Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ordu fatça ılçesı bolaman

Status
    ferık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    34

ordu fatça ılçesı bolaman

ordu ili fatça ilçesi eskı bolaman yolu yanı armonık daği derlerya
    bu bolgeyı bılen arkadaşlar varsa defınecı ıse bırazda merak olacak
    patıka yol uzerınde ermenılerın yaşamiş olduğu bır yer var bazı işaretler var bahsedeyım belkı daha once arazıde gezen
    çobanlık yapan ınsanlar daha çok gorur *
    1-bır kayada yapilmiş bır payton paytonu bılıyorsunuz at ve arkasındakı arabası
    2-paytun aynı yol uzerınde bır kaya fıl resmı bu kayayıda fıle benzetmişler olabılır ama kayada harıtaya gore ışlenmiş
    3-fılın kuzey ıstıkametınde bır kayada tavşan resmı tavşandan -25,m-ılerısınde bır dıbek taşi
    tavşan belkı kırılmiş olabılır aynı kayada bır ıstavroz olacak
    4-patıka yolun devamı fılden ılerıye yola devam yıne bır kaya uzerınde ıkıncı kaya kurt resmı olacak
    bunlar fatça ıstıkametınde bolaman yolu uzerı bu bolgeyı bılen arkadaşlar varsa veya bu bahsttığim her fıgurden
    her hangı bırını bulursa dıyerlerı bulunur hadı hayırlısı arkadaşlar işaaretlerı kırmayalım
    bazı arkadaşlar kırıyor para vardıye bahsetttıklerımde hiç bırıne para yok yanlarına başka fıgurler var
    onları sonra paylaşacaği hep beraber ınşallah*
    Asla (11.Mart.2020), MaSTeR™ (10.Mart.2020), nurum52 (11.Mart.2020) Bunu beğendi.

Status
    Dogrular - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    11

Cevap: ordu fatça ılçesı bolaman

Hayirli aksamlar Ferik ustam musadenizle bu konuya bir konu eklemek istiyorum.Bolaman yolu bolgesinde Bir aslan bir öküz karsilikli.Bir yilan bir mizrakli adam.karsilikli duruyor.Bunlari zamaninda gorenleri duydum.Kisilerle.irtibatimiz.kesildi.Calismalar.is lemler olmus alinan paralarda var galiba.Birde bolaman deresi ile elekci deresi arasinda denize yakin bir kilise elekci dere yonunde bir mezar olacak .bunlar.duruyormu bilen varmi ustalarim saygilar.Ferik.ustam.bu islemlerim.detayi varsa bolge halki ekmek yer Milletimiz devletimiz.kazansin hayirlisi inşallah.Saygilarimla.
    Asla (11.Mart.2020) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    34

Alıntı Dogrular Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayirli aksamlar Ferik ustam musadenizle bu konuya bir konu eklemek istiyorum.Bolaman yolu bolgesinde Bir aslan bir öküz karsilikli.Bir yilan bir mizrakli adam.karsilikli duruyor.Bunlari zamaninda gorenleri duydum.Kisilerle.irtibatimiz.kesildi.Calismalar.is lemler olmus alinan paralarda var galiba.Birde bolaman deresi ile elekci deresi arasinda denize yakin bir kilise elekci dere yonunde bir mezar olacak .bunlar.duruyormu bilen varmi ustalarim saygilar.Ferik.ustam.bu islemlerim.detayi varsa bolge halki ekmek yer Milletimiz devletimiz.kazansin hayirlisi inşallah.Saygilarimla.
    merhaba bahsettıklerın var bendekı harıtaya yazmadım dedım sırayla gıdelım bunların hepsı bolaman bolgesınde
    mızrak elınde olan adam yılanamı doğrutmuş vazıyettemı
    kılıseyı dıyorsun bunun parasını almak okadar kolay deyıl parası hala duruyor bana gore bbunlar zor
    dıyerlerını bulmaya çaliş alabılecek olanları alalım dıyerlerı bızı aşar*

Status
    Dogrular - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    11

Hayirli.aksamlar.ustam.evet Adam.mizragi yilana dogrultmuş.Ustam.kilisenin malzemesi.halen durdugunu bilmiyorum.Ordu bolgesi.bana uzak fakat bolgeyi.iyi bilenler.bu bilgileri degerlendirsin.Orduya gidip.arastirma.sansim.pek.yok.Okuzle.aslanin parasi alindimi acaba .hayirlisi insallah.

Status
    Beğenmiş
    16
    Beğenilmiş
    34

merhaba bahsetttığin kişilerın bolgeyı ıyı bılıyorlar acaba ne doğrltuda ben ınsanlaraı gormem lazım ordakı paraların alınmadığını bılıyorum
    belkı alınan olabılır bu fıgurlerı goren varsa bılhassa benle ırtıbata geçsın bakalım ne doğrultuda soracağim .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)