Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 39 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Definecilikte sayıların dili ve gizemi .

Status
    MaSTeR™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    1,147
    Beğenilmiş
    292

Cevap: Definecilikte sayıların dili ve gizemi .

Alıntı cassabalee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kabartma çerçeve içerisinde kabartma 128 de var.. nasıl yol çizmeliyiz??
    Ben olsam tam Doğuya bakardım ayrıca kuzeye ama tam kuzey değil 1 adım doğuya yakın
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Status
    cassabalee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Turkey
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    5

Alıntı MaSTeR™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben olsam tam Doğuya bakardım ayrıca kuzeye ama tam kuzey değil 1 adım doğuya yakın
    Nasıl emareler olmalı??
    MaSTeR™ (19.Temmuz.2019) Bunu beğendi.
    Bilmediklerimi ayağımın altına alsaydım başım göğe ererdi. (İmam-ı Azam)

Status
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    1,147
    Beğenilmiş
    292

Alıntı cassabalee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl emareler olmalı??
    Yeri görmediğim için birşey demek zor ama taş öbeği olabilir, yada taşlarla işaetlemişlerdir, yığma olur vs
    cassabalee (19.Temmuz.2019) Bunu beğendi.
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Status
    Alarmala^bomba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak
    Beğenmiş
    23
    Beğenilmiş
    9

Alıntı light_celal1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kart sıhırlı kare mı
    Cumleten Selamın Aleykum, Uzun zamandır girmemisim herkese selamlar olsun.

Merhaba celal usta kart sihirli karemi diye sormussun, bana anlatıldıgı benim arazide gördugum ile kart yasamın dengesi olmus, omega ustamızın dedigi gibi neye inandılarsa araziyi ona göre sistemlemisler, ben anlamam define isini sırf omega ustanın yazıları icin sevdim, bugune kadar hic kazı yapmadım ama suphe duydugum yerler var hic kazı yapacak adamda bulamadım ))

Kart ın bir kac cesiti burada paylasıldımı bilmem, 111 diyor kartın bir sırası oda meridyenlere denk geliyor, toplam sırasıda 666 diyor, kart cok sey diyor da biz az sey biliyorum malesef ) , mesela kart ile sistemin yollarını, derelerin akış yönlerini ve neyin nerde oldugunu şak diye buluyorsunuzz ama para varmı yokmu ben bilmem, onu altın oran biliyor.
    360*111=39960 yapıyor, bu neyin arası idi ))
    sonra teslis geliyor "Baba ogul kutsal ruh" hep merak etmisimdir mistik dinlere kadar uzanan bu 3 leme fikri neden olustu diye, kendim en sonunda Ay Gunes Dunya ile uclemenin dinlere girdigini dusunuyorum (Kutsal uclemeyi hristyanlıga soktuklarını yazmadım) sonra bakara suresi ile bir konu okumustum (bir forumda ismi nerden gelmistir diye) Bakara ve mısır dininden gecen bir baglantılı yazıda bu dusundugumun dogru oldugunu tezine rastladım (belki yanlıs biliyorum ama ne önemi var)

peki teslis Kutsal ucleme Baba, Ogul, Kutsal Ruh (ben buna dunya, ay, Gunes diyorum) ve teslisi tamamlamak icin teslis ruhul kudüs e gidiyor benim tezimde Dunya, Ay,
    Gunes'i ölum ile tamamlıyor, (define arıyorsunuz mezarda olacak aradıgınız) (sistem de define arıyorsanız bulan varmı ) aslında hem ileri hem geri gönderiyordu kart, kart dogru söyluyor biz bunu 2018-2019 yıllarında ögrenmeye calıstık ama adamlar zaten bunu biliyordu alınması gereken herseyi aldılar, hepsinide aldılar ))

Dede mezarları ilgimi hep cekmisti, neden nicin yapıldıklarını ögrenince isin icinden cıkamayınca arastırdım ama simdi bir tane dede mezarı görsem bakmıyorum artık o tarafa cunku hesap var kitap var arazide bulunması gereken hersey var ama siz para arıyoruz onlar koymamıslar ; )

