Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: civcivli tavuk ve ayı işareti

Status
    ÖzgürPaşşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    449
    Beğenilmiş
    221

Cevap: civcivli tavuk ve ayı işareti

işaretler ayrı yerlerde ve iki işarette dere yok dere olmayınca deyirmende yok aga @Hadid 57

Status
    Tahterevalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    174
    Beğenilmiş
    17

Ayi da nasil tespitleriniz oldu usta
    ÖzgürPaşşa (07.Ağustos.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    449
    Beğenilmiş
    221

ayının büyüklügü bi karış gibi arkasındaki oymanın oldugu yeri kök boya ile boyamışlar makinayı acınca

ayı.jpg

beni ok tarafına yönlendirdi beş metreye dört metre gibi boşluk tespit ettim içinde metal tespitinde altın gümüş bakır metalleri verdi aga @Tahterevalli
    Asla (11.Ağustos.2019), Tahterevalli (07.Ağustos.2019) Bunu beğendi.

Status
    mehmet36 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    11

Alıntı ÖzgürPaşşa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayının büyüklügü bi karış gibi arkasındaki oymanın oldugu yeri kök boya ile boyamışlar makinayı acınca

ayı.jpg

beni ok tarafına yönlendirdi beş metreye dört metre gibi boşluk tespit ettim içinde metal tespitinde altın gümüş bakır metalleri verdi aga @Tahterevalli
    Ustam tespitleri ne ile yaptın cihaz çubuk vesaire cihaz ise hangi cihaz
    ÖzgürPaşşa (07.Ağustos.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    449
    Beğenilmiş
    221

ilk önce bu dijital genel alantarama ekranlı yanda tuş var bastıkca deyişir boşlu altın gümüş bakır kurşun

1.jpg

bu elektironik dört metal bunda da vardır pıratik alantarama aga @mehmet36

2.jpg
    Asla (11.Ağustos.2019), mehmet36 (07.Ağustos.2019) Bunu beğendi.

Status
    mehmet36 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    37
    Beğenilmiş
    11

Alıntı ÖzgürPaşşa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk önce bu dijital genel alantarama ekranlı yanda tuş var bastıkca deyişir boşlu altın gümüş bakır kurşun

1.jpg

bu elektironik dört metal bunda da vardır pıratik alantarama aga @mehmet36

2.jpg
    Bunları ilk görüyom neyin nesi nasıl çalışir açıklarmısın ustam.alan tarama dedinmi bütün elektronikçi ustalar dudak büküyor.bilgilendirisen iyi olur ustam
    ÖzgürPaşşa (07.Ağustos.2019), raslanti (08.Ağustos.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    449
    Beğenilmiş
    221

ben 2004 beri yaptıgım iş bu vaktim olunca müsayit olunca hafta sonu izinlerde deyil defineciyimm bir süre şirket olarak bu işlerde kullanılan 3 de ve alantaama makinaları imal eden yerde ortak tım dagda bayırda gezmeyi özledim ayrıldım diyem kısadan arkadaşım vardı aga bana istedigim gibi makina yapacan dedim genel alantarama bide pıratik arazide nasıl makina gerekir bilirim yaptı denedim eksik var tamamladı nasıl calışır her metalin sayısal deyeri vardır altın gümüş bakır kurşu iki makinada da bunlar var büyükte başka şeylerde var bu metallerin firakans deyerleri var diyeyim kısadan makina içinde işlemçi anakart gibi devreler var yüksekkkk ilk okul mezunuyum sekiz senede bitirdim onuda mudurler yeter oglum seni mezun edelim dedi okumayı hiç sevmen ama bu işe başlayınca hangi medeniyet nasıl yapı yapmış mezarları nelerdir oda mahsen nedir hangi medeniyet hangi metallei mezarına koymuş duvar kalınlıgı hangi medeniyet mezar erde olur oda nerde kilise deyirmen aklına gele bilecek her yapıyı ögrendim nedeni ne makinası kullanırsan kullan elindeki telefon gibi kullanamıyorsan araziye cıkma bu cubukta olur alan taramada en önemlisi araziyi okuya bilmek bakıp göre bilmek neyin nerde oldugunu ve neyi nasıl tespit edebilceni bilmek yaptıgın tespite göre yapıyın kime ayit oldugunu bilmek kendini geliştirmek burda vakit buldukca sayfaya girip kafa dagıtmak ve kendi bildigim gördügüm bilgileri arkadaşlar ile paylaşmak biri cıkar cubuk iş yapmaz senin elinde yapmıyordur alan tarama iş yapmaz der kimseye birşey ıspatlamaya calışmıyom cubukta kullanıyorum alantaramada gayette memlunum

bu resimlerdeki işaretler var abi gel tespit et dedi bir arkadaş kıramıcam biri gittim tespit ettim yer bana ayit deyil olsa işaretin uzak yakın cevre resmi makina ile kac nokta bulundı mesafesi ne var tek tek resimli olarak anlatırım burda da örnek olarak paylaşırdım nasip başka yerlere aga her şeyden kısa kısa anlattım @mehmet36 ayrıntılara girsek sayfalar yetmezzzz
    amero (08.Ağustos.2019), Asla (11.Ağustos.2019), Deathless01 (08.Ağustos.2019), mehmet36 (07.Ağustos.2019), Realtime (08.Ağustos.2019), Tahterevalli (08.Ağustos.2019), Tekboy (08.Ağustos.2019) Bunu beğendi.

Status
    Hadid 57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    60
    Beğenilmiş
    35

o zaman kuyu var ne diyem.sisteme vurunca 13 bacak var biri kırık.3 +1 = 4 mezar.13 ×3 = 39 +1= 40 mezarlık.ücgende 120 adıma kadar çıkabilir 2 kuyu.39 ta göbekli taşı gördünmü.ates yanmış..uyarmı usta
    mehmet36 (08.Ağustos.2019), ÖzgürPaşşa (08.Ağustos.2019) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    449
    Beğenilmiş
    221

arazide yaptıgım tespitleri söyledim ayının arkasında tavugun bir mahsen ve bir metreye bir metre kutu içinde mazem yeditane lahit mezar diye kuyu yok vatandaş mezarlıgı taş öbeyi yok kullandıgın sistem bildigim birşey deyil @Hadid 57

işarete bakar araziye bakarım makinamı acarım toprak altında ne metal ve her çeşit yapı boşlugunu tespit ederim kacırmam

bu şekilde tespit ederim aga bu kilisedir kuyu da var mezarlar

X (2).jpg
    Asla (11.Ağustos.2019), Hadid 57 (08.Ağustos.2019), mehmet36 (08.Ağustos.2019), Realtime (08.Ağustos.2019), Tekboy (08.Ağustos.2019) Bunu beğendi.

Status
    Hadid 57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    60
    Beğenilmiş
    35

cubuğu bende kullanırım.noktalar.kacırmam.arazin kirec kayası. köfeke derler bizde işaretin yapııldığı kyaya.kiliseden ziyade manastıra benzer bence.bi kere kiliseler şehir icinde.papazın eve gifen tünel yok, önünde yol yok
    Asla (11.Ağustos.2019), ÖzgürPaşşa (09.Ağustos.2019) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)