Sayfa 13 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 310111213
Toplam 123 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 123 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Profesyonel yardıma ihtiyacım var

Status
    yılmaz etem efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    42
    Beğenilmiş
    0

Cevap: Profesyonel yardıma ihtiyacım var

sa, bütün konuyu okudum kasım ayına geldik sonuç ne oldu acaba ...

Status
    aslan81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    trakya
    Beğenmiş
    623
    Beğenilmiş
    473

1-deden barakada kalıyorsa nerede oturur yatardı sedir vb. ,oturduğu yattığı yerden camdan nereyi görürdü,
    2-deden hangi meyveyi çok severdi,
    3-bahçede tek olan ağaç varmıydı,altında oturmayı sevdiği yada devamlı oturduğu ağaç varmıydı,
    4-çeşme sonradan yapılmış baya taştan betondan çeşmemi yaptı ,barakadan çeşmeyide görürmü,
    5-torunu tek yani sen çocuğum torunum diye sevdiği bir şey varmıydı,yada hiç sevmediği halde gözünün önünde tuttuğu
    6-çok yerde duymuşluğum vardır rumların ermenilerin hatta papazların bile kimse bakmaya cesaret edemez diye logar çukuru kazıp altına gömü yapıldığını, tıkanıklık vb nedenle kepçeyle kazılırken altın-küp vs çıktığını ,senin aklına geldimi böyle birşey ,
    7-bir iz işaret mutlaka bırakmıştır,tüfeğini vs sini ne bileyim sana vasiyet ettiği birşey yokmu ?havuzun yanında içinde çizilmiş işaret resim vb yokmu
    8-beni şuraya gömün bile demiş olabilir yattığı yerden altına bakıyorda olabilir ihtimalleri çoğaltmak senin elinde,
    feylezof (03.Kasım.2020), OxyGeN_34 (02.Kasım.2020), TEVFİK (02.Kasım.2020) Bunu beğendi.

Status
    birhamilecom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı Cenkay_10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese saygılarımla direk konuya giriş yapıyorum.Anlatacaklarım tamamen gerçektir.Rahmetli dedem 2000 yılında vefat etti. sağlığında kepçecilik yapardı.Birgün bir yerlerde gömü altın buluyor.daha sonra kendisi de saklıyor ve vefat ediyor.Arkadaşı dedem öldükten sonra evimize gelip bizden hakkını vermemizi istiyor. tabi bizim olaydan haberimiz yok.Neyse gömünün yerini bilen yok. aradan geçen 19 senenin en az 15 yılı bir fiil aramakla geçti.Medyumlara hocalara gittim. sadece bir medyum herşeyi doğru olarak anlattı. fakat tarih ettiği yerleri ben tutturamadım. daha sonra bir profosyönel bir makina buldum ve gittik aramaya. bir gece vakti makina malzemeyi buldu. kaç santimde olduğunu cinsini gösterdi. makina ile fotosunuda grafik halinde çekti arkadaş. ama kazmayı vurduğumuz gibi ikinci defa makina tuttuğumuzda yok götsteriyor. bu defa hemen yakınlarında farklı bir noktada aynı derinlik ve aynı sinyali veriyor. yıne iki kazma vuruyoruz tekrar makina tutuyoruz yine yok diyor.böyle böyle dört farklı nokta gezdirdi bize.hepside birbirine yakın mesafedeler. Malzemenin yer değiştirdiğini söylüyorlar.inanmak istemiyorum ama yaşadıklarımızada anlam veremiyorum. bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. hoşcakalın.
    Sizin yapacağınız en güzel şey dua edip dedenizin rüyanıza girmesini beklemek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)