Dun sabah telefon geldi malum yurdum insanı cok akıllı, isi gucu hali vakti yerinde bir adam arayan, bi gelirmisin dedi giddim yanına, sizin köyde kazı yapıcaz sende gelsene dedi yok abi ben kazma meraklısı degilim.... Yıl olmus 2020 hala calısıp cabalayıp bir seyler yapmak derdindeyiz eskiler herhalde refah seviyesi cok asırı yuksek di bitmeyecek sekilde define saklamıslar. her neyse konuya dönelim.
    beni arayan adamın 2 tane evi 5 tane arabası var kaportacı araba alıp satıyor devamlı (hele kazalı araba, pert den araba alıp yapıp satmak uzmanlık isi)
    bu gunlerde nakit e ihtiyacım var sizin orda bir arslan var, 2 tane odası var onu acıcaz kepce hazır hersey hazır.... burası klasik bitmez sanki babası saklamıs ))

Abi senin isin gucun yerinde dukkanın kendinin, arabalar sermaya evin damın da var bulasma bu islere, hayal isidir hep birde isin icine cin ler girdimi cebindeki donuna kadar kaptırırsın, gorduk hayatını mahvedenleri sende sevdigimiz bir insansın aldanma bu insanlara hepsi isini gucunu takip edmemis, bir hazine bulurum umudu ile bir paltaya sap olmamıs adamlar dır diyince basladı dokulmeye,
    Polonun karteli delindi (polo ile arazide gezmek) toyota nın halie bak aksam camura girdik ne hale geldi, gecen 3000 lira bi kepceciye verdik, tam bulduk cin kacırdı )) sonra baska bir yerede 12,000 lira masraf ettik 5.000 tl si benden cıktı vereceklerdi daha veren yok, böyle bir muhabbete bir ay da 20.000 tl den fazla para harcadıgını kendisi söyluyor, adam durduk yere zengin olacagım diye 20.000 tl harcamıs,
    Konustuk akıl verdik bizden buyuk olsada umarız sözumuzu dinler bırakır bu isleri yoksa bir hayal ugruna evinin colugunun cocugunun rıskını hic eden cok adam tanıdım,

Sistem kartını bana bir usta verdi birseyler ögretti sonra ben sitede biraz daha vakit gecirirken notlar tuttum sonra Internet Archive: Digital Library of Free Wayback Machine dan eski ustaların yazılarını da takip ettim coguna ulasım vardı, simdi ne alemde bilmiyorum.
    Ustanın bana verdigi bilgiler bende kalacak, söz verdik bir kere sözumuzden cıkamayız, diger ustalarında bilgilerini pekistirdik ama en son sadık bırak bu isleri kim adam olmusda sen adam olacaksın diye gercek hayatdaki islerimize yogunluk verdik ve sukur durumum vaktim yerinde, umarım hayatlarınızı defineden zengin olmak icin harcamazsınız, hem ben merak ediyorum kac paranız olursa zengin olacaksınız ))

Ay dunya guneş sadece benim dusuncem triniti=teslis ile alakalı katılmaya bilirsiniz sacmada gelebilir ama benim mantıgıma yattı mezarları ölcup bizince sıp diye oturuveriyor.

Herkezi Allah'a emanet ediyorum kendinize iyi bakın, ara sırra girip yorumları okuyup kactıgım dogrudur.
    amero (11.Nisan.2020), light_celal1 (05.Mayıs.2020), MaSTeR™ (10.Nisan.2020), raslanti (10.Nisan.2020) Bunu beğendi.
    Başlamak icin mukemmel olmak zorunda deyilsin,
    Fakat mükemmel olmak icin baslamak zorundasın.

Status
    celalbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

şu siteye girin birininde allah rızası için bir şey yazdığını görmedim. nedense hep bir filozof edası ile bişeyler karalayıp çıkıyorlar. kimse kare oymanın anlamı şu üçgenin anlamı bu demiyor hep bir gizem hep bir genel yorum var neye göre diye sorunca söz verdim yemin ettim diyorlar. değerli ustalar şu siteye adam akıllı bir katolog gibi birşey yapsanızda allah razı olsun dense ne olur. bilgileri sadece kendinize saklıyorsunuz. kimse kimsenin elinde bulunan yerine gitmiyor hiç kimse başkasına ait yeride çözmüyor siz gerçekten yardımcı olacaksanız hepimize olun. yapın bir katolog kare oyma nedir çözümü nedir üçgen nasıl çözülür yılan işareti nasıl çözülür haç ne anlatır. bizde sizlere hayır duası yapalım bilgili olduğunuzdan şüphe yok bunu kime ispat etmeye çalışıyorsunuz bir türlü anlamadım. geçmiş zamanda birtek hutema usta böyle bir şey yaptı ve hodri meydan dedi ne biliyorsanız hadi paylaşalım dedi hatta kendiside bir bilgiyi tüm açıklığı ile anlattı penis ve vajinanın çözümünü tüm açıklığı ile anlattı. değerli ustalarım sizlerde öyle birşey yapsanızda sayenizde nasibimizde varmı yokmu görsek

