Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arazide Büst Örnekleri

Status
    4LF4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    537
    Beğenilmiş
    160

Arazide Büst Örnekleri

Tek tek konu olarak acamiyacagim bazi gorsellerim oluyor onlarida derleme toplama bir sekilde görsel olarak paylasima sunuyorum zamanla guncellenebilir.

kurtbaba (11.Ekim.2020), Orkun (14.Ekim.2020), OxyGeN_34 (11.Ekim.2020) Bunu beğendi.
    Yerin Altını Üstüne Getiren Adam

Status
    kurtbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1,298
    Beğenilmiş
    304

Cevap: Arazide Büst Örnekleri

...Vaybee Süper Mevkiler varmış,hiç ellenmemiş çok şanslısın vesselam..Aylarca kaldım bu memleketde Rahmetli Tilki Selim bizi bu yerlere götürmedi belki kendi,de bilmiyordu bizi hep kafasında yer yapmış ağır işlere ve dönem soygunu yemiş yerlere,savaşlar yapılmış yerlere boş asker mezarları olan mevkilere ve Binbir mağralarına götürdü yaşlı inatcı adam çok yeri soyulmuş gösteriyoruz ee alan taraması vardı bak burayı gösteriyor diyordu dediği yeri 100 kişi elle açılmaz Arkeoloji kazı yapsak ilerlemez çünkü girişlerin önüne kayaları yıkmışlar kato ve kepçe çalışması lazım.Birde Gazlı göl tarafında İngilizlerin tren istasyon ve rayların yakınlarında gömülü parası vardı bulamadık tabiki,,Eskişehir yolu üzerinde baraja yakın yerlere götürmüştü bizi.
    ...Sizin Memleketden güzel anılarım işte,ALLAH razı olsun,unutamadığım tandır ve çorbası,lokumu,suçukları,ballı kaymağı,patetesli ve haşşaşlı ekmeği bütün emeklere ve zamana değerdi.Teşekkürederim,saygılar,eyvallah...
    4LF4 (11.Ekim.2020), gezgin_99 (11.Ekim.2020), Orkun (14.Ekim.2020), OxyGeN_34 (26.Ekim.2020) Bunu beğendi.
    ...Prensibim,bildiğini paylaş,insanların ne yapacaklarına karışma!!!
    Herkes kendi aklıyla ne yapacağına karar versin,sonucunu yaşasın.

Kimsenin yorumu,hiç kimseyi bağlayıcı değildir.
    Benim yazdıklarım dahi,benim bakış açım ve yorumumdur ki kimseyi bağlamaz,
    Makul bulan paylaşır,makul bulmayanda başka bakış açılarını değerlendirir...

Status
    Beğenmiş
    537
    Beğenilmiş
    160

@ustam gel ben seni gezdirim buralari daha neler var bende ama iste boyle burada paylasarak olmuyor bir babayigit lazim bana gelsin gorsun buralari gezdircem yerler yurume mesafesinde ve o kadar yol gelmeye degecek yerler yol masrafi benden e tabi bizde kuzu kesmeden arazide mangal yapmadan misafirimizi gondermeyiz. Kafadan 30 40 tane calisacak yerlerim var abartmadan soyluyorum.
    Birde bu bustler actigim konularim bolgelerinde hatta.
    Sondaki 3 resim bir bolge mesela.
    Ilk resim ayri bolge.
    2ci resim olan bolge ise kervan yolu kenari oldugu icin aman aman oralardan size paylasim yapmaya kalksam bitiremem o kadar efsane bir yer. Oraya ozel konu acacam ilerde biraz derleyip toplamam lazim.

