Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Köpek veya Ayı

Status
    raslanti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    209
    Beğenilmiş
    87

Cevap: Köpek veya Ayı

Alıntı kuzey26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm raslantı bölge neresi
    16 ve 18 resim 16 kapama gibi geldi 18 kadın fecri içinde penis .?
    Ve aleykum selam.16 ve 18 resim ayinin bogaz kismi biraz zor bir ihtimal ama olabilrmi olur.

Status
    MaRCuSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    15

Merhaba muazzam iscilik olan bir yer.boyle bir yer gercekten cok ama cok zor iscilikler..gorulen figurler muntazam..yer cok karistirilmadiysa ilk resimdeki ayinin baktigi beyaz buyuk kayaya alt zeminden giris aranmali burda magara tarzi girisi olan ve acilmadiysa suan kapqli olan bir yer banko var..ondan haric diger figurlerin attigi baska noktalar var balik ve kartal gibi..cevredeki ozellikle ana kayalar iscilik olan oyma isaretler vurulmus ana kayalar cok iyi incelenmeli foto cok daha fazla cekmelisin zemin etud sart burda yoksa isinicinden cikmak cok zor ..oyle muntazam isciligi varki malin yada mezar odasinin yeride bir o kadar muntazamdir cevredeki yamuk yumuk oymalarin bunla baglantisi olamaz yada sahtedir.bosluk testlrrini cok iyi yapmaniz lazim baska yolu yok kolay gelsin.
    raslanti (10.Aralık.2019) Bunu beğendi.

Status
    aslan81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    trakya
    Beğenmiş
    352
    Beğenilmiş
    271

ayının baktığı taraf dediğin 1-4 ve 7. fotoları iyi incele 1deki yüksek kayalığı ve 1deki solalt köşedeki kayayıda yosun ve ağaçlardan biz göremiyoruz tekrar incele ayrıntılı ftoları görelim.
    -ayıyı incele saldırıyormu oturuyormu anıt gibimi duruyor bekçi gibimi ne yapıyor ve ayının çevresini üstüne çık ve 360 derece dönerek uzaktaki tepeleride yakındaki kayalarıda dereyide baktığı yön kuzeymı kuzeyden başla kayda al neler var , ayıyı ininden çıkmış ta olabilir tam arka sında yamaç ta kayalıklarda kapalı mağara girişi ara,
    -yakın çevresinde baktığı yönde yığma taş dikili taş ne var ,çevresinde kaya üzerinde pençe izi ara ,çeşme varsa kaçtane ,emareler önemli görelim ,
    raslanti (10.Aralık.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    209
    Beğenilmiş
    87

Alıntı MaRCuSS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba muazzam iscilik olan bir yer.boyle bir yer gercekten cok ama cok zor iscilikler..gorulen figurler muntazam..yer cok karistirilmadiysa ilk resimdeki ayinin baktigi beyaz buyuk kayaya alt zeminden giris aranmali burda magara tarzi girisi olan ve acilmadiysa suan kapqli olan bir yer banko var..ondan haric diger figurlerin attigi baska noktalar var balik ve kartal gibi..cevredeki ozellikle ana kayalar iscilik olan oyma isaretler vurulmus ana kayalar cok iyi incelenmeli foto cok daha fazla cekmelisin zemin etud sart burda yoksa isinicinden cikmak cok zor ..oyle muntazam isciligi varki malin yada mezar odasinin yeride bir o kadar muntazamdir cevredeki yamuk yumuk oymalarin bunla baglantisi olamaz yada sahtedir.bosluk testlrrini cok iyi yapmaniz lazim baska yolu yok kolay gelsin.
    Ustam beyadir ilgilenmedim isten gucten arti yaza kaldi artik kar ve soguk zor yani fakat burda en ufak bir kazi yapilmadi evet tunel var makina olsun cubuk olsun 18 m baktigi yonun sag caprazi rampadan bir tunel aldik dikili bir kayanin altindan basliyor fakat hic bir yerde deyerli emaresi alamadik birtane diil bir cok makinayla en ufak bir deyerli alamadik. Cok bosluk var bir cok yerde .he ben idda ediyorum iki kayanin birlestigi yerde olay kopuyor. Zaman yok hani sadece icersini merak ettigim icin girecegim ama bu yil gecti tek incelemedigim onunde arkasindaki kaya toplulugu onu nasik atladim sasiyorum kendime sagolun gorusuruz yine .

Status
    Beğenmiş
    209
    Beğenilmiş
    87

Alıntı aslan81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayının baktığı taraf dediğin 1-4 ve 7. fotoları iyi incele 1deki yüksek kayalığı ve 1deki solalt köşedeki kayayıda yosun ve ağaçlardan biz göremiyoruz tekrar incele ayrıntılı ftoları görelim.
    -ayıyı incele saldırıyormu oturuyormu anıt gibimi duruyor bekçi gibimi ne yapıyor ve ayının çevresini üstüne çık ve 360 derece dönerek uzaktaki tepeleride yakındaki kayalarıda dereyide baktığı yön kuzeymı kuzeyden başla kayda al neler var , ayıyı ininden çıkmış ta olabilir tam arka sında yamaç ta kayalıklarda kapalı mağara girişi ara,
    -yakın çevresinde baktığı yönde yığma taş dikili taş ne var ,çevresinde kaya üzerinde pençe izi ara ,çeşme varsa kaçtane ,emareler önemli görelim ,
    Ustam bana gore bu ayi oturmus bakiyor veya ininden cikip etrafada bir goz gezdiriyor olabilir baktigi yon koyluler tarafindan turbe olarak bilinen bir yer. Goze carpan deyisik bir kaya 250 300 m uzaklikta baktigi yon diyelim orda bir kaya var 5 ton diyelim ayni patika uzerinde yerlesim yeri baktigi yonun solunda tepede oldugunu ogrendim cesmeleri halen bilen yok karaisinda dagda cok uzak kale oldugu solentisi var sadece . Artik yaza ustam kis geldi nasip ustam cok asada oturak tasi falan var dereye yakinda beya beya uzak. Burayla alakli oldunu sanmiyorum olabilirde birde asar kaya var orda. Olay bu ustam ya bis ya teknoloji kurbani olduk fakst ben arastirmayi bitiremedim. Isimden dolayi. Gorusuruz tekarar hoscakal.
    aslan81 (10.Aralık.2019) Bunu beğendi.

Status
    MaSTeR™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aksaray
    Beğenmiş
    1,057
    Beğenilmiş
    253

Ben bir tane Aslan konusu açmıştım , açılmış Kaya mezarı, Aslanın baktığı yerin tan 50 adım karşısı.
    amero (11.Aralık.2019), aslan81 (10.Aralık.2019), raslanti (10.Aralık.2019) Bunu beğendi.
    NoBody Can Stop Me.!!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)