Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 49 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu kapikayami.Dere tam ön tarafinda

Status
    balkaya34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    310
    Beğenilmiş
    211

Cevap: Bu kapikayami.Dere tam ön tarafinda

Alıntı Sadecegece35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabaha yeni resimler aticam kismetse.yorumun enterasan @balkaya34

Selam @Sadecegece35 Hic kimse 4x4 yorum yapamaz birinin kuşa benzettigini bir başkası tuluma benzetir ve fikri varsa yardımcı olmaya çalışır, Yardimci ola bilendende olamayandanda ALLAH razı olsun , Hiç kimseyi üzmeyelim .,kırmayalım, Bakın hergün sabah SALAR veriliyor bu dünya fanidir geçer giderizbirgün ,Ardimizda Hoş Sada bırakalım, Gelelim yorum konusuna,Yorum yapacak kadar bir bilgiye sahip degilim , Sadece bu neye benzerse aklındaki görüntüyü yazarsın , Herne kadar benzetsekde Dogrusunu ALLAH bilir.Saygılar.
    gezgin_99 (25.Eylül.2020), kurtbaba (27.Eylül.2020), Noxrowde (25.Eylül.2020), Sadecegece35 (25.Eylül.2020) Bunu beğendi.

Status
    Sadecegece35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    24
    Beğenilmiş
    6

Tebrikler@Tarkanvekurt

Status
    DOIDYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    624
    Beğenilmiş
    752

Alıntı kurtbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımız haziranda üye olmuş,konu istediğimiz gibi sunulmamış,sağlam adımla ilerlemesi için daha zamana ihtiyacı var,,ilk önce bu konu üzerinde,çaba ve gayretlerini göstersinler,.
    Peki ustam

@DOIDYE Usta biz dogasever insanlariz tabikide bozmayiz biz evlatlatimiza dogayi birakamiyacaksak neyi birakicaz..? Verebilirsin yerleri usta bozmayacagim söz.
    Doidye usta yorum yazmadan ben zaten tum resimleri yuklemistim.edebiyattanda pek anlamam kalbim neyse dilim onu soyler.ben burda tabiki yardim isteyecegim burasi hem bilgi hem tecrube ve dolayisiyla yardimlasma platformu.o yuzden ki bilgili tecrubeli insanlara ülkemizin her yerinde oldugu gibi buradada ihtiyacimiz var.paylasmak asalettir.Ha şunuda soylemeden gecemicem ben kimseden zorla birsey istemiyorum yardim eden varsa baştacidir etmekistemeyende bastacidir defineyolu eski ve kaliteli bir sitedir yoksa ne isimiz varki burda..! Edirneden kars a jupiterden mars a yureginde sevgi Saygi olan kim varsa Selam olsun.

Değerli arkadaşım güzel diyorsunuz da görüntü öyle demiyor işte. Ben temizlik yapıyorsunuz diye sevindim önce ama sonra baktım ki hırpalanıyor kayanın sağı solu üstü...

kurtbaba ustaya da kızmayın boşuna, mizacı serttir bazen doğru ama dobradır dürüsttür gerçekleri konuşur. Ben de senelerdir buradayım inanın aynı şeyleri o kadar çok kez yaşadık yaşıyoruz ki... İşaretin sağı solu kurcalanır, altına bakılır kırılır edilir içine bakılır. Sonra bir şey çıkmayınca "ustalar durum böyle ne yapalım ya da nerededir ?" e ne anlamı kaldı... İşaret gitti, ip uçları gitti, her şey bitti...

Ustanın ilk cümlesi size özel bir şey değil, genel bir sitem aslında. Kızmanıza kırılmanıza gerek yok... ve beraberinde bu işlerde gerçekten ne yazık ki yalan dolan da çok dönüyor. Yine seneler içinde ustalardan bilgi alan gidip bulan alanlardan kimsenin beklentisi olmadığı halde dönüp de bir teşekkür etmeyen kişiler el ele tutuşsa, Jüpiter'i Mars'ı bilmem bana Dünya yetiyor ama İzmir'den Erzurum'a yol olurlar.

Usta da size akabinde yine kötü bir şey demiyor, madem diyor kırmadınız hırpalamadınız, tamam işte diyor yine çekin güzel net fotoğraflarını, beraberinde de buranın geçmişi de dahil bilgi verin gereken diyor söylenir duruma göre zaten...

ki bu da doğru... Şimdi siz ne kadar ben 6 aydır üyeyim ama kaç senedir bu işteyim bilemezsiniz deseniz de (ki o da doğru evet) ama geçmişi olan biri ya da daha doğrusu belli bir yol almış biri ben de olsam sen de olsan fark etmez profesyonel hareket eder, bu işlere hazır olan kişi, illa burada bir şey var ya da vardır belki deyip dalmaz hemen net işaret olan taşa kayaya toprağa... İşaretler nerede olursa olsun daima yolumuzu gösterecek şeylerdir. İşaretler, hedefi/çözümü bulsak da bulamasak da bilsek de bilmesek de sonuca ulaşamasak bile asla ve asla zarar vermememiz aksine korumamız gereken şeylerdir.