Simdi ustam super mevki diyorsun evet mevki super efsane bu bustlerin oldugu yerlerde baska detaylar seyler de var falan ama onlara girmeden bu bustlerin oldugu yerde para falan olur mu altin falan. Bize ne anlatiyor bu bustler biz bu isin acemisiyiz. Biraz bilgilensek genel bilgi . Binlerce bustum var hic param yok ozet bu
    kurtbaba (11.Ekim.2020), OxyGeN_34 (26.Ekim.2020) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    1,298
    Beğenilmiş
    304

...Selamünaleyküm Ustalarım ve Arkadaşlar,,Sağlıklı,mutlu,başarılı günler dilerim,,

...4LF4 şu yazını gençliğine veriyorum,ciddiye almıyorum birazda yurt dışında yaşadığın için,,(Bir babayiğit lazım yol masrafları benden,hiç param yok),,

...Şahsıma değilde genele yazdığını düşünüyorum.Bize hitaben yazdıysan cvben,,Bizim masrafımız ağır gelir sana ezilirsin çünkü ben yalnız başıboş KURTBABA değilim,ki az çok yorumlarımdan anlaman lazım lakin okurken anlamaya çalışmıyonuz,,Senin yaşından dolayı zamanın çok.öğrenme hevesinde var konuları takip etmeye okumaya devam edebilirsin,,Biz ve bizim gibiler bu seviye,ye gelene kadar çok bedeller ödedik sen tahmin bile edemezsin,bu konularda zamanla yaşadıkca öğrenirsin..Vesselam,eyvallah...
    4LF4 (12.Ekim.2020), OxyGeN_34 (26.Ekim.2020), Realtime (12.Ekim.2020), tevfik (12.Ekim.2020) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    537
    Beğenilmiş
    160

@kurtbabam ustam bu yazi direk olarak size degil ama alincak ne gordunuz ben babayigit dememdeki kasit bir usta yola cikip gelebilecek misafir kalacak babinda sey etmistim sizin kurtbaba oldugunuzu bilmeyen yok evelallah yani aslinda benim gibi bir acemi gence de gelecek haliniz yok ama bu yaziniz uzere sizi davet etmis olim herhalde siz karadenizde kaliyosunuz masraf benden yine diyorum benim ogrencek cok seyim varda bizde sizden ogrenek diye cabaliyoz burada her yazida yanlis anlasilma hakkinda konusmaktan biktik. Binlerce bustum var hic param yok sozundeki hic param yok hic define bulamadim demek. Sizin masrafiniz kurdan dolayi agir gelmez yurt disinda yasiyorum ya ondan.
    OxyGeN_34 (26.Ekim.2020) Bunu beğendi.

Status
    xxemrah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    16

Bunlarda benden olsun @4LF4
    4LF4 (12.Ekim.2020), kurtbaba (12.Ekim.2020), Orkun (27.Ekim.2020), OxyGeN_34 (26.Ekim.2020) Bunu beğendi.

“İnna lillahi ve inna ileyhi raciun”
    "Şüphesiz biz Allah'tan geldik ve o'na döneceğiz."

Status
    Beğenmiş
    537
    Beğenilmiş
    160

Eyvallah abim @xxemrah seninkilerde güzel daha çok katÄ·ılarınızı bekleriz her zaman sağolasınız.

Bitane daha paylaşayım o zaman bende

OxyGeN_34 (26.Ekim.2020) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    1,298
    Beğenilmiş
    304

