Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bir sorum olacak arkadaslar

Status
    mydejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    13
    Beğenilmiş
    22

bir sorum olacak arkadaslar

bundan bes yada altı sene kadar önce bir bölgeye gitmiştim bu bölgede dere kenarında insan kafası ile yumurta arasında bir sekle sahip bir kaya vardı dereden uzaklıgı bir bucuk iki metre kadardı belkide o kadar yoktur bu kayanın dereye bakan yüzünde insan boyundan yüksekte bir ücgen oyma vardı ve 30 derece kadar saga yatıktı yani sivri ucu yukarda degilde saga dogru egikti ve o şekline göre sag tarafında yani yere bakan yüzünde ve ücgenin ic kenarında bakır vardı sizin aklınızda da süphe kalmasın diye izah edeyim bakır o ücgenin yan tarafında icinde o kenara tamamen dolgu seklindeyi ve kalınlıgı iki santim kadar dı gerci ben ozaman bakır demiştim ama küf yada pas belirtisi yoktu ki hala icimde bir süphe vardır keske baksaydım belkide altın dı der dururum bu kayanın dereye bakmayan yüzünde ise yani arka tarafında ise bir omega isareti vardı ben o zaman bu ücgen oymanın icine kazık dikmek icin yapmıslar olabilecegini düsünmüstümki zaten kayanın altı islem görmüs ve kapatılmıs gibi durmaktaydı vel hasıl aradan yıllar gecti gitti beni oraya götüren arkadas ile yıllar sonra bugun yine görüstüm ve orada hic bir işlem yapmadıklarını söyledi benim size olan sorum ise benim o zaman yaptıgım tespit dogru ve yerinde bir tespit mi idi degilmi idi seklinde olacak zira hala ciddi süphelerim var bi tarafım öyleydi diyor bir tarafım baska baska seyler düsünüyor bir türlü kesin karar veremiyorum ben ozaman o ücgeni ve icindeki bakır ı oraya kayanın devrilmesini engellemek maksadı ile bir cesit kazık ile desteklemek amacı ile yaptıklarını ve bakırı da dayadıkları kazıgın kaymasını engellemek icin yaptıklarını düsünmüstüm neyse cok uzatmayayım siz ne düsünürsünüz paylasırsanız sevinirim sagolun simdiden
    İki yahudi bir araya geldiginde şirket,İki türk bir araya geldiginde devlet kurar

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    330
    Beğenilmiş
    52

Cevap: bir sorum olacak arkadaslar

omeganın 1-3 adım önünü incelermisin
    mydejavu (30.Ekim.2019) Bunu beğendi.
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Status
    FENERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğenmiş
    134
    Beğenilmiş
    144

Omega son nokta demektir net.
    mydejavu (30.Ekim.2019) Bunu beğendi.
    ♥Biz sevdiklerimize; GÜL vermesini de biliriz, GÖNÜL vermesini de..Yeter ki; "Kıymet" bilsinler..
    "İZİNSİZ KAZI YAPMAK YASAKTIR"

Status
    mydejavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    13
    Beğenilmiş
    22

Alıntı amero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    omeganın 1-3 adım önünü incelermisin
    suan icin o bölgeye gitme yada inceleme sansım bulunmuyor ama hatırladıgım kadarı ile dikkat e deger bir sey yoktu ama omaganın diger tarafında yani dere tarafında tas ın altı girmeye müsait sekilde idi ve sonradan kapatılmıs gibi idi hatta ben o zaman bölge sahibine buradan girebilrsin demiş ve o ücgen e de bak burayada bi kazık daya demiştim onu net hatırlıyorum
    amero (31.Ekim.2019) Bunu beğendi.
    İki yahudi bir araya geldiginde şirket,İki türk bir araya geldiginde devlet kurar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)