Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 891011
Toplam 108 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 108 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Profesyonel yardıma ihtiyacım var

Status
    Cenkay_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    89
    Beğenilmiş
    47

Cevap: Profesyonel yardıma ihtiyacım var

Ben diyeceğimi dedim. Ne çıkartırsak yarı yarıya paylaşalım dedim. Jüpiter kardeşim ben sana güvenirim. Buyur gel. Ama sen gelmem gelemem diyorsan ozaman bana ver bilgileri ben kazayım. Çıkarsa zaten hakkındır. Oda seni bulur. Bu güne kadar hak yemedim. Bundan sonrada yemem. İçin rahat olsun.
    Toprak altında kalacağına, cebimizde kalsın. Sevgilerimle

Status
    Tahterevalli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    408
    Beğenilmiş
    62

Cenkay daha ne yapsin yari yari diyor ve seni cagiriyor sana guveniyor 25% de degil artik sen bu saatten sonra gitmezsen veya yeri vermezsen bu is olmazsa sen ayip etmis olursun saygilar sevgiler

Status
    Jüpiter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    12

Cenkay kardeşim, değil %50, hepsini versen yada 1 milyon önden versen bile inan ki gelmem, gelemem özel sebeplerden dolayı. işin özü ilk yazdıklarını okuduğumda durumunu kendimle özdeş tuttuğum için acaba yardımcı olabilir miyim diye , kendimi öne attım. yaptığın hiçbir teklif benim güvenliğime uymaz maalesef. şimdi senin maddi durumunu düşününce de; tespit ettiğim 12 alan senin olaya başlamanda zor olacaktır. dedenin emanetlerinin olduğunu düşündüğüm 3 alan var. diğerleri ekstarları... bu 3 noktanın ise senin el emeği ile bakabileceğin bir nokta var sadece, diğerleri derin... bu 3 noktanın başarılı olma şansı bence % 50 ama sonuçta 3.20 metre civarı olduğu için kaybedeceğin sadece 3 saatlik el emeği. ben bilgisayarda verdiğin onca saatin yanında aslında hiç. 12 alandaki farklı olduğunu söylediğim 3 nokta ise çok derin ve kepçesiz olmaz, imkansız..ama bence başarı şansı %99.99.... şimdi tüm durumu değerlendirneye çalışıyorum sabahtan beri, yarına kadar süre ver düşünme için. en kötü ihtimalle, aslına şu an olan fikir... senin tarlanda olan 3.20 metre civarı olan bir yerin koordinatlarını sana vermek (tarlanın bir alanında 12 metrede bir yer, yakında ise 8 metrede bir yer, dedenle ilgili)... artık gerisi senin Allah inancına kalmış.. ama dediğim gibi buranın şansı %50 , inşallah ilk atışında hedefine ulaşırsın.. daha önce yazmayı unuttuğum çok önemli bir nokta var; o da, alana çubuk ustası olmadan asla gitme... makinacı demiyorum... çubukçu lazım( hele ki şeker hastası çubukçu bulursan yemede yanında yat ) bu çok önemli.. saygılar...
    Cenkay_10 (04.Temmuz.2020) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    12

@Tahterevalli ustam , bana inanmam beni gururlandırdı. şu an söylediklerine cevap veremeyeceğim maalesef( kendi yerlerimle ilgili)..... ustam ücret karşılığı bakmam bana ters geliyor; sonuç negatif olunca adım dolandırıcılığa çıkacak.. bu benim karakterime asla uymaz. o sebeple uzak şu an için bana bu durum. Cenkay' kardeşimizin işi bir hall olsun.. gerisini değerlendiririz. saygılarımla

Status
    Beğenmiş
    89
    Beğenilmiş
    47

Alıntı jüpiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cenkay kardeşim, değil %50, hepsini versen yada 1 milyon önden versen bile inan ki gelmem, gelemem özel sebeplerden dolayı. Işin özü ilk yazdıklarını okuduğumda durumunu kendimle özdeş tuttuğum için acaba yardımcı olabilir miyim diye , kendimi öne attım. Yaptığın hiçbir teklif benim güvenliğime uymaz maalesef. şimdi senin maddi durumunu düşününce de; tespit ettiğim 12 alan senin olaya başlamanda zor olacaktır. Dedenin emanetlerinin olduğunu düşündüğüm 3 alan var. Diğerleri ekstarları... Bu 3 noktanın ise senin el emeği ile bakabileceğin bir nokta var sadece, diğerleri derin... Bu 3 noktanın başarılı olma şansı bence % 50 ama sonuçta 3.20 metre civarı olduğu için kaybedeceğin sadece 3 saatlik el emeği. Ben bilgisayarda verdiğin onca saatin yanında aslında hiç. 12 alandaki farklı olduğunu söylediğim 3 nokta ise çok derin ve kepçesiz olmaz, imkansız..ama bence başarı şansı %99.99.... şimdi tüm durumu değerlendirneye çalışıyorum sabahtan beri, yarına kadar süre ver düşünme için. En kötü ihtimalle, aslına şu an olan fikir... Senin tarlanda olan 3.20 metre civarı olan bir yerin koordinatlarını sana vermek (tarlanın bir alanında 12 metrede bir yer, yakında ise 8 metrede bir yer, dedenle ilgili)... Artık gerisi senin allah inancına kalmış.. Ama dediğim gibi buranın şansı %50 , inşallah ilk atışında hedefine ulaşırsın.. Daha önce yazmayı unuttuğum çok önemli bir nokta var; o da, alana çubuk ustası olmadan asla gitme... Makinacı demiyorum... çubukçu lazım( hele ki şeker hastası çubukçu bulursan yemede yanında yat ) bu çok önemli.. Saygılar...
    güzel haberlerini bekliyorum kardeşim

Status
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    12

@Cenkay_10 kardeşim gitmeyi planladığıda haber et. sana en az 6 yerin koordinatlarını ve yerini atayım. ama gideceğin zaman ben sabırsız insanım biraz yok gidemedim sonra gideceğim olmasın lütfen. ona göre kendini ayarla haber uçur.. sağlıcakla kal...
    Cenkay_10 (07.Temmuz.2020) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    89
    Beğenilmiş
    47

Alıntı Jüpiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Cenkay_10 kardeşim gitmeyi planladığıda haber et. sana en az 6 yerin koordinatlarını ve yerini atayım. ama gideceğin zaman ben sabırsız insanım biraz yok gidemedim sonra gideceğim olmasın lütfen. ona göre kendini ayarla haber uçur.. sağlıcakla kal...
    Ben dedemin sakladıklarının peşindeyim.Sana şüphe ettiğim tarlamızın bilgilerini vermiştim. tarlamızın sınarlarının için de en basit noktayı bi gösterirmisin bana. tahminin doğrumu değilmi bende gitmeden önce bir yorum yapayım.

Status
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    12

cenkay özelden atmaya çalışayım..tarif edeyim; sana ısrarla evin çevresinde kuyu var mı diye sormuştum; evin hemen güneyinde(pusulaya göre) bir 12 metrede alan ve hemen onunda güneyinde bir alan... tarlanın başlangıç güneyinde 3 metrede bir alan içinde 3 metal noktası... tarlanın yukarıya doğru güney cepheli bir alan 8 metrede ve de havuzun güneyinde hemen bir yer olmak üzere sıralı... büyük yer dediğim 3 yer ise çok uzakama biri hatta 4.5 metre kepçe ile kazılmış ve tahminice pes edilmiş yok diye ama aslında 12 metrede yapı duruyor... çubukla gideceksin unutma.. çubukta teyit ettimi olay bitmiştir... saygılar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)