Alıntı 4LF4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @kurtbabam ustam bu yazi direk olarak size degil ama alincak ne gordunuz ben babayigit dememdeki kasit bir usta yola cikip gelebilecek misafir kalacak babinda sey etmistim sizin kurtbaba oldugunuzu bilmeyen yok evelallah yani aslinda benim gibi bir acemi gence de gelecek haliniz yok ama bu yaziniz uzere sizi davet etmis olim herhalde siz karadenizde kaliyosunuz masraf benden yine diyorum benim ogrencek cok seyim varda bizde sizden ogrenek diye cabaliyoz burada her yazida yanlis anlasilma hakkinda konusmaktan biktik. Binlerce bustum var hic param yok sozundeki hic param yok hic define bulamadim demek. Sizin masrafiniz kurdan dolayi agir gelmez yurt disinda yasiyorum ya ondan.
    ...Kardeşim bu senin dediğin masraflar benden sözü akşama kadar defineci kahvelerinde oturan bu işlerden geçinen kişilere denir,kişi masrafları ister yer içer,tılsım var der geri gelir veya başka yalanlar,,Anlatabildimmi,misafir öyle davet edilmez.Kuzu bir kere mangalda olmaz sen alışmışsın orda grill muhabbetlerine,bizde kuzu ya odun ateşine çevirirsin,veya tandır,fırında yapılır.ikametim karadenizde değil egede yaşıyorum,senin memleketde yolumun üzerinde ve görüştüğüm dostlarım var nasip olursa benim devamlı gitdiğim yerde tandır ve çorbasını biz söyleriz artı merkezde yaşayan bu konularda tecrübeli hemşerin arkadaşımız var,tanıştırim sizi beraber araştırma yaparsınız,öğrenme azmin var o kadar acemi değilsin,yorumlarımda yeteri kadar ışık yaktım lakin sen fark edemedin bilesinArkadaşımız sana parayla satın alamayacağın tecrübe kazandırır,,Vesselam,eyvallah...
    4LF4 (12.Ekim.2020), OxyGeN_34 (26.Ekim.2020) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    537
    Beğenilmiş
    160

@kurtbabam ustam cok haklisiniz anliyorum bende napim anca oyle dile getirebiliyorum hep yanlis anlasiliyorum ogrenmeye cabalamaya o kadar istahliyimki nasil yaparim diye dusunuyorum. Ben acik bir insanim neysem onu dile getiririm ha bu forumda biraz yanlis kaciyor bunun da farkindayim ustam. Yolunuz duserse diyim o zaman ben sizin corbanizi icerim veya benim yolum duserse tecrube kazanirim sizden. Mangalida ogreniriz ordan da firca yedik. Size guvendigim kadar arkadasiniza da guvenirim onda da sikinti yok gorusmek isterim ben burada aslinda sizleri ne kadar degerli ve burada aile ortami oldugundan cok samimi buldugumdan ustam bu kelamlari ediyorum yanlis telafuz ettiysek affola yoksa haddimize degil. Benim sadece bir sitemim var oda forumda nokta tespit hedef kelimelerini kullanilmiyor veya acik olmuyoruz hep bi sifreli konusuyoruz sanki ustam belkide ondan yaktiginiz isiklari goremiyorum cok guzel yerlerim var bak siz goruyosunuz ama ne hedef veren var ne nokta veren var resimler mi yetersiz o da degil tonlarca resimlerim var burada calis diyen kesin ve net kararli bir sekilde diyen de olmuyor ha kesin illa birsey cikmasina veya olmasina gerek yok insaniz sonucta yanilma payi olabilir bizde ona gore kararlastiralim ama hic mi bir yerde hedefim olmaz gosterilemez hep bi ustu acik yorumlar oluyor forumda yoksa ben mi anlamiyorum bu isin icinden cikamadim gitti. 2-3 tane hedef yeri aldim sadece ona da daha ustune calisma gerceklestiremedim. Bakalim ustam ustalarin sifrelerini yorumlarda cozmekten define yerlerine kafa yoramaz oldum belese kofte yok derdiniz . Bu arada tandiri corbamizi cok begenmis olmalisiniz cok met ettiniz ustam normalde ben yemem ama canimi cektirdiniz. Belki birgun insallah beraber yeriz.

Bir yerde bana selalenin yuksekligini sormustunuz tam olcmedim ama uc bucuk metre diyorum tahmini yani bes arsin olmali dogrumudur ustam. Cunku yuksekligi en fazla bu civar olmali. Tam olcusunu de alacam.
    Hatta ettiysem affola ustam.
    kurtbaba (14.Ekim.2020), OxyGeN_34 (26.Ekim.2020) Bunu beğendi.

Status
    Beğenmiş
    537
    Beğenilmiş
    160

Bitane daha bırakıyorum buraya burnu uzun bunun

Bu da yandan bakış ilizyon

Orkun (27.Ekim.2020), OxyGeN_34 (27.Ekim.2020) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)