Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kayada İşaretler.

Status
    Barış. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    6

Cevap: Kayada İşaretler.

Status
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    6

Ustam gördüğünüz üzere... Su kanalı, Civarda ki tek siyah taş, Dinozor ve Ejderha figürleri... Ve civar da başka kertenkele figürleri'de mevcuttur ancak figürler bi hayli tahrip edilmiş ve zamanla deforme olmuştur. Keza Sit alanı olmamakla birlikte arazi bizim şahzımıza aittir. Antik döneme dair sadece bir anıttan mı ibaret ? ya da nasibimiz de ne olur ?

Status
    aslan81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    trakya
    Beğenmiş
    539
    Beğenilmiş
    384

Alıntı Barış. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustam Alt kaya ile üst kaya farklı. elim de olan foto bu'dur. Taşın civarın da başka bir işaret mevcut değildir.
    barış kardeş yorum yapan kişilerin yorumlarının sağ alt köşesinde alıntı yazısı var kime cevap yazıyorsan onun sorusunu alıntıya tıkla cvp sayfası açılır cevabını oraya yaz ki kime cevap verdiğin anlaşılsın anlaşmak daha kolay olur -
    ben birde üstüste olan kaya kaplumbağanın ne tarafında kaç metrede doğu batısı gibi hatta 2si aynı karede foto olsa daha güzel olur ,
    şimdi benim önceki sorumda sorduğum soruyu bir daha okursan orada sana bir mesaj veriyorum zaten sen mesajı aldınmı almadınmı kulağıma fısıldamadın, gözde kırpmadın nedir durum almadınmı mesajı

Status
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    6

Alıntı aslan81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kayalar aynı kayamı farklı mı alttaki kaya kaplumbanın neresinde 2kaya birleşimi bariz horasan görüntüsünde inceledinmi orayı ,altına makina tut detaylı foto çek görelim
    Ustam üst üste konulmuş kayalar farklı. Altta ki kayanın hemen üstün de Kaplumbağa. her tarafına makina tuttum tepki vermedi.

Status
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    6

barış kardeş yorum yapan kişilerin yorumlarının sağ alt köşesinde alıntı yazısı var kime cevap yazıyorsan onun sorusunu alıntıya tıkla cvp sayfası açılır cevabını oraya yaz ki kime cevap verdiğin anlaşılsın anlaşmak daha kolay olur -
    ben birde üstüste olan kaya kaplumbağanın ne tarafında kaç metrede doğu batısı gibi hatta 2si aynı karede foto olsa daha güzel olur ,
    şimdi benim önceki sorumda sorduğum soruyu bir daha okursan orada sana bir mesaj veriyorum zaten sen mesajı aldınmı almadınmı kulağıma fısıldamadın, gözde kırpmadın nedir durum almadınmı mesajı
    Ustam Bilgilendirme için Teşekkür ederim.
    aslan81 (14.Eylül.2020) Bunu beğendi.

Status
    Noxrowde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    43
    Beğenilmiş
    86

Barış kardeşim kablumbağanin tam kafa kısımdan ileriyi gören resmi varsa atarmisin birde deforme olmayan göz istikametini en uzağı görecek şekilde iki taraflı resim ilerlerse ne var ne yoktur görelim

Status
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    6

Alıntı Noxrowde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Barış kardeşim kablumbağanin tam kafa kısımdan ileriyi gören resmi varsa atarmisin birde deforme olmayan göz istikametini en uzağı görecek şekilde iki taraflı resim ilerlerse ne var ne yoktur görelim
    Ustam foto mevcut değildir ancak size şunu temin edebilirim ki bende o mantık ile araştırmalarımı yaptım. Şöyle ki Gözün baktığı istikamette sadece Deniz var. Ama size şunu söyleye bilirim; Ejderha'nın durduğu konum ve tam baktığı istikamet Kaplumbağa'dır.

Status
    aslan81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    trakya
    Beğenmiş
    539
    Beğenilmiş
    384

Alıntı Barış. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustam foto mevcut değildir ancak size şunu temin edebilirim ki bende o mantık ile araştırmalarımı yaptım. Şöyle ki Gözün baktığı istikamette sadece Deniz var. Ama size şunu söyleye bilirim; Ejderha'nın durduğu konum ve tam baktığı istikamet Kaplumbağa'dır.
    bu durumda ortada bir bilmece mevcut kaplumbağanın malı yada mezarı baktığı yönde yada üzerindeki oymanın baktığı yöndedir çevrede yuvarlak taşlar varsa o bölgededir ,kendindedir sen baktım diyorsun ,ejderha ise büyük malı korur baktığı istikamette yada bir gözünün baktığı yönde kapalı mağara veya zeminaltı odalar olur ,bu durumda kaplumbağa denize ejderha kaplumbağaya bakıyorsa mal kaplumbağada diyeceksin !!hayır ejderhanın koruduğu yerde görüntü o ki ejderha aynı zamanda mağara girişini kapatıyor tünelli odalar yada mağarada odalar ,yapman gereken çubuk ,,çubukla boşluk bakıp girişi bulacaksın kolay değil olsaydı bugüne durmazdı alınmadığını anlamak içinde dediğin hayvanların boynunda tasma vb bir görüntü olan varmı ben göremedim değişik açılardan sabah güneşiyle yada akşam güneşinde boynunda gerdanlı- tasma figürü olan varsa hangisi çubuğu tasmalı olanada tut eğer varsa bingo olacak yoksa bulmak kolay olmayacak yinede kolay gelsin
    Barış. (15.Eylül.2020), Noxrowde (15.Eylül.2020) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    9
    Beğenilmiş
    6

bu durumda ortada bir bilmece mevcut kaplumbağanın malı yada mezarı baktığı yönde yada üzerindeki oymanın baktığı yöndedir çevrede yuvarlak taşlar varsa o bölgededir ,kendindedir sen baktım diyorsun ,ejderha ise büyük malı korur baktığı istikamette yada bir gözünün baktığı yönde kapalı mağara veya zeminaltı odalar olur ,bu durumda kaplumbağa denize ejderha kaplumbağaya bakıyorsa mal kaplumbağada diyeceksin !!hayır ejderhanın koruduğu yerde görüntü o ki ejderha aynı zamanda mağara girişini kapatıyor tünelli odalar yada mağarada odalar ,yapman gereken çubuk ,,çubukla boşluk bakıp girişi bulacaksın kolay değil olsaydı bugüne durmazdı alınmadığını anlamak içinde dediğin hayvanların boynunda tasma vb bir görüntü olan varmı ben göremedim değişik açılardan sabah güneşiyle yada akşam güneşinde boynunda gerdanlı- tasma figürü olan varsa hangisi çubuğu tasmalı olanada tut eğer varsa bingo olacak yoksa bulmak kolay olmayacak yinede kolay gelsin
    Ustam bilgilerdirme için Teşekkür ederim. Sağolun var olun. Ustam İşaretler çok çok zayi olmuş. Örneğin kast ettiğiniz gerdanlık hiç bir şekilde görünür halde değildir. Zira Çubuk olayını değerlendirmeye alacağım. Hayırlısı Allah'tan. : )
    aslan81 (16.Eylül.2020), Noxrowde (15.Eylül.2020) Bunu beğendi.

Status
    amero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    881
    Beğenilmiş
    161

kaplunbaganın önündeki agaç ne çinsi ve meyve rengi ne diye sormak istiyorum
    Haksızlık yapmayın .Haksızlığada boyun eğmeyin hz Muhammed (s.a.s)
    Kime Nazar Ona Azar (şeyh taktuk emre)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)