Status
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    1,147
    Beğenilmiş
    292

Alıntı celalbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu siteye girin birininde allah rızası için bir şey yazdığını görmedim. nedense hep bir filozof edası ile bişeyler karalayıp çıkıyorlar. kimse kare oymanın anlamı şu üçgenin anlamı bu demiyor hep bir gizem hep bir genel yorum var neye göre diye sorunca söz verdim yemin ettim diyorlar. değerli ustalar şu siteye adam akıllı bir katolog gibi birşey yapsanızda allah razı olsun dense ne olur. bilgileri sadece kendinize saklıyorsunuz. kimse kimsenin elinde bulunan yerine gitmiyor hiç kimse başkasına ait yeride çözmüyor siz gerçekten yardımcı olacaksanız hepimize olun. yapın bir katolog kare oyma nedir çözümü nedir üçgen nasıl çözülür yılan işareti nasıl çözülür haç ne anlatır. bizde sizlere hayır duası yapalım bilgili olduğunuzdan şüphe yok bunu kime ispat etmeye çalışıyorsunuz bir türlü anlamadım. geçmiş zamanda birtek hutema usta böyle bir şey yaptı ve hodri meydan dedi ne biliyorsanız hadi paylaşalım dedi hatta kendiside bir bilgiyi tüm açıklığı ile anlattı penis ve vajinanın çözümünü tüm açıklığı ile anlattı. değerli ustalarım sizlerde öyle birşey yapsanızda sayenizde nasibimizde varmı yokmu görsek
    Kardeşim işte standardı yok. Kare oymanın sonucu bu denip gidilmiyor, ölçülerine göre yön ve mesafe değişebiliyor. Standart olan sadece sistemde var olan paraların yerleri.
    Yani örneğin manastırdan çıkınca kilise nerede, değirmen nerede, değirmenin parası neresinde, çataldaki kaynağın parası nerde vs gibi olaylar biraz daha standart diyebiliriz.
    Onun dışındaki mezar işlerinde maalesef böyle bir standart yok. Stadardı olan mezarda muhtemelen sisteme dahildir.
    Kayip kepenek (18.Nisan.2020) Bunu beğendi.
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    571
    Beğenilmiş
    86

soru 1 Internet Archive: Digital Library of Free Wayback Machine nasıl kullanıyoruz hangi kısımlara tıklatıyoruz
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    571
    Beğenilmiş
    86

Alıntı celalbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

insan oglu bu püf noktayı saklar
    araştırma yapmak gerek ilk kullanılan yuvarlak oymadır mezardır [kuyudur kasadır vs ) zaman ilerleyince insanlar statü belirtmek için kare dikdörtgen üçgen mihrap gibi geometrik şekiller ile belirtmişler ama hangi medeniyetin oldugunu bilmeden çözmek zor bence bu durumda tüm ihtimalleri düşünerek bir çözüm uygulamaya çalışılabilir sayısal çözümlemeleri bilmek sayısal yönleri bilmek kutsal geometriyi bilmek gibi veya daha bir çok hesaplama yöntemine aşina olmadan çözüme ulaşmak zor penis vajina olayında Hutame ustanın eksik bıraktıgı püf noktalar ise kutsal kase ,batıp çıkan su ,ve kırmızı şarap noktalarıdır o bilgiyle sadece müjde deniler unsura ulaşabilirsiniz ana mala zor ulaşırsınız
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    1,147
    Beğenilmiş
    292

Alıntı amero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soru 1 Internet Archive: Digital Library of Free Wayback Machine nasıl kullanıyoruz hangi kısımlara tıklatıyoruz
    Oraya hangi site ile ilgili geçmiş konu yada mesajlara erişmek istiyorsanız , sitenin adını yazın. Şimdiye kadar tamamı değil ancak belli zaman dilimlerinde aldığı yedeklerden mesajlara ulaşılabiliyor
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)