Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Balık

Status
    4DuVaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Balık

Merhabalar, ben bu define işinde kulaktan dolma bilgilere sahibim, hala da öyle sayılırım bende merak yoktu ancak bir gün avda düz bir kayada kabartma balık bulana kadar! aradan bir yıl geçince de bu sefer balığın olduğu yerden ölçüm yaparak başı kabartma, gövdesi oyma, 3 oymalı, üzeri murçlarla işaretlenmiş taş bulana kadar! böylece merak saldım ancak sizler de bilirsiniz ki bu işler hep bir adım geride oluyor, üzerine gidip araştıramıyorsun, arazi ve yer sahiplerinden ötürü bakamıyorsun. Hal böyle olunca ben de sizler aracılığı ile bilgi sahibi olmaya, çıkarsa bahtımıza diyerek yardım talep etmeye karar verdim. Resimler hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Site moderatörleri/yöneticileri kusuruma bakmasınlar. Buralarda yeniyim, hata yaparsam affola, şimdiden teşekkürler

balık oldugu degerlendirilen.jpg

balığın alt tarafı.jpg

balığın baktığı yön-1.jpg

Balık.jpg

Balık-1.jpg

balık-2.jpg

balık-3.jpg
    ÖzgürPaşşa (08.Ağustos.2019) Bunu beğendi.

Status
    ÖzgürPaşşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    332
    Beğenilmiş
    165

Cevap: Balık

bu işler çoook zevklidir biraz bilincli yapacan en önemli olan araziyin calışma yapmak için müsayit olmasıdır

1.jpg

2.jpg

3.jpg

balıgın cevresinde dere olmalı varsa şelale olacak şelaleyin üstünü ve suyun düştügü yerlerin resmi gerek
    Hadid 57 (08.Ağustos.2019), raslanti (09.Ağustos.2019), Tekboy (08.Ağustos.2019) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)