılıp ne yaptıysa o bulunacak , yılanın baktığı yönde bir kovuk tan kuyudan mağaradan inden
    kayalık bir yerden mezara odaya giriş olabilir ,resim net olmadığı için uzak yakın bidaha fotola demem bulunduğu kayadada olabilir girişi o yüzden net konuşamıyor arkadaşlar foto net değil anlayacağın yılanda kuyruğu -ağzın açık kapalı oluşu üzerinde pul oluşu bile önemli uzun yıllarda yıpranma da olmuştur önceki dönemlerde örnek osmanlı zamanı yabancılar yağma etmiş tarihi eserlerimizi dönem soygunu dediğimiz bu olaylar,durum bu .
    Hocam mesafesini tam kestiremiyorum ama yılanın zaten tek bir kıvrımi var kuyruğun üstünde şekle uygun patika yol yok bu kıvrıma uygun uydu fotosundada göründüğu gibi dere kıvrımlı ama derenin tam olarak hangi bölgesinde araştırma yapacağımı bilmiyorum ama yılanın kafası istikametinde gittigimzde epeyce büyük kayalıklar var bir kaya var sanki yarıdan kesmişler üstüne bir taş koymuşlar taşın üstündeki fotoyu atiyorum.

resimag.com/p1/eab4403b61c.jpeg

Birde yılanın solunda yani ormanın başında taş yığınları var altın çubuklarını tuttuğumda bana altı boşluk gibi geldi tabi emin değilim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)