Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MaSTeR™ adlı admin Yönetimden Atılmış ve Süresiz Uzaklaştırılmıştır

Status
    KUTAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    127
    Beğenilmiş
    31

Cevap: MaSTeR™ adlı admin Yönetimden Atılmış ve Süresiz Uzaklaştırılmıştır

Bu vesile ile tüm üyelerimize şu hatırlatmayı yapmak isterim. Sevgili arkadaşlar sizlerle "elimizde şöyle cihaz var, böyle çubuk var, şu bilgi veya bu belge var" diyerek irtibat kurup, sonrasında "yanınıza geliriz ancak şu kadar masrafımız olur, makina için şu kadar para vermeniz gerekir" şeklinde sizlerden para talep edenlere karşı lütfen dikkatli olunuz. Hele ki sosyal medyadan ve internet üzerinden bu tür irtibat kuranlara karşı çok daha fazla dikkatli olunuz. Yukarıda ki mesajımda da belirttiğim gibi bazı üçkağıtçılar bu amaçla özellikle definecilik forumlarını ve sosyal medya hesaplarını sıklıkla kullanıyorlar. Öncelikle şunu düşünün " elinde bu işi çözecek bilgisi veya cihazı olan adam 3-5 bin liranın peşinde olmaz. Bilgisine veya cihazına güvenen gördüğü yerden veya işaretlerden emin ise irtibat kurar herhangi bir ücret talep etmeden olaya dahil olur ve başarılı bir sonuca ulaşılır ise alacağı pay ona yeter de artar. Hiç kimsenin mağdur olmaması için, hele ki bu platform üzerinden bu tip bir mağduriyet yaşanmaması için elimizden gelen bu uyarıları ara ara yapmaktan ibaret maalesef.
    4LF4 (19.Nisan.2021), amero (19.Nisan.2021), deli_ormanli77 (04.Nisan.2021), FENERLİ (04.Nisan.2021), kurtbaba (19.Nisan.2021), nurum52 (05.Nisan.2021) Bunu beğendi.

Status
    Hamid01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6

Cevap: MaSTeR™ adlı admin Yönetimden Atılmış ve Süresiz Uzaklaştırılmıştır

Ben zamaninda çok demiştim beni kimse anlamadi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)