Ülkemizde işaret kalmadı biliyor musunuz ? Var ama eskisine oranla inanılmaz bir yok oluş söz konusu. Bunun türlü sebebi olsa da bunlardan bazıları ama doğa olayları ama yabancıların bilerek kırdırmış olması vs ise bile bir ana sebep de insanımızın sabırsız olması ve beraberinde her şeyin içinde illa bir şey var düşüncesi... Yani ülkede kırılan yok edilen konu dahili şeylerin abartısız çoğunun sorumlusu maalesef bu işlerle uğraşan kendi insanımız. ve bu çok acı bir tablo...

Neyse uzatmayayım fazla, ustanın dediği gibi buranın size zahmet yeniden güzel net fotoğraflarını çekin bir son durumunu görelim net, herkesin yazdıklarını iyi okuyun ve belirtilenler varsa geri dönüşleri de yapın. (ki var) Duruma göre bakılır ve TarkanveKurtu arkadaşımızın da dediği gibi o gün bilen yazar bilmeyenler de öğrenmiş olur. Hatta belki vay be der şaşırır.

Şu an bile sizin konuda zaten cevapsız bırakılmış ya da istenenlere dönüş yapılmamış mesajlar mevcut.

...ve sizin de yine yukarıda belirttiğiniz gibi, siz gereken incelemenizi yapar, konuyu devam ettirirsiniz, bilgi verenin de vermeyenin de canı sağ olsun herkes başımızın tacı der geçeriz aynen dediğiniz gibi değerli doğa sever arkadaşım.

ve unutmadan kurtbabanın bir kelimesine takılıp kalırken diğer cümlede riskli ağır derken sizin iyiliğinizi de düşündüğü kısmı ise görmezden gelmeyin, onu da görün. Sizin iyiliğinizi düşünmeyen biri o cümleyi de kurmaz.

Hayırlı sabahlar
    kurtbaba (27.Eylül.2020), Noxrowde (27.Eylül.2020), Sadecegece35 (28.Eylül.2020) Bunu beğendi.
    Görünene göre karar verenler ne kadar az şey gördüğünü bilmeyenlerdir...

Status
    ~KAPTAN JACK~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    WAN
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    80

Alıntı kurtbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...KAPTAN JAK,,Hayırlı akşamlar,konuları takipdesin lakin sohbetini göremiyoruz,siteye yeni üye olduğun günler aklıma geldi,de samimi ANADOLU insanI gibi yorumların vardı,hiçbir şey bilmesende bir teşekkür ederdin,dua ederdin,desteklerdin,saygını,sevgini belirtirdin,Bugün bir varmış,bir yokuş gibisin seni fazlamı yorduk,soğudunmu bu konulardan,,Yoksa üsküdara ilk senmi geçtin.Sağ ol,var ol kendine iyi bak ALLAH a emanet ol,saygılar,eyvallah...
    Allahın selami @kurtbaba üstadın ve dıger değer verdiğim ustaların üzerine olsun. Ustam ben olarak değişen birşey yok gönlüm aklım kalbim yıllar önce olduğu gibi halen bu aileye bağlı , bu aileye değer veriyor seviyor ve bu isle uğraşan tanıdığım herkese önermeye çalışıyorum. Buradaki emeği ve saygı sevgiyi unutacak değilim. Başta omega üstadın fenerli ustanın lg, amero, poseidon, siz , ve dıger değerli ustaların birbirini tanımadan yapılan yardimi, emeği unutmak mümkün mü. Burası benim için can ciğer olmuş. Tabi yıllar önce çok değer verdiğim, saydığım
    Görmeden sevdigim, hemen hemen her konuda muhattap olduğum ve eğlenerek gülerek konularda yorumlarda bulundum bir abim ile arama nifak görmesinden sonra, üzüntümün gecmemsi, iş yoğunluğu evliliğin ardından Allah cc un bana bir evlat bahsetmesi ve aile hayatının trafiği beni birazcık olsa uzaklaştırdı ama halen gönlüm kalbim burada. Sizleri allah için seviyor ve kucak dolusu selamlarımı yolluyorum.Elimden geldikçe konulara katılmaya özen göstereceğim Babaların babasi @kurtbaba ustam. Saygılarımla.
    4LF4 (27.Eylül.2020), kurtbaba (27.Eylül.2020), MaSTeR™ (27.Eylül.2020), Noxrowde (27.Eylül.2020) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    24
    Beğenilmiş
    6

Saygilar usta

Status
    Beğenmiş
    24
    Beğenilmiş
    6

Büstün tam üstunden yani gözlerin baktigi yer

Status
    Beğenmiş
    24
    Beğenilmiş
    6

Büstün üstunden yani gözlerin baktigi yer.yakin cekim

Status
    Beğenmiş
    24
    Beğenilmiş
    6

Büstün gözlerinin baktigi yerin yanindaki kaya bunuda yeni gördum @DOIDYE Usta saygilar

Status
    Beğenmiş
    24
    Beğenilmiş
    6

��

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)