Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski dilde Harita

Status
    dnzKcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8

Eski dilde Harita

Goruntude gordugunuz gibi yazilanlarin cevirisi hakkinda uzmanlarımızın yorum ve yardımlarını bekliyorum.
    MaSTeR™ (06.Ekim.2020), OxyGeN_34 (18.Ekim.2020) Bunu beğendi.

Status
    kurtbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,252
    Beğenilmiş
    302

Cevap: Eski dilde Harita

...Selamünaleyküm Ustalarım ve Arkadaşlar,,sağlıklı,başarılı,mutlu geceler dilerim,,

...Arkadaşım hoşgeldin,hayırlara vesile olursunuz inşallah,Bizim harita paylaşımlarını görerek üye olmuşsunuz lakin benim bu konuda bilgim ve tecrübem yok,geçmiş zaman bu konuda bilgileri olan insanlarımız Rahmetli oldular,Mekanları cennet olur inşallah,Amin.
    Bu yazı veya haritanın nasıl ne şekilde elinize geçti bilmiyorum,sizde açıklama yapmamışsınız,,Bu konularda bilgisi olan hem arapça,hem osmanlıca okuyan yaşlı bir dayımıza gönderdim bize cevaben hiç uğraşma uydurma birşey,hiç bir ırka ait olmayan bir yazı der,sizinde umudunuzu kırmak istemem,nasıl ne şekilde bu yazı geçtiğini bilsek bize fikir yürütebilirz gerçek veya sahte olduğuna dair,bu resimde zaten orjinal değil.Hayırlısı olur inşallah bekleyelim bir bilgisi olan veya okumaya çalışan olur öğreniriz.saygılar,eyvallah...
    OxyGeN_34 (18.Ekim.2020) Bunu beğendi.
    ...Prensibim,bildiğini paylaş,insanların ne yapacaklarına karışma!!!
    Herkes kendi aklıyla ne yapacağına karar versin,sonucunu yaşasın.

Kimsenin yorumu,hiç kimseyi bağlayıcı değildir.
    Benim yazdıklarım dahi,benim bakış açım ve yorumumdur ki kimseyi bağlamaz,
    Makul bulan paylaşır,makul bulmayanda başka bakış açılarını değerlendirir...

Status
    dnzKcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8

Cevap: Eski dilde Harita

Alıntı kurtbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...Selamünaleyküm Ustalarım ve Arkadaşlar,,sağlıklı,başarılı,mutlu geceler dilerim,,

...Arkadaşım hoşgeldin,hayırlara vesile olursunuz inşallah,Bizim harita paylaşımlarını görerek üye olmuşsunuz lakin benim bu konuda bilgim ve tecrübem yok,geçmiş zaman bu konuda bilgileri olan insanlarımız Rahmetli oldular,Mekanları cennet olur inşallah,Amin.
    Bu yazı veya haritanın nasıl ne şekilde elinize geçti bilmiyorum,sizde açıklama yapmamışsınız,,Bu konularda bilgisi olan hem arapça,hem osmanlıca okuyan yaşlı bir dayımıza gönderdim bize cevaben hiç uğraşma uydurma birşey,hiç bir ırka ait olmayan bir yazı der,sizinde umudunuzu kırmak istemem,nasıl ne şekilde bu yazı geçtiğini bilsek bize fikir yürütebilirz gerçek veya sahte olduğuna dair,bu resimde zaten orjinal değil.Hayırlısı olur inşallah bekleyelim bir bilgisi olan veya okumaya çalışan olur öğreniriz.saygılar,eyvallah...
    Oncelikle zaman ayirip yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Harita bir abimizde bulunuyor. Kendisi haritanın sürekli kendilerinde bulunduğu ve haritanın kendilerine nerden geldiği hakkında bilgisi olmadığını belirtti.
    kurtbaba (08.Ekim.2020) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)