Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bir cin vakası dinlerken altıma işedim

Status
    covid-19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    19
    Beğenilmiş
    7

bir cin vakası dinlerken altıma işedim

benim bir akrabam bu define işlerine çok düşkün. 3 arkadaş İznik te bir yer buluyorlar zeytin bahçesinin içinde araştırıyorlar falan bu mal sahipli hoca ile yapın falan diyorlar bunlara.

Bunlar bu işlerle uğraşan bir hoca bulup düşüyorlar yola tarla tabi uzak arabanın bagajından yükleniyorlar jenaratör hilti kazma kürek falan en irileri bende bel fıtığı var ben jenaratörü taşıyamam diyor neyse.

alana geliyorlar hoca işinin eğliymiş bunlar daha birşey demeden diyor burada aradığımız şey neyse kazı alanına yuvarlak şekilde tuz döküyor üflüyor falan bu üçü başlıyor kazmaya.

akraba anlatırken diyorki belli bir yere kadar kazdık etraftan değişik sesler gelmeye başladı yazın sıcak akşamında buz gibi esmeye başladı falan neyse bu üçü birbirini korkutmamak için birbirine bir şey demeden kazıyorlar hilti kazma falan

akraba diyor ki bir ara hocaya baktım ne yana baksa oradan çatır çutur sesler geliyor hoca sürekli okuyor falan diğer ikisi hilti sesi kesilince sesleri farketmiş demiş aman hocam ne oluyor .

hoca şu an benim gördüklerimi görmek istemezsiniz falan demiş ama korkmayın muhafızlarım bizi koruyor demiş

Status
    covid-19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    19
    Beğenilmiş
    7

Cevap: bir cin vakası dinlerken altıma işedim

benim bir akrabam bu define işlerine çok düşkün. 3 arkadaş İznik te bir yer buluyorlar zeytin bahçesinin içinde araştırıyorlar falan bu mal sahipli hoca ile yapın falan diyorlar bunlara.

Bunlar bu işlerle uğraşan bir hoca bulup düşüyorlar yola tarla tabi uzak arabanın bagajından yükleniyorlar jenaratör hilti kazma kürek falan en irileri bende bel fıtığı var ben jenaratörü taşıyamam diyor neyse.

alana geliyorlar hoca işinin eğliymiş bunlar daha birşey demeden diyor burada aradığımız şey neyse kazı alanına yuvarlak şekilde tuz döküyor üflüyor falan bu üçü başlıyor kazmaya.

akraba anlatırken diyorki belli bir yere kadar kazdık etraftan değişik sesler gelmeye başladı yazın sıcak akşamında buz gibi esmeye başladı falan neyse bu üçü birbirini korkutmamak için birbirine bir şey demeden kazıyorlar hilti kazma falan

akraba diyor ki bir ara hocaya baktım ne yana baksa oradan çatır çutur sesler geliyor hoca sürekli okuyor falan diğer ikisi hilti sesi kesilince sesleri farketmiş demiş aman hocam ne oluyor .

hoca şu an benim gördüklerimi görmek istemezsiniz falan demiş ama korkmayın muhafızlarım bizi koruyor demiş

SONRA BU BEL FITIĞI OLAN ELEMAN JENARATÖRÜ BİR SIRTLAMIŞ BAŞLAMIŞ KOŞMAYA ARKADA HİLTİ SÜRÜKLENİYOR ADAMIN AYAKLAR GÖTE VURA VURA KAÇMIŞ
    amero (24.Aralık.2020) Bunu beğendi.

Status
    feylezof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    17
    Beğenilmiş
    79

Cevap: bir cin vakası dinlerken altıma işedim

Gündüz İnsanoğlu'na, geceler ise Cin gibi görünmez alemin varlıklarına aittir... Siz siz olun hiç bir kazı işine ikindi ezanı okunduktan sonra başlamayın, sahipli de olsa sahipsiz de olsa anlattığın olay %99 yaşanabilecek bir durum....
    amero (24.Aralık.2020), covid-19 (25.Aralık.2020) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)